dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 47
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 923
  1. #201

    Domyślnie

    Dziewczyny, pomocy!
    Kto mi odsprzeda kilka sztuk mugatów, dosłownie 4-5? Chcemy koniecznie z moim lubym obejrzeć je na żywo i "przymierzyć" się do nich, u nas na prowincji ich nie ma

  2. #202

    Domyślnie

    Cholerka dzisiaj mąż kazał mi podjąć decyzje. Meble mam zamówine problem mój polega na tym że nad płytkami chce zamontować state belki i żadne płytki mi nie bardzo pasują. Najlepiej jakby to było coś naturalnego,rozważałam już zwykłą cegłe pomalowaną na biało.Ale boje się o praktyczność szczególnie nad zlewozmywakiem i płytą.

  3. #203

    Domyślnie

    A może vivies zola są matowe bo błyszczące zdecydowanie odpadają.

  4. #204
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapec007

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam wszystkich

    czytając wypowiedzi i oglądając zdjęcia jakie wstawiacie też postanowiłem w kuchni ułożyć płytki vives mugat. Wszystko wyszło wspaniale mimo że płytki nie trzymają ściśle wymiaru 100x200mm ale jest to normalne przy płytkach nie docinanych po wypaleniu. Zostało mi sporo tych kafli więc jak jest potrzeba to mogę wysłać komuś kilka sztuk. Jestem kolesiem co przywiązuje bardzo ale to bardzo dużą uwagę do detalu wykończenia i takie obsadzenie gniazdek jak w kuchni na zdjęciach Strucello jest nie do końca przemyślane. Kuchnia ogólnie jest bardzo ładna ale detale to podstawa. Jak mi się uda zgrać zdjęcia z telefonu to zaraz wrzucę mój pomysł na gniazdka w takich płytkach (cegiełkach).

    Pozdrawiam

  5. #205
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapec007

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dobra wstawiłem jakieś załączniki tylko nie wiem czy będą widoczne.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0021..jpg
Wyświetleń:	1964
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	18546   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0022..jpg
Wyświetleń:	1564
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	18547  

  6. #206

    Domyślnie

    Kontakty pięknie są osadzone jestem pomysłem zachwycona.Jak to zrobiłeś że robota tak precyzyjna jest wykonana idealnie?

  7. #207
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapec007

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Majster, który to robił to mistrz świata, a nazywa się Chuck Norris. A tak na poważnie to oddałem płytki do zakładu gdzie tną wodą (oczywiście wodą z pyłkami ściernymi) i bez problemu wycieli mi kwadratowe otworki. Koszt wycięcia jednej dziury to około 15 zł (netto) no i oczywiście trzeba do tego kupić odpowiednie gniazdka (same moduły bez ramek żeby taniej było) i puszkę podwójną do obsadzenia. Cena jednej płytki jest dość niska i wynosi: dwa otwory 36,60 + dwa gniazdka i puszka za około 12 złotych. Moim zdaniem tanio jak na taki efekt. Pozdrawiam

  8. #208

    Domyślnie

    kapec007,

    ile masz tych kafli do pozbycia?

  9. #209
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapec007

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Około 20 może trochę więcej jutro dam znać ile dokładnie.

  10. #210

    Domyślnie

    kapec007 a skąd jesteś bo ja poszukuję firmy na terenie Poznania, która tnie płytki wodą i mam ogromny problem
    Cytat Napisał kapec007 Zobacz post
    Majster, który to robił to mistrz świata, a nazywa się Chuck Norris. A tak na poważnie to oddałem płytki do zakładu gdzie tną wodą (oczywiście wodą z pyłkami ściernymi) i bez problemu wycieli mi kwadratowe otworki. Koszt wycięcia jednej dziury to około 15 zł (netto) no i oczywiście trzeba do tego kupić odpowiednie gniazdka (same moduły bez ramek żeby taniej było) i puszkę podwójną do obsadzenia. Cena jednej płytki jest dość niska i wynosi: dwa otwory 36,60 + dwa gniazdka i puszka za około 12 złotych. Moim zdaniem tanio jak na taki efekt. Pozdrawiam

  11. #211

    Domyślnie

    Aaa..znam gościa znam ale u mnie jest od masowania stopek oraz podejmowania licznych prób zdyscyplinowania moich chłopaków bez powodzenia niestety dalej trzeba zdzierać gardło. BARDZO DZIĘKI rozwiązanie z płytkami jest super.

  12. #212

    Domyślnie

    chociaż jeszcze na 100% się nie zdecydowałam ale raczej będzie cegła pomalowana na biało farbą lateksową szwagier specjalista od farb mówi że będzie dodrze a cała reszta ludzi odradza. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Z-35 zapodała fajną stronke gdzie były śliczne białe cegły ale ja potrzebuje płaskich bo planuję je nad blatem.

  13. #213
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapec007

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Kafli dokładnie zostało mi 22, a jestem z Wrocławia. W razie potrzeby służę pomocą. Pozdrawiam.

  14. #214

    Domyślnie

    Oj, za mało.. szkoda..., ale dziękuję za info

  15. #215
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Czarna_Inez
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    04-044
    Posty
    76

    Domyślnie

    Witam, jestem świrzynką na forum, ale troche już poczytałam i przyznaję dostaję zawrotów głowy od puna i mugata Są śliczne!!! Ale ja oczywiście wymysliłam coś innego, i tak jak do poprzedniej łazienki puna "miętowego" znalazłam, tak teraz płytek które chcę mieć znaleźć nie mogę

    Może ktoś wie jakie to płytki? Białe kwadraty, nie muszą byc takie duże, ale aby były głatkie i nie chropowate

  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha73 Zobacz post
    Oczywiście - bardzo proszę - pokazuję

    Proszę nie patrzeć na bałagan ... budowa jeszcze trwa ...




    Choć nie wiem czy powinnam zamieszczać te zdjęcia w tym wątku.
    Mam nadzieję, że inni mi to wybaczą

    A ściana nad płytkami będzie szara - taki kolor jak w kabinie prysznicowej

    Pozdrawiam
    Mycha napisz mi proszę jaki kolor fugi daliście na podłogę, a jaki na ściany? Będę wdzięczna za info. U nas układają się Vivesy Zola, a na podłodze bardzo podobnie, jak u Was- oktagonalna biała i czarne kwadraciki

    Pozdrawiam,
    Magda
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarna_Inez Zobacz post
    Witam, jestem świrzynką na forum, ale troche już poczytałam i przyznaję dostaję zawrotów głowy od puna i mugata Są śliczne!!! Ale ja oczywiście wymysliłam coś innego, i tak jak do poprzedniej łazienki puna "miętowego" znalazłam, tak teraz płytek które chcę mieć znaleźć nie mogę

    Może ktoś wie jakie to płytki? Białe kwadraty, nie muszą byc takie duże, ale aby były głatkie i nie chropowate
    To akurat nie wiem, ale Tubądzin ma kolekcję majoliki

    http://html.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=128

  18. #218
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Czarna_Inez
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    04-044
    Posty
    76

    Domyślnie

    Aleksandryta, już je widziałam kolekcje Tubądzina o której mówisz, ale mi się wydaje, że kafle z kolekcji majoliki mają nierówna powierzchnię, a ja bym chiała znaleźć głatkie :|
    Ale dzięki wlk za odpowiedź!

  19. #219

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarna_Inez Zobacz post
    Aleksandryta, już je widziałam kolekcje Tubądzina o której mówisz, ale mi się wydaje, że kafle z kolekcji majoliki mają nierówna powierzchnię, a ja bym chiała znaleźć głatkie :|
    Ale dzięki wlk za odpowiedź!
    Inez, płytki mają być białe i całe gładkie? Bo te na zdjęciu wydaje mi się, że mają wcięcia, podobne jak cegiełki. Jeżeli Ci na nich nie zależy, to Vives ma takie płytki 20x20cm, http://www.domzbajki.pl/vives-zola-b...20-p-7655.html są jeszcze takie Mugaty wprawdzie podłogowe, ale podobno podłogowe można również układać na ścianie: http://www.domzbajki.pl/vives-mugat-...20-p-8135.html
    Ostatnio edytowane przez Michał i Magda ; 22-09-2010 o 14:48 Powód: literówka
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  20. #220
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Czarna_Inez
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    04-044
    Posty
    76

    Domyślnie

    MIchał & Magda dziękuję Wam! Myślę, ze to te. Tak chodziło mi, o takie ze spiłowaną pod kątem krawędzią Na zdjęciach słabo widać, ale chyba mają ścięte krewędzie Super, poszukam aranżacji z nimi aby sie przekonać!
    Gładkie, chodziło mi o powierzchnię,ponieważ czasami powierzchnia jest, jakby odlana na czymć nierównym, no chyba nie umiem tego wytłumaczyć

Strona 11 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony