dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 29
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 568
  1. #481
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nieśmiało planuję zakup kanapy do salonu. Od dawna wiem już jaka będzie...zakochałam się od pierwszego wejrzenia
    Mięciutka, alsamitna i szara...chesterfield


    ...a może dwie

    bo jeśli nie to może sofa + dwa fotele
    Nie wiem tylko, który ładniejszy
    nr 1



    czy nr 2

    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 17-07-2011 o 15:41

  2. #482
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Śliczna ta kanapa, Aga Ja też czegoś szukam i póki co spodobała mi się tylko taka ze sklepu w Paryżu-niestety nie wysyłają do Polski Odnośnie foteli, to bardziej podoba mi się druga opcja-trochę nawiązuje do chesterfielda
    Ja chyba ten fotel już widziałam-czy on nie jest z Farmy Kolonialnej?

  3. #483
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Nr 1 fotel wygląda na wygodniejszy, ale i tak trzeba na nich usiąść . Drugi ma ładne pikowanie, kształt i pasuje bardziej do kanapy. Mi w aksamicie nie podoba się to, że jest ciapaty i jak się "zaczesze" i jak światło pada w tę stronę ma te ciapki ale jest za to mięciutki, miły w dotyku, no aksamitny po prostu
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  4. #484
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    A mi się bardziej podoba fotel nr 1. Wystarczyłoby obicie dobrać identyczne do Chesterfieldów i byłoby git
    A jeśli właśnie o obicie kanapy chodzi - nie przeszkadza Ci, że ona taka "ciapata"? - wiem, wiem, często się czepiam ciapowatości
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  5. #485
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    to już 2 osoby zauwazyły ciapatość
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  6. #486
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    yokasta, pisałysmy w tym samym czasie o tym samym
    Ale wiecie co, to nie jest tak, że aksamit musi być ciapaty. Ten naturalny rzadko jest ciapaty, to domena tych sztucznych, poliestrowych. Ja na to bardzo zwaracm uwagę.
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  7. #487
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Racja, gdyby ta kanapa była jednolita wyglądałaby naprawdę pięknie.

    Spadam na zakupy miłego dnia dziewczyny!
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  8. #488
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    yokasta, pisałysmy w tym samym czasie o tym samym
    Ale wiecie co, to nie jest tak, że aksamit musi być ciapaty. Ten naturalny rzadko jest ciapaty, to domena tych sztucznych, poliestrowych. Ja na to bardzo zwaracm uwagę.
    Magda, pewnie masz rację, ale ja myślę, że ta ciapatość została tu specjalnie zastosowana. Zresztą zdjęcia bardzo przekłamują, bo widziałam takie ciapate w Farmie i były cudne

  9. #489
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    aguś, ja też właśnie widziałam materiały w farmie i jak dla mnie są bardzo ciapate Ale ciapate, nieciapate, co kto lubi Najważniejsze, żeby aksamit był naturalny, bawełniany. A ztym już gorzej
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  10. #490
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_domatorka Zobacz post
    Nieśmiało planuję zakup kanapy do salonu. Od dawna wiem już jaka będzie...zakochałam się od pierwszego wejrzenia
    Mięciutka, alsamitna i szara...chesterfield


    ...a może dwie
    Miłość do Chesterfielda podzielam, zastanów się natomiast nad tym aksamitem... Ja chciałam początkowo obicie z weluru, a to ta sama grupa tkanin z włosem (pluszem)... Zamówiłam próbki i okazło się, że wszystko koszmarnie się do tego materiału przyczepia. Ostatecznie poprosiłam o inne próbki (dostałam Lagos i Monaco) i zdecydowałam się na Lagos (ze względu na kolor), bo jest tak samo aksamitny w dotyku, ale ma krótszy włos, przez co nie łapie paprochów. Monaco też miłe. Oba są dość jednolite kolorystycznie - kanapa nie wyjdzie ciapata Jak będziesz chciała zerknąć, to u mnie gdzieś w okolicach 27 strony było o materiałach i na 30 albo nieco dalej się skończyło

  11. #491
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    aguś, ja też właśnie widziałam materiały w farmie i jak dla mnie są bardzo ciapate Ale ciapate, nieciapate, co kto lubi Najważniejsze, żeby aksamit był naturalny, bawełniany. A ztym już gorzej
    Masz rację, żeby materiał był jak najbardziej naturalny jak będę w farmie to podpytam co to za rodzaj.
    A ten pierwszy fotel niby jest ładny, ale jakiś taki grzmotowato-ciężki się wydaje

  12. #492
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Widzę, że i wam się nr 1 bardziej spodobał Ja też mam takie wrażenie, jak Classic, że ten drugi fotel-tak to fajnie ujęłaś- coś za podobny do kanapy Zgadzam się, że ten pierwszy fotel duży, no taki powiedziałabym, męski (-jak mówię że "męski" rozmiar to zawsze śmiać mi się chce, bo mi się kojarzy z wielkimi kapciami mojego lubego. Jak zostawi te swoje kajaki na podłodze w sypialni, albo w korytarzu to się zawsze potknę,albo obejść jakoś muszę) Ale wyobrażam sobie,że za to musi być super wygodny. Możnaby się do zagłówka przytulić i usiąść bokiem do oparcia, mmm... Też tak lubicie?

    Aguś, zgadłaś że z Farmy mebelki Kochana,mogłabyś przy okazji wypytać i wymacać co to za materiał? pliiiiiz

    Dziewczyny jeśli chodzi o ciapowatość, to mi tak bardzo nie przeszkadza, pod warunkiem, że materiał jest umiarkowanie ciapaty. I fakt, na sztycznymi materiale jest bardziej wyraźna I tak jak mówicie, taka to uroda weruru i aksamitu. Madziubędziesz to przerabiać z wykładzinami Na jasnych kolorkach mniej ją chyba widać.
    Większy problem to czepianie się paprochów- no to by mi cholernie przeszkadzało
    Aniu, dzięki za sugestię. Zaraz biegnę do ciebie poczytać
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 18-07-2011 o 15:04

  13. #493
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Znalazłam jeszcze taką kanapę w sklepie www.idealmeble.pl (mają pare fajnych mebelków m.in Ghost'a w niezłej cenie)



    Nie wygląda tak ciapowato, ale ta pierwsza bardziej mi się podoba bez pikowania pod siedziskiem.

  14. #494
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    aga, zobacz jeszcze tutaj. Ja od tej pani próbki zamawiałam. Pani przemiła, bardzo kompetentna. Próbki dosyłała mi dwa razy, bo najpierw właśnie welur chciałam, a potem poprosiłam o coś mniej łapiącego paprochy. Wszystko gratis. Wycena też bardzo korzystna. Sama jeszcze mebli nie zamawiałam więc na ich temat się nie wypowiem, ale obsługa na wysokim poziomie więc liczę na to, że meble też

  15. #495
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Mój gabinetowy fotel jest od tej pani właśnie - super wykonanie

  16. #496
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Mój gabinetowy fotel jest od tej pani właśnie - super wykonanie
    O widzisz joliska, to super informacja, bo ja chcę tam 2 sofy i fotel zamówić

  17. #497
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_domatorka Zobacz post
    Aguś, zgadłaś że z Farmy mebelki Kochana,mogłabyś przy okazji wypytać i wymacać co to za materiał? pliiiiiz
    Aguś, bardzo chętnie, ale w najbliższym czasie się nie wybieram dl FM. W lipcu to już na pewno nie zdążę, a w sierpniu mamy urlop, więc w grę wchodzi tylko końcówka sierpnia Nie wiem, czy tak długo będziesz czekać?
    A może spróbuj tam zadzwonić i po prostu zapytać?

  18. #498
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Dla mnie najpiękniejsze Chesterfieldy jakie kiedykolwiek widziałam, to te pokazane kiedyś przez Darcy:



    z australijsiej strony
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  19. #499
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aniu dzięki bardzo za namiary Zamówię próbki materiałów

    joliska twój fotel piękny jest! Jeszcze raz sobie na niego zerknęłąm, ale pamiętam, jak pokazałaś go przy okazji stolokowego szaleństwa u mady
    Dobrze wiedzieć, że producent się sprawdził

    Madziu, cudna ta australijska sofa , też nie ma tego dołu pikowanego- za dużo guzików, jakoś mi nie pasuje, a tobie? Mnie się podobają te, które mają guziczki tylko na oparciu. I ta ma ładne nóżki

    Aguś no nie przejmuj się...kanapy tak zaraz nie kupię. Najpierw się przeprowadzimy, potem ostatecznie podliczymy i dopiero będę wiedziała, czy w najbliższym czasie będziemy mogli sobie na meble do salonu pozwolić A ja przejażdzałam, po drodze na wakacje, obok Farmy w Wawie...ale byłam w podróży i późna pora była... Jak będziesz miała okazję ...a może oni też próbki wysyłają. Zadzwonię i wypytam
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 19-07-2011 o 06:57

  20. #500
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zachwycił mnie cudny czarny chesterfield Ani Orłowskiej.




    Fotele też ma pięęęęękne. Qurcze, a ja potrzebuję raczej wyższych

    Reszta czarno-białych wnętrz też inspirująca, co? Zasłony!...mmmm, grube mięsiste...i przecudnej urody lampy i siedzisko w sypialni...







    Madziu przy okazji wypatrzyłam, jak fajnie rozwiącany ma problem dodatkowych krzeseł w jadalni

Strona 25 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony