dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 191

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Ludzie, przecież rabunki to wiedza z podstawówki. Dodawanie, odejmowanie i mnożenie. Jeszcze macie prawa wyborcze?

    Nie wiem co wniósł ten post ale wiem że istnieje również dzielenie i wygląda na to że ktoś się moimi pieniędzmi ze mną podzielił. Ponieważ stosując te same działania do danych na wejściu otrzymałem 4 razy wynik taki jak Tauron a 4 kolejne razy wynik rozbieżny na moja niekorzyść i dlatego pytam gdzie tkwi problem ?
    Czy od czerwca zmieniły się jakoś warunki ? Jeżeli tak to może powinienem o tym wiedzieć ? Mamy w końcu jakąś tam umowę. Ja doskonale wiem jak powinien dzialać ten depozyt jednak nie wiem jakim cudem w miesiącach kiedy była największa produkcja pieniądze za prad były mniejsze niż RCEm kiedy do maja były dokładnie takie. Nie wspomnę już że przez te cztery miesiące mając umowę na rozliczenie comiesięczne nikt nie raczył mnie zaiwadomić że nie otrzymam rachunku na czas. Rozumiem że były problemy bo dodano 1000kwh do limitu wstecznie i pomrożono ceny jednak taka prosta rzecz jak zawiadomienie że sa problemy należy się klientowi z którego się w końcu zdziera kasę. W końcu po kolejnym już zapytaniu na czacie otrzymałem info że rachunki za 4 mce są już wystawione 7 go pażdziernika - też nikt mnie nie zawiadomił. W zwiazku z tym że Tauron nie ma w zyczaju informować o żadnych zmianach i innych działaniach jak znajduję niezgodność wolę najpierw zapytać zanim złożę reklamację bo może czegoś ni wiem moze weszły dodatki przedwyborcze albo mój prąd poszedł na Ukrainę walczyć z Putlerem. Ostatecznie Tauron ma sprawdzić te rachunki i zadzwonić do mnie - jak się coś dowiem opowiem.
    120 mkw Połowa piętrowego bliźniaka z piwnicą, z lat 70 tych ocieplone 10 cm styro, PC monoblok Panas 7kw, kocioł MPM 18 kw, PV 9,8kwp, bufor 2000l, grzejniki.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar vr5
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    2.500

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chris Zielonka Zobacz post
    Ludzie, przecież rabunki to wiedza z podstawówki. Dodawanie, odejmowanie i mnożenie. Jeszcze macie prawa wyborcze?

    .
    Widać nie spotkałeś się z kreatywną księgowością...............
    Ogrzewanie: Bez węgla. Gaz z rury, 4 klimy. PC PW 8,0 kW (Daikin Altherma na R32).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony