dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 213

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Ludzie decydują się na kaloryfery bo są tańsze
    A ja z pełną świadomością zamontowałem kaloryfery w nowobudowanym domu o powierzchni 80m2. I nie z powodów finansowych a prozaicznych - nie lubię ciepła z podłogówki

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał eryk77 Zobacz post
    A ja z pełną świadomością zamontowałem kaloryfery w nowobudowanym domu o powierzchni 80m2. I nie z powodów finansowych a prozaicznych - nie lubię ciepła z podłogówki
    Gorący kaloryfer lubisz za to? Dziwne dla mnie no ale każdy jest inny Dla mnie nie ma żadnych plusów kaloryferów.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał eryk77 Zobacz post
    A ja z pełną świadomością zamontowałem kaloryfery w nowobudowanym domu o powierzchni 80m2. I nie z powodów finansowych a prozaicznych - nie lubię ciepła z podłogówki
    Co znaczy nie lobie ciepła z podłogówki? Byłes w domu z dobrze wykonaną podłogówką? Podłoga nie jest zimna tyle tylko czuć.

  4. #4

    Domyślnie

    A może być też chłodna lub zimna latem ( jak chłodzisz ).

  5. #5
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał eryk77 Zobacz post
    A ja z pełną świadomością zamontowałem kaloryfery w nowobudowanym domu o powierzchni 80m2. I nie z powodów finansowych a prozaicznych - nie lubię ciepła z podłogówki
    Zapewne masz złe doswiadczenia gdzie w podłogę pcha się ukrop rzędu 40-50st.a podloga ma 30 i ponad i parzy co jest błędem.
    Zapewne nie zdajesz sobie sprawy,że "ciepla" podloga przy dobrze wykonanej podłogowce to 23-25st.C a temp.twojej stopy na niej to ok.36,6st.C....
    I chyba się przejezyczyles w tym wypadku bo powinienes użyć słów "nie lubię zimna z podlogowki"
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 29-05-2018 o 16:16

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    tkaczor123

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1.253

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Zapewne masz złe doswiadczenia gdzie w podłogę pcha się ukrop rzędu 40-50st.a podloga ma 30 i ponad i parzy co jest błędem.
    Zapewne nie zdajesz sobie sprawy,że "ciepla" podloga przy dobrze wykonanej podłogowce to 23-25st.C a temp.twojej stopy na niej to ok.36,6st.C....
    I chyba się przejezyczyles w tym wypadku bo powinienes użyć słów "nie lubię zimna z podlogowki"
    Każdy jest inny ja nie lubię "zimnej podłogówki" teraz jem śniadanie i mi zimno w stopki bo boso jestem, podłoga ma teraz 23,3 st.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony