dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 699 z 763
Pokaż wyniki od 13.961 do 13.980 z 15251
  1. #13961

    Domyślnie

    Kiedyś wrzucałem tu wstępny projekt mojej łazienki, teraz po wielkich bólach w końcu powoli nabiera to rzeczywistych kształtów brakuje jeszcze zabudowy mdf we wnęce po prawej stronie lustra i kinkietu klejonego na lustrze, ale do tygodnia wszystko powinno być na tip top. A Co o tym sądzicie ?

    A przypomniało mi się jeszcze, że grzejnik malowany będzie na szary mat.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8.jpg
Wyświetleń:	2646
Rozmiar:	40,9 KB
ID:	285334Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9.jpg
Wyświetleń:	2989
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	285335Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	3850
Rozmiar:	45,6 KB
ID:	285336Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	2017
Rozmiar:	52,0 KB
ID:	285337
    Ostatnio edytowane przez Balearic1985 ; 19-10-2014 o 17:11

  2. #13962

    Domyślnie

    Ładnie.

  3. #13963

    Domyślnie

    Balearic wyszło bardzo ładnie, gratulacje!!
    Powiedz, jaką taśmę led zastosowałeś we wnęce sufitowej pod prysznicem? Jest ona w profilu? Jaka jest odległość lustra od ściany? Jak głęboko taśma jest schowana za lustrem?

  4. #13964

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Balearic wyszło bardzo ładnie, gratulacje!!
    Powiedz, jaką taśmę led zastosowałeś we wnęce sufitowej pod prysznicem? Jest ona w profilu? Jaka jest odległość lustra od ściany? Jak głęboko taśma jest schowana za lustrem?
    Oświetlenie tej łazienki to była moja wielka bolączka, bo szukałem idealnej barwy światła - barwa ciepła powodowała że szare kafle robiły się "brudne" a barwa zimna powodowała że wpadały one w niebieskawy odcień. Całe oświetlenie w łązience łącznie z sufitem, jest ledowe. Wnęka w suficie jest o barwie ciepłej (bez profilu), natomiast taśma ledowa za lustem jest w barwie neutralnej (ok. 4000 k), w takiej same neutralnej barwie szukam teraz żarówek led na sufit ale ciężko jest takie dostać, na zdjęciu zamontowane mam żarówki tymczasowe o róźnych barwach światła. Lustro odsunięte jest od ściany na 10 cm, a sama taśma przyklejona jest do stelażu w odległości 5 cm od ściany.

  5. #13965

    Domyślnie

    Dziękuję za wyjaśnienia Jaka jest odległość taśmy od krawędzi lustra?

  6. #13966

  7. #13967

    Domyślnie

    Dzięki Zasypuję Cię pytaniami, gdyż u mnie będzie podobnie Oprócz dylematów z barwą światła mam kłopot z doborem taśmy: jakie IP, czy stosować profil, ile diod na metr taśmy itp. Skoro pod prysznicem taśma nie jest w profilu, jak zabezpieczona jest przed działaniem pary/wilgoci?

  8. #13968

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Anyzek35 ja by zrezygnowała w ogóle z tych dekorów.I odpuscilabym sobie te kafle przy drzwiach.Rozumiem ze projekt robiony w studiu łazienkowym a im jak wiadomo zależy zeby jak najwiecej klientowi wcisnąć.Lustro będzie wklejane czy w ramie? Jeśli wklejane to tez kafle w tym miejscu niepotrzebne.

    fajna kobieta
    , kafle przy drzwiach będą, bo już są zakupione Poza tym co do tego nie mam żadnych wątpliwości, że powinny być Co do dekorów wciąż się waham. Myślę, żeby 1 dekor jednak zlikwidować. Tylko który? Załączam poprawiony projekt- co o tym myślicie? A co do lustra, to lustro będzie wklejane w ścianę. Jednak trochę łyso bez żadnego dekoru, jak Wam się wydaje?



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ania Luna 1.jpg
Wyświetleń:	1487
Rozmiar:	77,0 KB
ID:	285370Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ania Luna 2.jpg
Wyświetleń:	1003
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	285371Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ania Luna 3.jpg
Wyświetleń:	942
Rozmiar:	78,5 KB
ID:	285372




    Balearic1985
    , a u Ciebie bardzo ładnie wyszło

  9. #13969

    Domyślnie

    Anyżek35 nie zastanawiaj się który dekor wyrzucić, bo zrobiłaś najlepiej rezygnując z obu Nie widzisz, że od razu łazienka wygląda zdecydowanie lepiej?? Ja bym jeszcze obudowę geberita zrobiła w jasnej płytce, nie potrzeba go tak bardzo wyróżniać

  10. #13970
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Anyżek35 Wersja bez dekorów o niebo lepsza

    Dekory bardzo szybko ci się opatrzą, szczególnie że nie są specjalnie ładne.

  11. #13971

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post

    Dekory bardzo szybko ci się opatrzą, szczególnie że nie są specjalnie ładne.
    Właśnie tego się obawiam, że mogą mi się opatrzeć po jakimś czasie, chociaż kto wie


    Cytat Napisał Doriko Zobacz post

    szczególnie że nie są specjalnie ładne.
    Brzydkie nie są szczerze mówiąc wyglądają ładniej w rzeczywistości niż na tym projekcie


    No nic, znam już Wasze opinie, teraz muszę sama zdecydować
    Siostra też mi odradza pozbycie się dekorów
    A moja pani projektant nawet nie chce o tym słyszeć

  12. #13972

    Domyślnie

    Anyżek mój głos również na brak dekorów. Nie dawałabym również płytek na ścianie z drzwiami i we wnęce z pralką oraz wokół okna - pomalowałabym po prostu ściany, a płytki zwróciła w pełnych kartonach, nie ma z tym raczej problemu. Tyle ode mnie
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  13. #13973

    Domyślnie

    Anyżek, zdecydowanie wywal te dekory. I tak masz już dwa kolory płytek i jeszcze mozaike - wystarczy.

  14. #13974

    Domyślnie

    Chyba przekonaliście mnie co do rezygnacji z dekorów. Faktycznie już dość dużo się tam dzieje, bo i 2 kolory i mozaika (na zdjęciu tego nie widać, a mozaika jest też cieniowana). Dzięki za wszystkie opinie. Jak łazienka będzie gotowa to Wam ją tutaj pokażę Pzdr.

  15. #13975
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post
    A moja pani projektant nawet nie chce o tym słyszeć
    Niech zgadnę... projektantka pracuje w salonie, w którym będziecie te płytki kupować?

  16. #13976

    Domyślnie

    AniaS79, tak, masz rację, pracuje w tym salonie Ale patrząc w ten sposób to jej bardziej zależałoby na sprzedaży płytek gładkich, bo dekory są o połowę tańsze Płytki gładkie kosztują ok. 100zł./m2, a dekory ok. 50 zł./m2. A poza tym płytki mam już kupione i czekają na budowie, od jutra płytkarz zacznie kłaść. Także jak będę wymieniać dekory na gładkie, to więc muszę dopłacić

  17. #13977

    Domyślnie

    Anyżek dekory są napewno za szt, sprawdź dobrze i zawsze są droższe od płytki podstawowej

  18. #13978

    Domyślnie

    reni1980, kurcze, chyba masz rację. Ale ze mnie blondi
    ...sprawdziłam na fakturze, faktycznie, cena za sztukę, nie za metr!

  19. #13979

    Domyślnie

    Ćzyli jest tak jak pisałam kilka postów wcześniej...projektantka ze studia lazienkowego wiec wiadomo o co chodzi.Kafle od podłogi po sufit i wszystkie ściany oblepione kaflami.

  20. #13980

    Domyślnie

    Anyzek moze uda sie oddać, powiedz, ze wprowadzono cię w błąd i dopiero w domu sie zorientowałaś jakie te decory są drogie

Strona 699 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony