dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 129
  1. #101

    Domyślnie

    Witam 65zl/m2-dach 300m2 koperta, poczawszy od wniesienia wiezby przez membrane, obudowe kominow(struktonit) cala praca blacharsko rynnowa,10 veluxow,1 wylaz,obicie deski za rynna(struktonit),polozenie cementowej dachowki,slowem na gotowo dach maja skonczyc do 13-05-2010.Pomorze-Ustka

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar madzia11mk
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    My mamy wycenione 55 zł/m2 - dach dwuspadowy, prosty, 8 okien dachowych, cena za komplet robót - położenie dachówki ceramicznej, foliowanie, obróbki dekarskie, rynny, okna, itp. Okolice Rybnika.
    "Racja jest jak dupa-każdy ma swoją" J.Piłsudski
    Nasza droga do DOMU

  3. #103

    Domyślnie

    Czy ktos sie orientuje jaki jest koszt wykonania tego dachu 380 m , z wiezba i deskowaniem i z podbitkia w woj. lubuskim .http://www.soprojekt.pl/Proj_got/S01/s01_sytuacje.html
    Czyli caly dach na gotowo .Przy okazji jakie pokrycie proponujecie .,czy blacha przy tym dachu wyjdzie taniej ?

  4. #104

    Domyślnie

    Witam niebawem stanę przed kolejnym etapem którym jes dach (prosty , 2-spadowy około 160mkw, 2 okna, 2 kominy)

    Jaki może być koszt wykonania takiego kryjąc go blachodachówką, a jaki dachówką ceramiczną? czy przy takim dachu będzie to duża różnica??

    Pozdrawiam

  5. #105
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar monika i lukasz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŚLĄSK
    Kod pocztowy
    43-196
    Dzielnica
    http://forum.muratordom.pl/blog.php?87987-Alabaster-2G-odbicie-lustrzane
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Górny Śląsk -dach wielospadowy, dość skomplikowany. Kryty dachówką ceramiczną. Cena za całość 70 zł / m2.

  6. #106
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    85 zł/m2 - okolice Wrocławia.
    Dach 200 m2, 6 okien dachowych. Robocizna obejmuje wszystko - konstrukcja stalowa dachu, więźba, ofoliowanie, położenie dachówki, komin, obróbki blacharskie, orynnowanie, 6 okien dachowych.

  7. #107
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    daniel 45

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    3

    Grzegorz

    Dach czterospadowy o powierzchni 210m2 Robocizna 60zł m2. W tym- więźba, membrana, dachówka ceramiczna, rynny, kominy, obróbka blacharska, 4 okna dachowe, wyłaz dachowy. Okolice Krakowa. Wykonane w pażdzierniku 2010r. Ostatecznie zapłaciłem za samą robotę 12 000zł. Pozdrawian.

  8. #108
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia28

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Województwo śląskie.
    dach wielospadowy (dwie koperty - jedna przyklejona do drugiej), ok. 260m2, 9 okien dachowych + właz, 3 obróbki kominów, krycie dachówką ceramiczną = komplet robót łącznie 30tyś zł...wydało nam się zbyt drogo, więc dalej poszukujemy firmy z województwa śląskiego - najlepiej powiatu pszczyńskiego. Jeśli ktoś może polecić - będę wdzięczna za info.

  9. #109
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tomek4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    nord
    Dzielnica
    pólnoc
    Posty
    321

    Domyślnie

    Witam,

    Dach: dwu-spadowy, 40st, 2 jaskółki, 7 okien polaciowych, łącznie 240m2
    Pokrycie: dachówka ceramiczna

    1) Oferty na materiał oscylują wokół 27kPLN i zawieraja: pelne pokrycie dachowka Roben bornholm miedziana angoba wraz z dodatkami (czyli gasiory, skrajne, dachowki
    wentylacyjne, spinki...), 7 okien Fakro FTS, pełne orynnowanie metal

    2) Oferty na wykonawstwo czyli położenie dachówki, okien i rynien (wykonawca
    SSO zostawia dom "pod papa") oscyluja wokol 35PLN/m2 + 150PLN za kazde okno

    Polska północna. Ceny rynkowe, czy szukać dalej ?
    Ostatnio edytowane przez tomek4 ; 13-01-2011 o 17:49

  10. #110

    Domyślnie

    Dach dwuspadowy, bez okien itd, obok garaz dwuspadowy, razem 220 m2, za ciesielke, odeskowanie, polozeniepapy i lacenie pod dachowke 30 zl/ m2, dzisiaj ustalilem z ciesla. Mialem kilka ofert najwyzsza za 40 zl/ m2 za ten sam zestaw prac. dodam Bydgoszcz kujawsko-pomorskie

  11. #111
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bodeek
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    warszawa/siedlce
    Posty
    175

    Domyślnie

    Moje ceny jako wykonawcy:
    - blacho- dachówka 20- 35zł/m2
    - dachówka ceramika 40- 60zł/m2
    cementowa 35- 50 zł/m2
    Ceny za kompletne pokrycie z obróbkami kominów( do 4szt i obwodzie nie przekraczającym 8mb), obróbki lukarn ( do 4 szt), rynny i rury spustowe, obróbki okapu, wiatrownic i kalenicy, łacenie, foliowanie.
    do tego dochodzi montaż okna 200- 350zł/szt, wyłaz 150zł/szt, kominek wentylacyjny 50zł/szt.
    Wykonanie więźby dachowej 20- 30zł/m2, deskowanie i papowanie 12zł/m2.

    Cena końcowa zaokrąglana zawsze w dół do pełnej kwoty ( taki rabat ).

  12. #112
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    valdi99

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Szukam wykonawcy do zmiany dachu w br. (rozebranie starego, 2-spadowego, krytego blachodachówką) na: nowa więźba, powierzchnia 235m2, 2-spadowy, w 1-szej połaci 2 lukarny małe + zadaszenie nad gankiem, w 2-giej duża lukarna i 1 okno połaciowe, krycie blachodachówką. Okolice Wyszkowa, tel: 501-87147, chodzi o robociznę, materiały posiadam.

  13. #113

    Domyślnie

    odezwij sie na pw

  14. #114

    Domyślnie

    Dzis dostałem wycene na dach dwuspadowa z 2 lukarnami powierzchnia 185m2 bez okien dachowych. Dach cwramiczny
    ceny brutto
    25zł wieźba
    33zł dekarz ( w tym obicie komina i zakladanie rynien)

  15. #115
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kwitko
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Wielkopolska
    Dzielnica
    Konin/Słupca
    Posty
    1.654

    Domyślnie

    W Wielkopolsce ceny zróżnicowane ale raczej sporo niższe niż w innych rejonach.
    dach prosty dwuspadowy 160m
    Obdzwoniłam kilkanaście firm:

    więźba od 12-20 zł/m2
    blachodachówka od 15-40 zł/m2 + obróbka okien, kominów od 200 do 500 zł za element.

  16. #116

    Domyślnie

    Dzisiaj usłyszałem wycenę za dach.Powaliło mnie.
    90 zł/m2 w cenie obicie komina i rynny.Za okna i wyłaz doplata.
    Dach 2-spadowy,200 metrów kryty ceramiką.
    Czytając Wasze wpisy,wynika,że średnia cena wacha się 50 do 60 zł/m2.Szukam dalej
    Może macie namiary do kogoś sprawdzonego?
    Budowa- 2012r Śląsk

  17. #117

    Domyślnie Cena zawykonanie 1m2 dachu

    Witajcie.
    Też mam ten problem. Proszę fachowców o opinie. Dach robi mi kolega (budowlaniec-ogólnie bardzo dobry). Niestety zrobiłem błąd nie ustalając ceny.
    Wyszedłem z założenia, że cena nie będzie wygórowana, ale nie liczyłem też na spec. rabaty. Ogólnie normalna.
    Dach mam w 3 częściach (główny 180m2, garaż 70 m2 i łącznik 50 m2 pomiędzy nimi). Łącznik jest płaski , a 2 pozostałe 2- spadowe 40st.
    W sumie- 250m2 dachu spadzistego z ceramiką i 50m2 płaskiego z papą i odeskowaniem. Wyszło 16m3 więźby.
    Sumę, którą sobie życzy wykonawca to 30tys.
    W cenie jest wszystko -łącznie z 30 cm ociepleniem bez podbitki, rynnami, obróbką komina- full. Bez montażu okien.
    Wychodzi 100 zł/m2 (nieważne-czy spadzisty czy płaski liczę średnio).-region lubuskie
    Czytając Wasze posty odnoszę wrażenie, że strasznie przepłacam.
    Ceny od 40-85 zł/m2 przeważają.
    Wytłumaczcie mi może czy moja konstrukcja z 3 części może być postrzegana jako tzw. "trudna".
    Ile kosztuje położenie 30cm ocieplenia (20cm krokwia+ 10cm dobitka=30wełny)??
    Wyjaśnijcie mi gdzie jest haczyk cenowy.


    Ktoś wcześniej pisał:
    -więźba -25 zł/m2
    -pokrycie dachu dachówka - 30zł/m2
    - montaż rynien - 10zł/mb
    - obróbka kominów taśmą -15zł/mb
    - montaż okien dachowych -250zł/sztuka
    - podbitka -30zł/mb(PVC)
    -obróbki blacharskie - 15zł/mb

    Czy to są ceny obowiązujące? W sumie do tego musiałbym doliczyć tylko ocieplenie.

    Proszę o opinie

    Pozdrawiam

  18. #118
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wielki23

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    wierzbica
    Kod pocztowy
    26-680
    Posty
    5

    Domyślnie koszt 1m kw więźby dachowej

    Witam. czy możecie podać koszt wykonania 1m kw postawienia więźby dachowej?dach dwu spadowy dwie lukarny 225m kw dachu?pozdrawiam

  19. #119

    Domyślnie

    mam taki sam dach tylko 200m2 wycena miedzy 23-25zł Opolskie

  20. #120

    Domyślnie

    Witam. Prosilbym o wycene +-
    Dach dwuspadowy - ok 115mkw, z 4 wystawkami, krycie karpiowka (dobra, wiec raczej problemow z polozeniem nie bedzie), ocieplenie nakrokwiiowe (zamiast deskowania i papy), boazeria (chyba nabijana na krokwie od gory), montazx rynien i ewentualne wykonczenia po wykonaniu ocieplenia....

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony