dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 140

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    jesteś pewny, ze okna tarasowe z sypialni dzieci mają sens (przy szukaniu oszczędności)?
    W całym domu chcę mieć wysokie drzwi tarasowe (oprócz pomieszczenia gospodarczego), innych nie biorę w ogóle pod uwagę. Zastanawiam się tylko nad pokojami dzieci czy nie dać tam wyłącznie uchylnych. Nie chcę żeby w przyszłości wychodziły z domu przez taras




    Cytat Napisał libra100 Zobacz post
    To raczej słaby pomysł. W kuchni duża ilość światła jest niezbędna, gorąco Was zachęcam do zrobienia okna nad blatem. Nie musi być standardowe, wystarczy długi, poziomy fix.
    Poszerzyłem FIX od wschodu, teraz ma 200cm. Północną ścianę w kuchni chcę zostawić bez okna, mam już pomysł jak ją zabudować i nie może tam być okna nawet takiego między blatem a górnymi szafkami. BTW zawodowo zajmuję się produkcją mebli na wymiar


    Zmieniłem projekt, teraz jest coś takiego:



    Z łazienki zniknął prysznic. Teraz w domu mamy samą wannę ze szklanym parawanem i takie coś nam w zupełności wystarcza. Nie ma sensu mieć wanny i prysznica w jednym pomieszczeniu, dwie osoby i tak naraz nie będą mogły się myć.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał L.mArK Zobacz post
    Zmieniłem projekt, teraz jest coś takiego:



    Z łazienki zniknął prysznic. Teraz w domu mamy samą wannę ze szklanym parawanem i takie coś nam w zupełności wystarcza. Nie ma sensu mieć wanny i prysznica w jednym pomieszczeniu, dwie osoby i tak naraz nie będą mogły się myć.
    Generalnie bardzo fajny projekt. Też projektuję sobie bardzo podobną stodołę. Tylko wymiary 18x7,5m ze względu na wąską działkę.

    Teraz w mieszkaniu też tak mam, prysznic w wannie.
    Dlatego jednym z pierwszych założeń domu było oddzielna wanna i prysznic - nie ma nic bardziej komfortowego na co dzień jak prysznic w kabinie 90x90 typu walk-in (wanna od czasu do czasu dla relaksu). Im człowiek starszy tym ten komfort robi się większy. Ale wiadomo, każdy ma inne przyzwyczajenia i potrzeby. Więc skoro już wydaje się kupę kasy na chałupę to należy zadbać, by maksymalizować swój własny komfort a nie nikogo innego.
    Ale wypowiem się na temat własnego gustu Co do układu łazienka/WC najbardziej podoba mi się ta wersja:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4704d6f3aa59f.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	440949

    Tu może bym się zastanowił nad zmianą miejscami wanny i muszli wc. Wykorzystałbym tą wnękę od strony pom.gosp. by w ścianie schować stelaż, albo cofnąć nieco geberit, a powstałą wnękę powyżej zabudować.
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony