dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 213

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Przed chwilą właśnie przez okno zobaczyłem jak sąsiad jak co wieczór odpala "krematorium". Lenistwo i partactwo - nawalić byle co, byle jak i na kanapę przed ogłupiacz.
    No właśnie – to dlaczego z nim o tym nie pogadasz – może on świadomości nie ma i nie wie o tym, że kopcić nie musi a tym samym wywalać przez komin paliwa za które krocie płacić musi.
    Jak nie osobiście to korespondencyjnie możesz z nim zacząć rozmowę – jakieś ulotki dołączyć też do korespondencji możesz – sposobów jest wiele – trza się tylko zdecydować i ruszyć, bo jakoś nutę narzekania i bezsilności wyczuwam.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.292

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    trza się tylko zdecydować i ruszyć, bo jakoś nutę narzekania i bezsilności wyczuwam.
    Nutę to masz dzisiaj Ty do pisania. Od kilku lat jestem propagatorem czystego bezdymnego palenia więc gdyby chciał to by przyszedł i się spytał. Ależ gdzie tam honor nie pozwala nawet gdy traci miliony przez komin.
    Regulamin forum

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    ... gdyby chciał to by przyszedł i się spytał. Ależ gdzie tam honor nie pozwala nawet gdy traci miliony przez komin.
    No to trzeba gościa złamać – wziąć rzecz jak facet na klatę i posłużyć się łagodnymi środkami twardej perswazji a się przekonasz, że gościu wymięknie.
    Piszę o tym po doświadczeniach w mojej okolicy.
    SM prawa kopcić zabronić nie ma ale ma prawo kotłownię i palenisko zlustrować czy np. kopciuch nie spala śmieci a przy okazji zgodnie z prawem może jeszcze inne rzeczy skontrolować – no i jak wpadną, to zawsze se coś znajdą i z pustą dłonią nie odchodzą - więc jak nie marchewką, to kijem – gwarancja jest na to, to działa.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Nutę to masz dzisiaj Ty do pisania.
    @DUNIA.MD by po próżnicy czasu nie tracić a że hołotę i warchoł uświadamiać trzeba, to wyraź swe zdanie jak po Twojemu by to wyglądało gdyby w tym palenisku kowalskim był węgiel suchy i gdyby ono w czasie rozpalania było nakryte czymś w rodzaju lejka, który by tu chciał nie chciał pełnił rolę palnika.
    Po mojemu wyglądało by to zdecydowanie lepiej i to pod każdym względem.
    Jak rozpalić piec kowalski na węgiel kamienny? https://www.youtube.com/watch?v=eCTCBX3vHXI&t=37s.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony