dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 213

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dwiecegly Zobacz post
    Niestety ten burdel na wschodzie może to trochę spowolnić. Ale mam nadzieje że nie o więcej niż rok, dwa.
    Oj niech ta ustawka kończy się jak najszybciej i niech wielki mąż stanu Władymir pokaże jankesom gdzie ich miejsce na mapie.
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Oj niech ta ustawka kończy się jak najszybciej i niech wielki mąż stanu Władymir pokaże jankesom gdzie ich miejsce na mapie.
    Nooo – ja pierdziele – może jeszcze do tego wszystkiego zaczniecie się domagać, by u nasz obozy koncentracyjne zaczęli budować w imię tego ładu zielonego !!!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Nooo – ja pierdziele – może jeszcze do tego wszystkiego zaczniecie się domagać, by u nasz obozy koncentracyjne zaczęli budować w imię tego ładu zielonego !!!
    Jakie obozy ? O czym ty prawisz ?
    Regulamin paragraf 7pkt 2.6.f: Nie jest dozwolone zamieszanie (...) wypowiedzi które naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne).

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Oj niech ta ustawka kończy się jak najszybciej i niech wielki mąż stanu Władymir pokaże jankesom gdzie ich miejsce na mapie.
    Cytat Napisał lolson28 Zobacz post
    Potrzebujemy tego rynku , statkiem z USA czy Australii nie będzie taniej. Mateusz może obiecywać gruszki na wierzbie.
    Potrzebowaliśmy, potrzebujemy i potrzebować będziemy ale za jaką cenę – do tej pory jak dla mnie umiarkowanie pisałeś aż tu nagle takie kwiatki – jeśli faktycznie masz takie zdanie jak napisałeś #208 – bij się o nie – ale uprzedzam i nie traktuj tego jak coś osobistego, bo ja też bić o swoje się będę po mimo rekomendacji @Slawko123 za słownictwo - tego typu rekomendacje mnie walą a z tego względu dalej : hitlera, stalina i putina z małych liter pisałć będę – mimo zasad pisowni i w tym na tą okoliczność przewidzianych !!!
    Ostatnio edytowane przez samsu ; 25-03-2022 o 11:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony