dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Hurricane

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-161
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam po długiej przerwie
    niestety z uwagi na prace i ogarnianie terenu i jego zmiany i w związku z licznymi zapytaniami co użyłem do naprawy ścian odpisuje tutaj
    zaprawa nazywa sie REBET można go znaleźć na sieci wystarczy wujek Google

    a efekt wygląda zadowalająco nawet po ostatniej malej powodzi jaka nawiedziło oberwanie chmury nic nie przesiąkło ani nie podlało mi piwnicy
    nic nie odpadło i nie musiałem odkopywać ścian w celu udrażniania odpływów na zewnątrz jak mi kilka osób sugerowało

    skoro produkt zdaje egzamin przy zbiornikach wodnych studzienkach kanalizacyjnych w domu tak samo sie sprawdził
    śmiało można polecić domowym majsterkowiczom i w przyjazny dla kieszeni prosty sposób poradzić sobie z wilgocią i przesiakaniem scian

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rojan-58
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-436
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    jak kiedyś zastosuje to też opowiem o tej zaprawie REBET bo ja stosowałem MAX-PLUG też rewelacja pzdr

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rojan-58
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-436
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    czytając wasze wypowiedzi to mi nie raz coś się przypomina odnośnie izolacji ścian fundamentowych pionowych i poziomych,jestem obecnie na pracach izolacji pionowych i poziomych metoda hydrofobowa ścian fundamentowych bez odkopywania i co o tym myślicie,jest to dobra metoda? bo ja już widzę,że mało FM opisuje jak można sobie radzić bez zajmowania np.pasa jezdni,chodnika,bez możliwości odkopania ściany fundamentowej,bo np.jest torowisko lub coś innego,a smarowanie ścian ?czy to pomoże? musi być zastosowana iniekcja niestety,wiercimy otwory na odpowiednią głębokość i wlewamy preparat,no ale jaki? niektórzy jak najtaniej chcą wykonać,ale firmy które wykonują te prace raczej wolą stosować produkty z lepszej półki,to co ja stosuję już ponad 20 lat i jestem zadowolony że mogę służyć ludziom i zabezpieczyć ich domy przed wilgocią pzdr firmy

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rojan-58
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-436
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    witam ponownie, coś zauważyłem mało się pisze o izolacjach przeciwwilgociowych.Jestem w temacie ponad 20lat i obserwuję fm,i co? nie umiecie odpowiedzieć na pytania które ostatnio przedstawiałem.Wiedzieliście,że firmy budują nowe domy np.w 2014r. i ludzie którzy tam mieszkają mają problem z wilgocią na ścianach działowych ?,właśnie wróciłem dzisiaj z takiego domku pod zieloną górą i wykonałem poprawkę w izolacjach posadzki,poprostu wilgoć migrowała sobie od posadzki,bo nie dokładnie wykonano izolację.Pytacie jak to zaradzić jest sposób,poprostu ja to poprawiam,wykonam bruzdę i wlewam izomur,a zresztą nie jeden nowy dom tak wyleczyłem.Uważam ten temat izolacji,że powinien być już opisywany,idzie jesień,potem jest wilgoć na ścianach,potem jest grzybobranie,potem jest wydawanie kasy,ja wiem jak ludzie coś robią,aby pozbyć się wilgoci,na darmo wydają kasę.zapraszam FM do dyskusji,a o preparacie izomur dalej nic nie wiecie no bo nie widzę w produktach. jak polecacie inne do np.metody hydrofobowej bez odkopywania ścian fundamentowych.Ja się cieszę,że mam dobry preparat do iniekcji,polski,producent wrocław,po prostu IZOMUR pzdr.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony