dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1850

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    piotrjazewicz

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Słupsk
    Kod pocztowy
    76-200
    Posty
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał forscher Zobacz post
    Przedwczoraj zamontowali u mnie dwoje drzwi.

    1. Optimum od ogrodu
    2, thermo prestige jako główne wejściowe..




    Jak to możliwe ze po ponad miesiącu czekania na zamówione drzwi po zamontowaniu okazuje sie ze drzwi maja błędnie nawiercone otwory. Ja zamówiłem drzwi zamykane na klamki a to co przyjechało to drzwi przygotowane pod montaz pochwytu...


    To tak jak by Merceds wypuścił serie samochodów na trzech kołach a nie na czterech..


    Okazuje się ze reklamacja nie jest taka łatwa... nie wystarczy potwierdzenie montera ze dostarczono niewłaściwe drzwi... nie wystarcza im zdjęcia tych drzwi... okazuje sie ze muszę czekać na przyjazd jakiegoś "Bolka" z Wikędu który to oficjalnie i uroczyście potwierdzi ze jego pracodawca skichał te skrzydło.
    A to wszystko trwa... prace uzaleznione od montazu drzwi się przeciągają lub są odwlekane..

    No ale przecież Wikęd ma czas.... Im sie nie spieszy..
    Cześć

    Czyli rozumiem, że masz dodatkowo przygotowane otwory pod mocowanie pochwytu??? prócz otworów pod klamki. Jak dla mnie to sprawa oczywista i nie powinno to wymagać przyjazdu serwisanta z WIKĘDU, skoro zostały zrobione na budowie zdjęcia i można to ocenić na podstawie zdjęć. Ponadto firma WIKĘD na produkcji, kontroli jakości ma monitoring więc jest szansa, że te drzwi po numerze zamówienia namierzą i sprawdzą nagranie czy są otwory zrobione dobrze czy źle. Także proszę najlepiej skontaktuj się z Twoim sprzedawcą aby odpowiednio skonsultował te reklamację ze swoim dostawcą. Równie dobrze ten "bolek z WIKĘDU" może być przedstawicielem firmy bądź dystrybutora a nie serwisu fabrycznego bo wątpliwe wydaje mi się to, że firma puści serwisanta z Luzina przez całą Polskę 600-800km aby obejrzeć "drzwi na żywo" i potwierdzić "oczywiste"

    pozdrawiam

    Piotr
    Ostatnio edytowane przez piotrjazewicz ; 07-10-2016 o 08:30

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrjazewicz Zobacz post
    Cześć

    Czyli rozumiem, że masz dodatkowo przygotowane otwory pod mocowanie pochwytu??? prócz otworów pod klamki. Jak dla mnie to sprawa oczywista i nie powinno to wymagać przyjazdu serwisanta z WIKĘDU, skoro zostały zrobione na budowie zdjęcia i można to ocenić na podstawie zdjęć. Ponadto firma WIKĘD na produkcji, kontroli jakości ma monitoring więc jest szansa, że te drzwi po numerze zamówienia namierzą i sprawdzą nagranie czy są otwory zrobione dobrze czy źle. Także proszę najlepiej skontaktuj się z Twoim sprzedawcą aby odpowiednio skonsultował te reklamację ze swoim dostawcą. Równie dobrze ten "bolek z WIKĘDU" może być przedstawicielem firmy bądź dystrybutora a nie serwisu fabrycznego bo wątpliwe wydaje mi się to, że firma puści serwisanta z Luzina przez całą Polskę 600-800km aby obejrzeć "drzwi na żywo" i potwierdzić "oczywiste"

    pozdrawiam

    Piotr


    Zostało to uczynione... Skontaktowałem sie ze sprzedawcą, ten skontakotował się z przedstawicielem Wikędu i efekt jest taki że zarówno notatka montera na protokole odiboru jak i kilka zdjec są niczym w porównaniu z okiem Bolka ktory kiedy może kiedys przyjedzie i zerkając na drzwi stwierdzi to samo co zostało napisane na protokole, a takze to samo co by stwierdzil zerkając na zrobione zdjecia.


    To takie niewierne Tomasze... nie uwierza doppóki sami na zywo nie zoabczą... a ty kliencie czekaj... Allah raczy wiedziec jak długo. No bo przeciez nie bedzie sie tak szanowna firma jak Wikęd a tym bardziej jej "serwis" kontaktowac z jakims tam klientem ktoremu zamontowali ...ujowe drzwi. To sa przecież PANY. A to ze zrobili z siebie w moich oczach posmiewisko naczele z ich "szanownym" działem kontroli jakości to już zupełnie inna bajka.

    Widocznie ten dział kontroli jakosci jest tyle wart ile zeszłoroczny snieg.


    Po co mają sprawdzać jakies nagrania a na nich to czy otwory zrobiono dobrze czy zle? Skoro na drzwiach sa otwory na pochwyt a a na zamówieniu sa drzwi bez pochwytu to co tu sprawdzać? Wystarczy spojrzec na zdjęcia... i porownac z zamówieniem.. no ale aby tak sie sało jakiś Bolek z Wikędu musi na to wpać.... no i sie mu chcieć to zrobić.



    Jeżeli ktoś oddaje auto z usterką do serwisu to nie przyjedza nikt z fabryki gdzie wyprodukowano dane auto by stwierdzic czy ustrka faktycznie jest czy jej nie ma....





    Dla mnie też jest sprawa oczywista.. Tylko Wikęd lubi robić z igły widły w myśl posznaowania klienta i dbania o "dobre" imię własnej firmy.


    PS Wikęd może zutyllizować swoj monitorig bo jak widać jest im totalnie niepotrzebny, a tylko prąd żre. Wszak ważniejsze jest to co na żywo zobaczy przysłany przez serwis Wikędu wspomniany Bolek.


    Pozdrav
    Nasze cudo: 120 m2 + garaż 35 m2, Poroterm 24 cm + 20 cm styropian grafit LAMBDA MAX fasada. Dach: Strop: 20 cm wełny λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 5 cm wełny λ 0,035. Po skosach 14 cm wełny między krokwiami λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 10 cm wełny λ 0,035. Na płycie 22 cm EPS 035 anhydryt Posadzka piętra 10 cm EPS +anhydryt, AirPack 300V
    Armatura - VALVEX,
    AGD - Bosch
    Podłogówka po całości

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrjazewicz Zobacz post
    Cześć

    Czyli rozumiem, że masz dodatkowo przygotowane otwory pod mocowanie pochwytu??? prócz otworów pod klamki. Jak dla mnie to sprawa oczywista i nie powinno to wymagać przyjazdu serwisanta z WIKĘDU, skoro zostały zrobione na budowie zdjęcia i można to ocenić na podstawie zdjęć.................
    Równie dobrze ten "bolek z WIKĘDU" może być przedstawicielem firmy bądź dystrybutora a nie serwisu fabrycznego bo wątpliwe wydaje mi się to, że firma puści serwisanta z Luzina przez całą Polskę 600-800km aby obejrzeć "drzwi na żywo" i potwierdzić "oczywiste"

    pozdrawiam

    Piotr


    Witam

    dziekuję za wszelkie informacje przekazane poza tym forum. Z niecierpliwością oczekuję na kontakt od serwisanta Wikędu. Choc sam nie iwem po co ten ma przyjeżdżać. W moim odczuciu powinni zabrac wadliwe skrzydło w czortu i zamontowac nowe z właściwymi otworami.

    Faktem jest ze w czasie montażu, osoba montująca skrzydło rozmawiała z kims przez tel (nie iwem cyz to handlarz czy tez ktoś z diząłu sprzedazy Wikęd) i była mowa o zrobieniu dodatkowego nawiercenia, ktore powinno być zrobione BARDZO BARDZO DOKŁADNIE, ale ani owy monter nie chciał się tego podjąc ani mi sie za bardzo nie widzialo by mieć drzwi z wiekszą liczbą nawierceń niz to jest konieczne.

    Myslę, że jest oczywistym iz nie chce by jakikolwiek serwisant cos kombinował przy felernie wyprodukowanych drzwiach. Dlatego tez nie widze sensu jego przyjazdu.

    Ile w Wikęd moze trwać produkcja nowego skrzydła do drzwi Thermo Prestige zgodnego ze złożonym zamówieniem?

    Pozdrav
    Nasze cudo: 120 m2 + garaż 35 m2, Poroterm 24 cm + 20 cm styropian grafit LAMBDA MAX fasada. Dach: Strop: 20 cm wełny λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 5 cm wełny λ 0,035. Po skosach 14 cm wełny między krokwiami λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 10 cm wełny λ 0,035. Na płycie 22 cm EPS 035 anhydryt Posadzka piętra 10 cm EPS +anhydryt, AirPack 300V
    Armatura - VALVEX,
    AGD - Bosch
    Podłogówka po całości

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony