dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 48 z 113
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 2252
  1. #941
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    A moj stary ''sika'' ze smiechu jak mu tak mowie ogolnie to moja wymowka na wszystko, chce obiadu, odpowiadam ze princessy nie gotuja, kaze sprzatac, slyszy to samo. Mowie wam, trzeba sobie w zyciu jakos radzic

  2. #942
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    A ja jakaś głupia chyba jestem ,bo staram się wszystko jakoś pogodzić .Co wyłazi mi coraz bardziej na twarzy .Może nie kupować tego lustra?

  3. #943

    Domyślnie

    Oj, dziewczyny, niezłe z Was agentki! Uśmiałam się od ucha do ucha z tej princessy, no, fajny masz sposób na męża, googulku. A mebelki śliczne, ehhh, "gdybym był bogaty..." (przepraszam za nagłe wcięcie się, ale nie mogłam się powstrzymać)
    galeria karoli
    "I know something but It's too little to understand the sense of the riddle" Japoto

  4. #944
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    ''gdybym byl bogaty'' zebys wiedziala karola ! mnie to az nosi jak sobie cos upatrze a wiem ze nie moge kupic ale z drugiej strony, jezeli mialabym byc szczera ze soba, to trzeba przyznac ze mam bzika na punkcie mebli, bibelotow itp... wczoraj np znow sobie upatrzalam portal do kominka. Od razu pomyslalam ze w mieszkaniu gdzie nie mam kominka, moglabym postawic atrape. No i lece z ta genialna mysla do starego a on oczywiscie i calkiem powaznie ze to znakomity pomysl, sam o tym myslal ale nie wiedzial jak mi to powiedziec, i ze jak najbardziej powinnismy to kupic, przeciez jeszcze sufity w mieszkaniu mamy wolne no i w ten wlasnie brutalny sposob, zawsze mnie skubaniec sprowadza na ziemie

  5. #945

    Domyślnie

    dobry jest!!! Masz z nim wesoło...
    galeria karoli
    "I know something but It's too little to understand the sense of the riddle" Japoto

  6. #946
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar szafran77
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    151
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witaj...
    Oglądam i podziwiam. Ślicznie jest w waszym domku. Miło było gościć. Zajrzę tu jeszcze...
    Pozdrawiam Justyna

  7. #947
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    zagladaj, zagladaj

  8. #948
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Angie ,akana musisz trochę ponaglić ,bo z tego co wiem ,to mają bardzo dużo teraz pracy.Najlepiej porozmawiać z szefem ,od razu chłopaków pogoni

  9. #949
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    ok, dziekuje ci beatko !

  10. #950
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie


    sposób na małża ....genialny .....( jego na ciebie ...bezcenny!!! ) .........a meble patrze ..gapie sie ...to sedno moich marzeń ...to cudne takie

    a sufity ...no własnie ...to takie marnotrawsstwo płaszczyzny .....wnosze o zagospodarowanie skoro mozna ...panele podłogowe na sciane to kominek na suficie jest jak najbardziej na miejscu

    i masz moją ...barierke na balkonie ...to znaczy ty masz ...a ja prawie mam ...a jak wiemy prawie czyni rożnice ...moja bowiem stoi oparta o garaż (ten do zburzenia) i czeka na wystąpienie skrzyżowania przypadku nie możliwego ....no bo na tym skrzyżowaniu miałyby sie spotkać "wena twórcza" i " wolny czas" Adasia .....ale sfotografowałam mój prototyp wstawie u siebie żeby nie byc gołosłownym
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 02-06-2010 o 17:20
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  11. #951
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał googulek Zobacz post
    .....nie moge dac sie zwariowac, bo te wszystkie dylematy odejma mi radosc z budowania tej chatki
    dziwne te moje przemyslenia ale chyba sie zagubilam w tym wszystkim i zaczelam jakis glupi wyscig sama ze soba. No bo jak to inaczej nazwac, do czego to podobne zeby wsrod takiego wybotu plytek nie moc sie zdecydowac na jakas serie. to sa w koncu tylko plytki a nie cos tak istotnego ze zawazy na calym moim zyciu. Chce miec chatke w ktorej bedzie sie mojej rodzince milo spedzalo czas, chce chatke w ktorej znajomi beda sie czuli swobodnie, swojsko, po prostu dobrze. Jak to osiagnac? SERCEM ! wybor materialow wykonczeniowych jest wazny ale najwazniejsi jestesmy my - kolega maz i nasze hieny. To my stworzymy atmosfere chatki puchatki a nie plytki na podlodze ktore jednym sie beda podobac a drugim wcale



    Wiesz ile razy ja to sobie mówiłam ....bo ja nie umiem do tylu liczyć ......w tym kierunku miałam wyrzuty sumienia jak z Adasiem siem spierałam o cokolwiek ( i jak siem spieram ...to nieuleczalne) i niby wiem że to "my" jako my a nie "nasze" jako nasze ,,,nie rzeczy a my tylko stanowimy to co jest najważniejsze.....i oby tego nigdy nie zgubić
    a swoją drogą różni nas chyba tylko to, że ja chce do Francji a ty do Polski
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 02-06-2010 o 20:09
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  12. #952
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    nie wiem dlaczego ale nie moge nic napisac w dzienniku a chacialam wstawic nowe zdjecia. zrobie wiec probe w komenatrzach

  13. #953
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    przedstwiam wam nasz stary odnowiony mebelek. Brakuje mu jeszcze malych dopieszczen ale wyszedl naprawde ladnie

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    jak nie zapomne to wkleje bardziej ''mowiace'' zdjecie bo na tym zbyt duzo nie widac.

  14. #954
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    A ten serwis do kawy i ciasta mnie powalil ! zakochalam sie tak jak juz dawno nie bylam zakochana !!! wedlug mnie jest piekny, chyba najpiekniejszy ze wszytkich ktore juz posiadam. W sobote zmieni wlasciciela i bedzie moj i tylko moj jest z lat 50 tych, w idealnym stanie, co tu duzo pisac jest cudny !!!

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

  15. #955
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    no to wklej bardziej mówiąca fotkę przodem byłoby git!

    piękny serwis !

  16. #956
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    no postaram sie

  17. #957

    Domyślnie

    Gogulek - mebelek pięknie wyszedł
    Na problemy z dziennikiem sporo użytkowniczek dziś narzeka! Coś jest na rzeczy - ja np. nie mogę wejść do wybranych dzienników

  18. #958
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Piękny mebelek ,a kolor to Ci się baaardzo udał! Serwis też jak najbardziej byłby widziany u mnie! Prawie kompletnie masz już domek umeblowany.Ależ Ci zazdroszczę!!

  19. #959
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    hej dziewczynki, fajnie ze zagladacie
    beauty, musze sie z toba podzielic dobra nowina. W przyszlym tygodniu, Akan jest umowiony z klientem w paryzu. Poprosili mnie o pomoc w tlumaczeniu. Zgodzilam sie od razu i zaprosilam do siebie. Po co maja sie chlopaki po hotelach bujac jak moga u nas sie zatrzymac bede mogla wypytac o wszystkie szczegoly mojej kuchni !!! ale sie ciesze !!

  20. #960
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    a My z Tobą!!!

Strona 48 z 113

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony