dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 13
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 252
  1. #181

    Domyślnie

    To ja się podepnę. Chętnie zobaczę jak to u Was wygląda. Mamy dylemat czy szablon malarski czy naklejki.

  2. #182
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    nielot2, a masz szablon malarski z całymi napisami???

  3. #183
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Moniko 13!
    Chyba źle nakleiłaś naklejkę lub nie odkurzyłaś ściany.Moja naklejka na ścianie jest bardzo duża i super się trzyma.Mam wrażenie,że jak kidyś będziemy chcieli zmienić wystrój i ją zerwać zejdzie razem z tynkiem.Naklejka ta jest u mnie już 2 lata i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  4. #184

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    nielot2, a masz szablon malarski z całymi napisami???
    Nie sprecyzowałem. Moja wina - my się generalnie zastanawiamy nad kwestią naklejki Vs szablon. Ale cytaty nas (przynajmniej mnie bo żona jeszcze nie widziała) przekonują.

    Mnie korci coś takiego w sypialni i w salonie. Problem z salonem jest taki że na jednej ze ścian będzie tapeta w pionowe pasy i boję się że przy dodaniu naklejki/szablonu zrobi się odpustowo bo będzie za dużo bajerów

  5. #185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Ja mam pomysł na naklejkę/fototapetę w wiatrołapie (chyba bedzie lepsza od tapety) tylko ściana ma wymiar 2,5 na 3,0 i się zastanawiam po pierwsze jak będzie wygladała naklejka na tak dużej scianie a po drugie jak z jakością takich naklejek
    np. to jest faworytka mojego małża

    http://www.mamita.pl/66.html
    a ja bym wolała jednak napisy ale ciężko znaleźć coś fajnego
    to mój wiatrołap
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC06310 (428x640)..jpg
Wyświetleń:	461
Rozmiar:	24,1 KB
ID:	39136 a ściana do naklejenia jest przez całą długość wiatrołapu naprzeciw lustra
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  6. #186

    Domyślnie

    Wątek umarl widzę..... Czyli że nadal nikt z tysięcy ludzi zaglądających na forum nie ma w domu/mieszkaniu nalepek/ szablonów ??

  7. #187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Nieśmiało się zgłoszę. Ja mam naklejkę, ale nie są to litery - być może nikt nie pisze, ponieważ mają na ścianie inny wzór niż cytaty (a pytanie w pierwszym poście dotyczyło napisów). Równie prawdopodobne jest to, że naklejki nie mają zbyt wielu zwolenników (trzeba przyznać, że ocierają się czasami o kicz) i aż strach czasami je pokazać wszem i wobec. Chociaż ja moją naklejkę lubię, bez niej byłoby "pusto" i nudno .

  8. #188

    Domyślnie

    To moze uogolnic watek zmieniajac tytul...

    Nie ma się czego bac - po prostu pokazcie swoje naalepki i szablony !!!! .

  9. #189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ok, to na początek moja naklejka (może coś się ruszy w tej sprawie?):


  10. #190

    Domyślnie

    Brawa za odwagę Proponuję od razu dodawać info gdzie kupiona i jakie wrażenia Może się wątek przyjmie.




    Czy jest opcja zmiany tytułu wątku i dodanie również szablonów ?

  11. #191

    Domyślnie

    Mnie zastanawia taka jedna rzecz - po co daje się wzory na łożko, nad głowami ?? Przecież wtedy nijak nie idzie się nimi nacieszyć. To jakoś mi się tak na opak wydaje. Ot takie ogólne spostrzeżenie po oglądaniu setek albo juz tysięcy wzorów.

    Widzę że odważnych brak. Trudno. My już postanowiliśmy i na 99% w każdym pokoju jakiś szablon/naklejka się znajdzie. A co....

  12. #192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    U nas proces decyzyjny idzie w ślimaczym tempie - jedynie Starszak sobie naklejki wybrał - zamówione i czekamy i on zaszalał na maxa bo będzie miał aż trzy sztuki w pokoju i nie przetłumaczysz taki wiek....... a nasz wiatrołap straszy nadal pustą ścianą
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  13. #193
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    Mnie zastanawia taka jedna rzecz - po co daje się wzory na łożko, nad głowami ?? Przecież wtedy nijak nie idzie się nimi nacieszyć. To jakoś mi się tak na opak wydaje. Ot takie ogólne spostrzeżenie po oglądaniu setek albo juz tysięcy wzorów.
    Może dlatego, że po wejściu do pokoju pierwszą rzeczą, na którą się patrzy, jest właśnie łóżko, a więc również i ściana za nim . Ja, kiedy w nim leżę (zazwyczaj bokiem), patrzę przed zaśnięciem na naszą naklejkę . A na przeciwko nie miałam miejsca, bo ściana jest z drzwiami przesuwanymi do garderoby, a jedyną jej wolną przestrzeń zajmuje kaloryfer .

  14. #194

    Domyślnie

    to i ja pokaże, to jednak pokój córki a nie salon,
    joliska twoje inspiracje są boskie , skąd ty to bierzesz kobieto!!!!!!

  15. #195

    Domyślnie

    Oby tak dalej....więcej, więcej !!!!

  16. #196
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    joliska twoje inspiracje są boskie , skąd ty to bierzesz kobieto!!!!!!
    Od wujka Googla oczywiście
    http://images.google.pl/images?hl=pl...&aqi=&aql=&oq=

    http://images.google.pl/images?hl=pl...&aqi=&aql=&oq=

    http://images.google.pl/images?hl=pl...qi=g3&aql=&oq=

    Z naklejkami i szablonami moim zdaniem jest problem analogiczny z wenge - pozornie łatwo je zaaranżować... A to nieprawda: piękne jest naturalne wenge, a naklejki i szablonu sprawdzą się, jeśli nie będą - wybaczcie właścicielki - roślinami wyrastającymi z listwy podłogowej lub lewitującymi nad stołem...

    Szablony, naklejki itp. + instrukcje wykonania: http://www.makeupthewall.com/?c=28




  17. #197

    Domyślnie

    Ja miałam wzory z szablonów malarskich w starym mieszkaniu, robiłam to ok. 4 lat temu, już mi się opatrzyły i wydają mi się banalne, no ale tak dzieje się z wieszością "hitów". Teraz zdecydowaliśmy się na naklejki tylko w pokojach dzieciecych. A że bardzo podobają mi sie napisy, to zamówiliśmy tapetę do kuchni i wypiaskowaliśmy szkło w wiatrołapie


  18. #198

    Domyślnie

    Jak tylko wezmę aparat od rodziców to też wkleje swoją naklejkę. W końcu to ja założyłam wątek i do czegoś mnie to zobowiązuje

  19. #199

    Domyślnie

    jaksie - jaka tapete ? Moze te z mamita.pl ? Bo u nas taka z mamity w napisy wyladuje na 100%. Tylko jeszcze nie wiemy czy w salonie czy w przedpokoju.

    bluezee - koniecznie, koniecznie ..

  20. #200
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    to i ja pokaże, to jednak pokój córki a nie salon,
    joliska twoje inspiracje są boskie , skąd ty to bierzesz kobieto!!!!!!
    Reni, no cudny ten pokoik! W jakim wieku córcia? Pokarz więcej jak możesz pokoju. Ja u swojej planuję w tym stylu i w takiej kolorystyce.


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    I taką tapętkę już zamówiłam


    Uploaded with ImageShack.us

    I poproszę namiar na tego elfika z motylkami.
    Ostatnio edytowane przez MarJel ; 24-02-2011 o 11:18

Strona 10 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony