dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 55
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Bo z Twojego postu już widać że nie masz o nich zielonego pojęcia i sobie nie poradzisz ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witaj Forest - Natura, miło mi że zajrzałeś, czytałem bbb.dużo twoich postów i wg.mnie są bardzo konstruktywne,
    fakt, nie mam o nich pojęcia, ale np.o seksie parę ładnych lat temu też nie miałem
    jakoś doszedłem do wprawy i choć może nie zawsze burza oklasków to gwizdów nigdy nie słyszałem....
    może tak jak z tytułów książek ;;;
    -nauka tenisa w weekend
    -nauka angielskiego w tydzień itp.
    -nie chodzi mi o tradycyjną metodę składnia kafli, na klamry, wypełnianie ich gliną i kamykami,
    tylko po prostu o trwałe i skuteczne pod kątem przewodnictwa cieplnego - ich przymurowanie do obudowy wkładu wykonanego z dużych elementów szamotowych
    może zaryzykujesz i napiszesz w kilku słowach co i jak,ale nawet jak nie, to mam prośbę
    wpadnijcie wieczorem do wątku,coś Wam pokaże

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał radekczu Zobacz post
    Witaj Forest - Natura, miło mi że zajrzałeś, czytałem bbb.dużo twoich postów i wg.mnie są bardzo konstruktywne,
    fakt, nie mam o nich pojęcia, ale np.o seksie parę ładnych lat temu też nie miałem
    jakoś doszedłem do wprawy i choć może nie zawsze burza oklasków to gwizdów nigdy nie słyszałem....
    może tak jak z tytułów książek ;;;
    -nauka tenisa w weekend
    -nauka angielskiego w tydzień itp.
    -nie chodzi mi o tradycyjną metodę składnia kafli, na klamry, wypełnianie ich gliną i kamykami,
    tylko po prostu o trwałe i skuteczne pod kątem przewodnictwa cieplnego - ich przymurowanie do obudowy wkładu wykonanego z dużych elementów szamotowych
    może zaryzykujesz i napiszesz w kilku słowach co i jak,ale nawet jak nie, to mam prośbę
    wpadnijcie wieczorem do wątku,coś Wam pokaże


    Za ten świetny wpis, osobiście dopilnuję Foresta, żeby Cię nie olał.
    Chociaż porównując naukę seksu do nauki sikania, to z tym drugim ze dwa lata co najmniej walczyłeś. Może z kaflami będzie łatwiej?!

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witaj Piotr- DZIĘKUJĘ

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Forest. Zrobimy psikusa (paru takim) i pouczymy co nieco kafli na forum?!

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    zróbcie, zróbcie,,,czekamy, na ten,,,, żarcik

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    A czeguż tu uczyć ... bierzesz i po prostu robisz ...
    Po paru latach młodzieńczej auto erotyki kaflowej człowiek się z reguły sam nauczy czym jest sex ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  8. #28
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał radekczu Zobacz post
    Witaj Forest - Natura, miło mi że zajrzałeś, czytałem bbb.dużo twoich postów i wg.mnie są bardzo konstruktywne,
    fakt, nie mam o nich pojęcia, ale np.o seksie parę ładnych lat temu też nie miałem
    jakoś doszedłem do wprawy i choć może nie zawsze burza oklasków to gwizdów nigdy nie słyszałem....
    może tak jak z tytułów książek ;;;
    -nauka tenisa w weekend
    -nauka angielskiego w tydzień itp.
    -nie chodzi mi o tradycyjną metodę składnia kafli, na klamry, wypełnianie ich gliną i kamykami,
    tylko po prostu o trwałe i skuteczne pod kątem przewodnictwa cieplnego - ich przymurowanie do obudowy wkładu wykonanego z dużych elementów szamotowych
    może zaryzykujesz i napiszesz w kilku słowach co i jak,ale nawet jak nie, to mam prośbę
    wpadnijcie wieczorem do wątku,coś Wam pokaże
    Zaiste, świetnie to Batura wyłapał.Im więcej czytasz o kaflach tym więcej nie wiesz o seksie

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    wpadnijcie wieczorem do wątku,coś Wam pokaże
    Byliśwa wieczorem ze śwagrem ale cima była łokrutna i nic nie uwidzielim ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    Nadmiar seksu - powoduje krótkowzroczność

    liczyłem że zdążę ale zeszło mi długo w kościele,nie jestem księdzem jakby co -
    przepraszam, postaram się zrobić zdjęcie jak najszybciej i wrzucę do wątku

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    DANIEL SIS

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Pisz
    Kod pocztowy
    12-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    redakczu chłopie...powiedz jaki masz wkład i co chcesz nim osiągnąć. A ja ci "zdradzę" jak to z tych kaaafli fachowo zrobić obudowę, żeby było dobrze.Noooo chyba że już po ptakach.
    pzdr wszystkich
    Tu była reklama...

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witaj Daniel SIS, w tym szczególnym dniu- wszak dziś Zmartwychwstanie Pańskie- więc wszystkiego najlepszego i Tobie i innym na teraz i na zawsze,,,
    ps.
    nie jest po ptakach, bo jestem na etapie planowania i WSZYSTKO jest jeszcze możliwe
    założenia:
    -kominek będzie stał przy dłuższej ścianie pokoju o 28 m2
    -wykorzystam istniejący komin, z cegły, do którego podpięta jest w piwnicy nigdy nie używana kuchenka kaflowa
    nie obecnie przekroju komina,ale jestem pewny ze to duży przekrój, ma długość około 11 metrów
    -kominek ma ogrzewać - pokój i grawitacyjnie, bez wspomagania- taką samą kubaturę piętro wyżej
    -dom jest dobrze ocieplony i ma dobre ogrzewanie z pieca CO
    -kominko-piec będzie wykorzystywany, zawsze kiedy będę miał na to ochotę, wiosna,jesień,dogrzanie w zimie
    wkład
    nie mam wkładu, myślałem o zwykłej Zuzi,tania,,bogate wyposażenie w standardzie,duża moc,wielki czopuch
    nie widzę potrzeby wydawania 2x więcej kasy za wkład ciut lepszy,ciut mniej zawodny z ciut czystszą szybą,
    bez względu na to co ewentualnie napiszą ,,mistrzowie,,ale nie musi być to koniecznie Zuzia,
    co musi być
    -ciepła obudowa-szamot, jakieś większe formaty,podobają mi się płyty Bohusza, i jego kleje
    -kafle,piękne,zielone,z bogatą koroną ,jakie produkują kaflarnie np.Kuliga lub Poloka,w któych byłem i zrobiły na mnie kolosalne wrażenie
    chociaż śledzę allegro itp,pojawiają się czasem łądne i tanie piece do rozebrania,ale także 10km od mojego miejsca zamieszkania
    jest wioska Łążek Garncarski - gdzie do dziś produkuje się kafle nie tylko na lokalny rynek.
    odpierając zarzuty o snobiźmie - kominki z wapienia, granitu cegły już mam -tak jak nasi południowi sąsiedzi - i teraz czas na kafle
    -wymiary obudowy,przy zachowaniu wymogów technologicznych budowy- dostosuję do wielkości posiadanych kafli, by ich nie docinać,lub zminimalizować konieczność docinania
    budowa,,,jakby dwu bryłowa, dól szerszy , góra węższa -czyli standard,sklepiona bez styku z sufitem ,z uwagi na obligatoryjną konieczność zamocowania korony , wyprowadzona rura do grawitacyjnego ogrzewania pomieszczeń na piętrze
    po lekturze różnych wątków, nie tylko na tym forum , własnych przemyśleń i doświadczeń -wydaje mi się ze do istniejącej obudowy ,dokleję kafle po uprzednim ścięciu gumówką ich wnętrza,w ten sposób żeby powstały z nich niby płytki,,,,
    -czy to się uda i spełni swoją rolę ,a kafle będą się nagrzewać i oddawać ciepło, po wygaśnięciu pieca ,,,,
    -jak ,czym, na jaka grubość spoiny - przykleić te kafle do szamotu,,,,
    moje IMO atuty
    zrobiłem w tym wymurowałem ,wiele różnych dziwnych rzeczy
    jestem uparty ,ale nie twardogłowy
    lubię się uczyć, nawet dla jednorazowego wykorzystania moje j wiedzy
    ps.
    drogi forumowiczu, jeżeli doczytałeś do końca mój post, to jesteś tu po to żeby mi pomóc i czesz to zrobić
    pozdrawiam

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAGE_250.jpg
Wyświetleń:	266
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	180403Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAGE_256.jpg
Wyświetleń:	262
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	180404Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAGE_257.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	180405

    przepraszam za mizerną jakość zdjęć moich realizacji, ale dysponuję tylko komórką
    Ostatnio edytowane przez radekczu ; 31-03-2013 o 12:21

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    DANIEL SIS

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Pisz
    Kod pocztowy
    12-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    Witaj. Opiszę możliwie krótko i rzeczowo sposób wykonania twojego kominka z dgp w obudowie kaflowej. Jednak w żaden sposób proszę nie łączyć tego sposobu z innymi technikami kominkowymi czy zduńskimi.
    Kilka słów o wkładzie. Decydujesz się na żeliwny, ok. Radzę poszukaj wkładu szczelnego, z dopływem powietrza z zewnątrz ( zuzia ma dopływ z zewnątrz ale to beznadziejne rozwiązanie a raczej chwyt marketingowy), może być monolityczny a więc i cięższy co wpłynie na jakość oddawania ciepła. Dlaczego?Nieszczelności powodują szybsze wychładzanie wkładu, powietrze z zewnątrz do spalania powinno być na przepustnicy co zatrzyma proces wyziębiania wkładu podczas niepalenia a to wszystko ma wpływ na ciepło twojej kaflowej obudowy. Gdy zdecydujesz się na wkład możesz planować obudowę z kafli. Pamiętaj jednak, że to co w środku obudowy to właśnie to ma największe znaczenie dla poprawności całego kominka.
    Gdy ustawisz wkład, podłączysz do komina to koniecznie wykonaj izolację ścian, które nie będą z kafli. Dzięki temu ciepło będzie się odbijać od izolacji i wnikać w kafle. Najlepsze będą płyty wermikulitowe bądź krzemianowe. Następnie wykonaj komorę grzewczą do dgp. Musi być wykonana z płyt szamotowych i od wewnątrz wyłożona blachą ocynk z racji lepszego poślizgu powietrza i niełapania kurzu, oczywiście od tyłu izolacja z płyt wermikulit, tak jak na zdjęciu...

    Koniecznie do tej komory musi być doprowadzone powietrze do wentylacji wkładu i dgp. Możesz zrobić to w pastaci wnęki, kratki. Komora musi być szczelna i od niej kanał do dystrybucji. Tak obrobiony i przygotowany wkład możesz zabudować kaflami. Kafle w żaden sposób nie mogą się stykać z elementami komory grzewczej. Robisz tak jak na zdjęciu...

    Widoczna komora grzewcza z płyt szamotowych a kafle obok są klejone na klej. Do przestrzeni między kaflami nie doprowadzamy powietrza bo szkoda ciepła. Tylko do komory grzewczej. Warto na rurze spalinowej dać jakiś wymiennik stalowy.
    I teraz...jeżeli kafle będą blisko komory grzewczej i bryła nie będzie szeroka to kafle możesz wypełnić plytką szamotową i kleić na klej zduński np firmy RATH.
    Kafle możesz spinać klamrami. Drut 3,5 mm półstalowy. Natomiast jeżeli planujesz większą bryłę nie wypełniaj kafli niczym tylko je klej do siebie.
    Pamiętaj, że to jest kominek konwekcyjny i szybko się wychładza, dlatego rozwiązanie z komorą grzewczą powoduje nie wychładzanie samych kafli. Dzięki temu kafle dość szybko się nagrzeją i będzie to czuć. Murowanie z cegieł szamotowych ścian i obkładanie ich kaflami w kominkach konwekcyjnych mija się z jakimkolwiek celem i jest absurdem technicznym.
    Na koniec ostatnio zrobiony przeze mnie kominek konwekcyjny. Wkład jotul i 18 panorama. Komora grzewcza z płyt szamotowych, szczelna a od niej kanał do turbiny. Na rurze spalinowej wymiennik stalowy. Ściana domu drewnianego zaizolowana dwukrotnie wełną kominkową, później cegła na 6cm i płyta wermikulitowa. Całość zabudowana kaflami z Nakomiad - kopia XVII wiecznego pieca wiejskiego na cegłach. Kafle klejone klejem rath nie wypełniane niczym oprócz kafli nad paleniskiem. Całość idealnie się nagrzewa od cokołu do samej góry. Kafle są gorące, trzymają około 6 godzin ciepło czyli jak na tego typu rowiązanie bardzo dobrze.


    Przepraszam za jakość zdjęć, ale prawie zawsze robię komórką
    pzdr,
    jakby co nie jasne to będziemy młócić temat
    Tu była reklama...

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    OOOOOOO DANIEL SIS
    -po foto widać rękę mistrza,byłem już wcześniej na stronie tej kaflarni widziałem ich propozycje na allego, chyba Ty je robiłeś
    -duuuzo mi napisałeś, teraz muszę się z tym przespać, pewnie nie jedną noc
    -blacha Ok- choć nigdy o tym nie słyszałem ,to skoro tak trzeba,to trzeba i OK,chyba to dobry pomysł na minimalizację kurzu
    i łatwy do wykonania
    -szczegóły dotyczące dystrybucji,pojmuję izgadzamsię z propozycją całkowicie
    -natomiast JESTEM PEWNY , że nie dam rady postawić z fakli ścianki,,samonośnej,odsuniętej od obudowy
    której wykonanie proponujesz
    -czy,,lansowana,,przeze mnie wersja,przyklejenia kafli na stale do obudowy wkładu,jest aż tak zła,
    mógłbym nie odcinać tych rantów,tylko całe wypełnić zaprawą ,i ewentualnie kawałkami szamotu i przykleić do obudowy
    coś na kształt kominka z ciepła obudową,
    brałem też pod uwagę ładne otynkowanie całej obudowy, w kafle przykleić tylko na ,,winklach, blatach, cokole prz podlodze
    no i obligatoryjnie ,koronie
    kurde-wiem że taki piec jest na całe życie, musi być dobrze zrobiony,
    nie mam kasy żeby wynająć firmę do kompletnego montażu
    dlatego tak kombinuję jak koń pod górę
    aha-czemu się tak upieram z tym przyklejaniem kafli, bo...
    8 lat temu, zrobiłem w domu teściowej kominek,którego podmurówka i zabudowa wkładu jest zrobiona z rozbiurkowych kafli
    wyszło ślicznie, trzyma się ok,,,ścinane,, kafle były klejone na klej do płytek,,,
    ale wg, ówczesnych standardów zastosowanych przez niby ,,kominkarza,,,
    obudowa oczywiście jest ,,zimna,a na górze ocieplony karton gips
    Skoro Zuzia,,taka sobie,będę rozglądał się na czymś innym,może jakieś,Twoje ,,typy,,
    nie musi być na forum, a na priv
    ps
    Świętuj, a jak dasz rade i jeszcze Cię nie zamęczyłem - odpisz po świętach

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    oj- przypomniało mi się
    czy zamiast ocieplać ścianę za wkładem,nie lepiej obmurować ja szamotem
    celem zwiększenia masy akumulacyjnej pieca,,,,

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    DANIEL SIS

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Pisz
    Kod pocztowy
    12-200
    Posty
    705

    Domyślnie

    Za wkładem daj izolację z płyt wermikulit albo krzemianowych dzięki temu kafle przyjmą więcej ciepła. Dawanie tam cegły szamotowej nic nie da. Poza tym to nie piec tylko kominek powietrzny zabudowany kaflami a to ogromna różnica! Klejenie kafel po kaflu na klej zduński to przyjemność. Poza tym taki klej szybko schnie więc bez obaw jak w przypadku gliny czy innych zapraw szamotowych.Poradzisz sobie, przygotuj sobie tylko odpowiednie kliny. Plastikowe do glazury od strony szkliwionej a drewniane od strony roboczej. Wystarczy dwa kafle przyłożyć do siebie tak aby była widoczna strona robocza z zachowaniem odpowiedniej fugi i zmierzyć odległość między ramami korytek i dorobić sobie kliny z drewna. Dzięki temu kafle nie będą się kładły do tyłu. Istnieje jeszcze metoda prefabrykacji kafli tzn sklejania całych elementów ale ten sposób lepiej sobie odpuść.
    Kiedyś zrobiłem próbę z kominkiem konwekcyjnym. Porządny wkład żeliwny obudowałem cegłą szamotową na 6tkę i nic więcej w środku nie robiłem, po prostu ze środka pobierane było gorące powietrze. Pod wkład dałem sporo powietrza bo ogrzewał grawitacyjnie. Nie robiłem odseparowanej komory grzewczej jak ci radzę teraz. Oczywiście całą bryłę kominka obłożyłem kaflami, kafle wypełniane szamotem i przyklejane do ścianki z szamotu. Kafle się nagrzewały, ale nierównomiernie i po dwóch godzinach były letnie, powietrze pod wkład niemiłosiernie wystudzało całą bryłę. Chociaż dgp działa super i kafle gorące to jednak nie to.Więc sam widzisz, murowanie i obklejanie kaflami nic nie daje a jak chciałbyś zrobić szczelną komorę mimo wszystko to kominkiem konwekcyjnym nagrzać takie zbunkrowane szamotem ściany ciężko byłoby ci nagrzać.
    Co prawda nie mam zdjęć z montażu ale zwróć uwagę na gotowca. Wkład i komin cały obłożony kaflami. Wokół wkładu cegła na 6tke szamotowa od komina płyta krzemianowa.
    pzdr
    Tu była reklama...

  18. #38
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    DANIEL SIS

    A on to droga Redakcjo to za szto dostał banka???Może Wszystkich kaflarzy w takim razie ukarać???.Niech poczują piętno Redakcyjne na barkach.

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radekczu
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Janów Lubelski
    Kod pocztowy
    23-300
    Posty
    43

    Domyślnie

    DANIEL SIS - tak wystraszył mistrzów, ze ich zatkało , to nie bank to VABANK , a riposty jak widać nie ma
    Ostatnio edytowane przez radekczu ; 02-04-2013 o 15:04

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    A tą ripostę to na temat kafli chcesz, czy o seksie?

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony