dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1069

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Witam po dwóch latach podpatrywania mamy i my swój Party Mieszkamy od 3 tygodni.. Moge już chyba powiedzieć że dom jest funkcjonalny, przestrzenny i na ten moment nie wybrałabym innego projektu. Oczywiście paru zmian dokonaliśmy.. powierzchnia mieszkalna 164 metrów, garaż i kotłownio-pralnia 48m.
    Łazienka dolna - na równi z poziomem korytarza, udało nam się tam wcisnąć toaletę, umywalke i prysznic (80x80) - dla naszej wygody kabina łamana
    W pokojach dziecięcych zamiast szaf wydzieliliśmy garderoby - a i tak pokoje pozostały bardzo duże.
    Jeśli ktoś się zastanawia nad tym czy wybrać projekt party to zachęcam

    kuchnia z salonem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260975_DSCN8504.JPG
Wyświetleń:	753
Rozmiar:	66,7 KB
ID:	389460Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260976_DSCN8500.JPG
Wyświetleń:	666
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	389461Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260979_DSCN8507.JPG
Wyświetleń:	636
Rozmiar:	70,6 KB
ID:	389462Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260984_DSCN8539.JPG
Wyświetleń:	536
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	389463Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260990_DSCN8540.JPG
Wyświetleń:	514
Rozmiar:	66,3 KB
ID:	389464

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AK_Z

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    14

    Domyślnie

    Witam Panią,
    muszę przyznać że zakochałam się w Pani wnętrzu - wszystko idealnie do siebie pasuje i jest tak jak ja też bym chciała. W związku z tym proszę o odpowiedź to może coś odgapię jeżeli nie ma Pani nic przeciwko
    - kuchnia: czy to Ikea czy dobry stolarz? Czy meble są matowe i jeśli tak to jak z utrzymaniem czystości. Co to za uchwyty bo są piękne i będą mi pasowały do atracytowych okien. Jakie to blat - drewniany czy a'la drewno?
    - salon: kanapy - co to za firma bo są cudne, takich szukam. Czy był do wyboru kolor obicia?
    - drzwi wewntrznę - nie znam tej firmy, bo widzę że ktoś już o nie pytał więc jak z użytkowaniem-jest Pani zadowolona?
    - łazienka - jak z utrzymaniem czystości na podlodze, bo też planuję w jednej łazience podłogę w drewnianych płytkach?
    - z czego ma Pani podłogi w całym domu? bo ładnie się komponują ze schodami a jest pewnie ogrzewanie podłogowę.
    - a mają Państwo taras zrobiony? jeśli tak i jest zadaszenie to proszę o zdjęcie i informację z czego jest zrobiony bo my właśnie jesteśmy na etapie wyboru

    Ale Panią wymęczę ale z góry dziękuję za odpowiedź i inspirację

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Cytat Napisał magdzialena Zobacz post
    Witam po dwóch latach podpatrywania mamy i my swój Party Mieszkamy od 3 tygodni.. Moge już chyba powiedzieć że dom jest funkcjonalny, przestrzenny i na ten moment nie wybrałabym innego projektu. Oczywiście paru zmian dokonaliśmy.. powierzchnia mieszkalna 164 metrów, garaż i kotłownio-pralnia 48m.
    Łazienka dolna - na równi z poziomem korytarza, udało nam się tam wcisnąć toaletę, umywalke i prysznic (80x80) - dla naszej wygody kabina łamana
    W pokojach dziecięcych zamiast szaf wydzieliliśmy garderoby - a i tak pokoje pozostały bardzo duże.
    Jeśli ktoś się zastanawia nad tym czy wybrać projekt party to zachęcam

    kuchnia z salonem

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260975_DSCN8504.JPG
Wyświetleń:	753
Rozmiar:	66,7 KB
ID:	389460Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260976_DSCN8500.JPG
Wyświetleń:	666
Rozmiar:	66,6 KB
ID:	389461Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260979_DSCN8507.JPG
Wyświetleń:	636
Rozmiar:	70,6 KB
ID:	389462Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260984_DSCN8539.JPG
Wyświetleń:	536
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	389463Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8260990_DSCN8540.JPG
Wyświetleń:	514
Rozmiar:	66,3 KB
ID:	389464

  3. #3

    Domyślnie

    Zapomniałam napisać o uchwytach w kuchni.. sama sobie wybrałam i zamówiłam na allegro : UCHWYT MEBLOWY NOMET TWIX , koszt to tylko 8,5 za jeden plus 7 zł przesyłka.
    Klamki w drzwiach wewnętrzych, które idealnie pasuja ( wg mnie oczywiście) do uchwytów w kuchni, tez sama zamawiałam na stronce klamki-bartex.pl i sa to: Klamki SPY Q czarna rozeta kwadrat VDS . Przemiła obsługa ze strony sprzedającego i szybka realizacja.
    Nie wiem czy tu można tak firmami się posługiwać ...?? ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony