dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 330
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 6582
  1. #381

    Domyślnie

    Cytat Napisał bionda Zobacz post
    Tomkowa,Twoja jadalnia to prawdziwy skarbiec, a stół to już w ogóle super.Wiesz ,ja się nie znam ale na początek poczarowałabym właśnie z nim.
    Troszkę chyba zgrzytają te ozdobniki przy podstawie stołu ,może gdyby udałoby się je usunąć i przemalować dół stołu ,tak żeby uprościć jego formę to potem stopniowo będziesz decydowała co z komodą(chociaż w jadalni tego typu mebel to chyba nazywa się pomocnik) i z kredensem.

    Wielka prośba,powiedz czy te lampy dają radę oświetlić całe pomieszczenie?Bardzo mi się podobają .
    Twoje słowa o tych meblach, to miód na moje serce Pewnie by się dało oderwać ozdobnik z podstawy stołu, ale on mi jakoś pasuje do tego kredensu i reszty Sama nie wiem. Podobają Ci się takie połamane lampy przez zawiązaną żyłkę? Jadalnia ma ok 16 m2 i lampy nad stołem wystarczają. Dodatkowo mam tuż obok hol z dodatkowym oświetleniem sufitowym

  2. #382
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Czyli ta szklana witrynka jest nakładana? i można ją wyeksmitować? Moim zdaniem za bardzo meble skupiają uwagę, za mało dodatki. Rozejrzyj się za sztuką tylko musi być duża

    Jaka tkanina? Cóż, kocham welur jednak tutaj mogłoby się zrobić zbyt królewsko. Lubisz wzory? super! może jakiś klasyczny trellis? ostrzegam, nie będzie łatwo Jeżeli to możliwe to pozbyłabym się brązu z krzeseł, czyli zastąpiła je nowym modelem (ale pomagam niech to piorun ) albo tapicerowanym w jasnym kolorze np. z lekko zaokrąglonymi plecami albo całkiem niewidocznymi duchami
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  3. #383
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bionda
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    2.104

    Domyślnie

    Ja Ciebie bardzo przepraszam ale zostawiłam okulary na biurkui nie dojrzałam żyłki,byłam pewna,że to jest tego typu lampa(słonko ,zdjęcie zwinęłam z Twojego wątku,wybacz)

  4. #384
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    a to tam jest żyłka?
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  5. #385

    Domyślnie

    A ja też pomyślałam, a skąd ona takie super lampy wytrzasnęła (połamane).
    Bardzo podoba mi się ten stół i te ozdobniki na dole też
    Może przemalować krzesła na szaro i wtedy zobaczysz jak to będzie wyglądało.

  6. #386

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Czyli ta szklana witrynka jest nakładana? i można ją wyeksmitować? Moim zdaniem za bardzo meble skupiają uwagę, za mało dodatki. Rozejrzyj się za sztuką tylko musi być duża

    Jaka tkanina? Cóż, kocham welur jednak tutaj mogłoby się zrobić zbyt królewsko. Lubisz wzory? super! może jakiś klasyczny trellis? ostrzegam, nie będzie łatwo Jeżeli to możliwe to pozbyłabym się brązu z krzeseł, czyli zastąpiła je nowym modelem (ale pomagam niech to piorun ) albo tapicerowanym w jasnym kolorze np. z lekko zaokrąglonymi plecami albo całkiem niewidocznymi duchami
    Mam nadzieję, że "sztuka duża" to chodzi o wymiar, a nie co innego Na oryginały dzieł wielkich za płytki mam portfel Ale mam takie jeden obraz, który jest dla mnie dużą sztuką. Piękny jest i malowany przez cudną niewiastę. Chodzi o obraz Alfreda Gockela

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obrazy5.jpg
Wyświetleń:	473
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	321901

    Nawiązywałby do obrazu nad sofą
    Trellis uwielbiam i z przyjemnością wymienię obicia. Z wymianą krzeseł może być gorzej Duchy do mnie zupełnie nie przemawiają, a wręcz za nimi nie przepadam
    Cytat Napisał bionda Zobacz post
    Ja Ciebie bardzo przepraszam ale zostawiłam okulary na biurkui nie dojrzałam żyłki,byłam pewna,że to jest tego typu lampa(słonko ,zdjęcie zwinęłam z Twojego wątku,wybacz)
    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    a to tam jest żyłka?
    Tak, tak są związane żyłką, bo inaczej zawadzaliśmy głowami Albo przerobię kable na suficie, albo kupię łamańce odkryte w wątku słonko

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lampa-wisz--ca-Blitz-I-stal-bez-klosza.jpg
Wyświetleń:	482
Rozmiar:	15,4 KB
ID:	321902

  7. #387

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    A ja też pomyślałam, a skąd ona takie super lampy wytrzasnęła (połamane).
    Bardzo podoba mi się ten stół i te ozdobniki na dole też
    Może przemalować krzesła na szaro i wtedy zobaczysz jak to będzie wyglądało.
    Koncepcja malowania tylko krzeseł bardzo do mnie przemawia, bo szybko pójdzie
    Lampy to najtańszy i najzwyklejszy model Massive Addiso
    Bardzo proszę, patent na łamańce by Tomkowa

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampy.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	321903

  8. #388

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Fajnie wyglądałaby sama komoda z grafiką w cieniutkiej ramie w lubianym przez Was kolorze/kolorach. Do tego po dwóch stronach rozstawione krzesła (całe tapicerowane).
    Super oferta z dnia dzisiejszego, 75 PLN/szt Mogłyby być? A może w takiej cenie kupić do stołu? Ja się kompletnie na tym nie znam, więc za wskazywanie przykładów będę bardzo zobowiązana

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	krzesło1.jpg
Wyświetleń:	470
Rozmiar:	9,3 KB
ID:	321915

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	krzesło2.jpg
Wyświetleń:	468
Rozmiar:	12,4 KB
ID:	321916

  9. #389
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja takie lubię, ale nie dałabym wszystkich. Jeśli przy stole ma być 6, to postawiłabym w szczycie stołu 2 takie z pełnym oparciem. Reszta musiałaby być nie koniecznie z tej samej bajki, ale koniecznie bez tapicerowanego oparcia.

    Łamańce są genialne. Potrzeba jest matką wynalazku, ale tylko dla ludzi inteligentnych
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #390

    Domyślnie

    Pestko, a co, według Ciebie, z meblami, ich kolorem i ich ustawieniem??
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 23-06-2015 o 23:05

  11. #391
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tomkowa, jutro. Obiecuję i obrazki i coś o meblach. Dziś cały dzień w rozjazdach była. Zamęczyło mnie, ale mogę polecić fajną knajpkę gdybyś wybierała się do Kozienic, lub Puław trasą sandomierską (79). W Magnuszewie pysznie, szybko i miło karmią w Starej Kuźni, potrawami przygotowywanymi w piecu

    Lusterka dla Ciebie z mojego pinteresta
    https://www.pinterest.com/pin/413064597049590841/
    https://www.pinterest.com/pin/413064597048043282/
    https://www.pinterest.com/pin/413064597047659354/
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #392

    Domyślnie

    Dziękuję Ci Spokojnej nocy!

  13. #393
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Aniko zamieszanie zrobiłaś z żartami o lodach warzywno-owocowych

    Tomkowa ja bym nie szła w kolejny odcień szarości, pozostawiłabym je w brązie tak jak są, ale rozumiem, że Ty te meble masz na co dzień i pojawia się chęć zmiany

    Pusia świetny tort na "18"-kę chyba mojemu synowi zrobię z bobem budowniczym

  14. #394
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    nie ruszałabym tych mebli, podobają mi sie takie jakie są
    Miałam napisać dokładnie to samo, ale zobaczyłam tę inspirację i zaczęłam się łamać


    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post

  15. #395
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    Pusia świetny tort na "18"-kę chyba mojemu synowi zrobię z bobem budowniczym
    Tym z naszego forum?????????????

  16. #396
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    z bajki


  17. #397
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    W tym wątku przelewają się takie ilości procentów, że wszystko jest możliwe

  18. #398
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    Aniko zamieszanie zrobiłaś z żartami o lodach warzywno-owocowych
    Czemu żart? Naprawdę takie robimy. Tutaj dowód:
    Lody buraczane jedzone przez córkę (brokulowych nie mam na zdjęciach niestety)


    Znalazłam jeszcze marchewkowe
    Ostatnio edytowane przez AnikoPL ; 24-06-2015 o 08:09

  19. #399
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    W tym wątku przelewają się takie ilości procentów, że wszystko jest możliwe
    nie dosc ze watek trzaska strony jak z kopyta, procentami polewaja, to jak taka zblakana duszyczka jak ja- nie wypoczeta,(jeszcze) ma zatrybic z tematem?

    Dzien dobry
    oficjalnie oglaszam, ze mamy juz wakacje od dnia wczorajszego


    Aniu, podobnie jak dziewczyny jestem zdania ze mebelki sa fajne i ich bym nie ruszala, ale inspiracje pokazuja, ze moze byc ciekawiej i przelamuje sie...tylko balabym sie isc po calosci w szarosc...

  20. #400
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Lampy super

    A może na boki Diamond chair? a na szczytach zostawić te co są tylko ze zmienioną tapicerką?

    Poszukam wieczorem jakiejś inspiracji dla obrazu - ten moim zdaniem zbyt agresywny do tych mebli

    Miłego!
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

Strona 20 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony