dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1147

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Dzieki za informacje.

    Zrobię tak:

    - kotłownia będzie grzana i nie będę izolował ściany między kotłownią a łazienką - ułatwi mi to montaż rurek na ścianie - musze wtedy wstawiś drzw między kotłownią a garażem...

    - ściana między garażem a resztą domu ( i tu 2 wersje)
    1) ocieplę styro 5cm - ale tylko tą jedną ścianę garażową,
    2) nie ocieplę i dodatkowo zagęszczę rurki od podłogówki w pomieszczeniach przy garażu...

    - w garażu nie dam podłogówki - choć boję się, że tam będzie za zimno.... moze pociągnę tam instalację i jakby co dam jakiś wielki grzejnik panelowy na ścianę??? Tylko ten grzejnik będzie zasilany tą samą wodą co podłogówka - kupiłem już rozdzielacz na 11 obwodów i jeden z nich to miało być zasilanie garażu. Ewentualnie może lepiej zaślepić jedną pętle na rozdzielaczu i garaz podpiąć pod osobny rozdzielacz od razu z kotłowni??? Lub tą 11 pętle dać gdzieś do pomieszczeń mieszkalnych wtedy długość pętli by się skróciła?

    Teraz wątpliwości:
    mam 2 znaojmych który mają nieogrzewany garaż w bryle domu i u każdego na ścianie między garażem a pokojami pojawił się grzybek....Żaden z nich nie ma wentylacji mechanicznej i każdy na ścianach garażowych w pokojach ma szafy suwane.... A u mnie jest garderoba przy garażu z szafą... ale będzie tam WM wiec moze nic nie urośnie???

    Co do gnicia auta... miałem mazde wiem o czym piszesz teraz mam suzuki i gnije tak samo

    Dzieki
    Ostatnio edytowane przez uciu ; 16-11-2017 o 08:43
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony