dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 59 z 75
Pokaż wyniki od 1.161 do 1.180 z 1491
  1. #1161

    Domyślnie

    Uważam, że ciemne pasują jak najbardziej. Wtedy tworzy się ładny kontrast pomiędzy białymi meblami, a ciemną okładziną na ścianie. Musisz jednak wiedzieć, że te ciemne płytki będą poniekąd stanowiły główny punkt twojej kuchni, coś na co zwraca się uwagę zaraz po wejściu do kuchni, zaś meble będą tworzyły tylko tło. Ja u siebie pomiędzy szafkami mam panel z klejonki dębowej i nikt nie zwraca uwagi na meble tylko właśnie na ten panel, który stanowi główną ozdobę. Moi znajomi maja białe meble i czarny lacobel na ścianie, bardzo fajnie to wygląda, aczkolwiek dla mnie trochę za zimno/laboratoryjnie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	STH71379.JPG
Wyświetleń:	715
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	273623  

  2. #1162

    Domyślnie

    Hisia - dzięki za zdjęcie

    A możesz jeszcze napisać jaką masz podłogę i kolory scian? Możesz wrzucić bardziej ogólne zdjęcie?

  3. #1163
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał BaralekGJ Zobacz post
    Witam.

    Piekne są wasze kuchnie. U nas tez będzie kuchnia w białym macie (śmietankowa biel). Do tego blat w kolorze stare drewno ciemne Załącznik 273539

    Podłoga drewnopodobna, jasniejsza od blatu, Sciany będą jasne.


    Zastanawiam się nad płytkami między blatem a szafkami. Szukałam jasnych, ale zobaczyłam te


    Załącznik 273540Załącznik 273541


    no i zastanawiam się czy będą pasować. ... czy ktoś z was ma płytki ciemne w białej kuchni?
    Fajnie będzie Lubię bardzo takie zestawienia, dlatego podobnie jest i u nas. Tylko my nie mamy płytek - jest panel. Ja bym nie wprowadzała ciemniejszego elementu, skoro wszystko jest jasne. Chyba, że chcesz mieć taki "wyraźny" akcent

  4. #1164
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    U nas ta kuchnia była inspiracją i wzorem. Na jej podstawie powstał nasz projekt.




  5. #1165
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marta34

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-001
    Posty
    44

    Domyślnie

    Białe kuchnie są cudowne Ja mam białą kuchnię skandynawską z drewnianym blatem + czarne agd i wykończenia mioooodzio

  6. #1166
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    440

    Domyślnie

    hej, mam pytanie. Ja też mam mieć białą kuchnię lakier mat, blat to dąb szary, ściany jasne szare. No i wymyśliłam sobie, żeby tą jasną kuchnię ożywić kolorem. Kupiłam sobie fioletowe lampy (takie tuby zwisy) i chciałam pomalować przestrzeń między szafkami na fioletowo a na to docelowo szyba taka półmleczna, żeby trochę kolor złagodzić. Myślicie, że to dobry pomysł, czy jednak wrócić do bezpiecznej szarości?? Pomóżcie, bo jutro muszę ostatecznie pomalować, bo kuchnia będzie w poniedziałek.

  7. #1167
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zostaw szare ściany, a fiolet daj w dodatkach i AGD

  8. #1168
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Zostaw szare ściany, a fiolet daj w dodatkach i AGD
    Dokładnie tak. Jak będziesz miała neutralne ściany, to fantastycznie możesz "bawić" się dodatkami (zasłony, firanki, rolety rzymskie, bieżniki, serwetki, flakony, itd..) - w zależności od pory roku

  9. #1169

    Domyślnie

    Basiu - masz przepiekna kuchnię, chociaż najbardziej jestem pod wrażeniem piwnicy Mój mąż już kombinuje gdzie u nas w piwnicy takie cudo zrobi Chociaz mamy piwnice zbloczka betonowego, wiec nie wiem co wykombinuje
    Ale do rzeczy ....

    Czyli myslicice ze za ciemne będą te płytki? A co sądzicie o tych lekko beżowych (na zdjęciu gdzie są różne rodzaje płytek jest większość sciany nimi wyłożona.
    Kurcze, ale te brązowe takie ładne .....Jakbym dała stół biały i krzesła białe .... Mam w kuchni dwa okna - jedno od południa drugie od południowego wschodu ....

    Zachorowałam na te płytki ;/

  10. #1170
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał BaralekGJ Zobacz post
    Basiu - masz przepiekna kuchnię, chociaż najbardziej jestem pod wrażeniem piwnicy
    Dziękuję, miło mi Piwnica, a raczej winniczka to fajna sprawa

  11. #1171

  12. #1172
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    smeffetka

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Garwolin
    Kod pocztowy
    08-400
    Posty
    21

    Domyślnie

    [ATTACH=CONFIG]274477[/ATTACH
    To moja kuchnia
    G
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1346.jpg
Wyświetleń:	599
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	274477  

  13. #1173

    Domyślnie

    Cytat Napisał czakira Zobacz post
    foto bardzo kiepskie bo robione wieczorem przy złym oświetleniu
    Czakira, czy możesz podać wymiary swojej kuchni?
    "dziwny jest ten świat..."

  14. #1174
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anap

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał BaralekGJ Zobacz post
    Witam.



    Zastanawiam się nad płytkami między blatem a szafkami. Szukałam jasnych, ale zobaczyłam te


    Załącznik 273540Załącznik 273541


    no i zastanawiam się czy będą pasować. ... czy ktoś z was ma płytki ciemne w białej kuchni?

    a możesz powiedzieć co to za firma i jaka nazwa płytek? podobają mi się te fioletowe

  15. #1175

    Domyślnie

    Cześć,

    Mam ogromny dylemat... Koncepcja od początku była jedna - białe matowe fronty + blat z litego dębowego drewna (styl skandynawski). Regularnie zniechęcano nas do drewnianego blatu. Zaproponowano dębowy fornir (blat obłogowany) Uwielbiamy połączenie bieli z drewnem, dlatego też rozważamy opcję białe fronty szafek wiszących, fornirowe dębowe fronty szafek stojących. Jaki blat proponujecie do tego połączenia? (w tym wypadku blat byłby z laminatu, zlewozmywak czarny granitowy). Jakie kolory dobrać żeby nie było zbyt pstrokato. Pytanie do użytkowników drewnianych blatów - bać się czy nie bać? Może ktoś ma doświadczenie z blatem drewnianym obłogowanym? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
    Ostatnio edytowane przez Nika1001 ; 18-08-2014 o 20:43

  16. #1176
    Banned
    staly bywalec

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Krakówki-Dąbki
    Kod pocztowy
    02-456
    Posty
    6

    Domyślnie

    Nie bać, drewniany blat jeśli dobrze wykonany jest bardzo fukncjonalny i świetnie się prezentuje.

  17. #1177

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź coraz bliżej mi do drewnianego blatu. Co proponujecie na ścianę do białej kuchni z drewnem? W grę wchodzą tylko płytki - pytanie w jakim formacie i kolorze?

  18. #1178

    Domyślnie

    nie wiem czy tak się opłaca te drewno do kuchnii

  19. #1179

    Domyślnie

    Lenovo65 dlaczego tak uważasz?

  20. #1180
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Lenovo spamuje...

Strona 59 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony