dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Kamienie do ogrodu - gdzie w Warszawie można kupić?

    Zamierzam ścieżkę w ogrodzie zrobić z dużych kamieni, które od góry są płaskie. Nie wiem gdzie w Warszawie lub okolicy można je kupić i jaka jest ich cena.

  2. #2

    Domyślnie

    Widziałem takie miejsce i sam się tam wybieram, aby ustalić ceny. Ja raczej jestem zainteresowany kamieniami do zrobienia skalniaka, ale chyba mają różne, a ponadto robią bruk.
    Mieszczą się na ulicy Zwoleńskiej w Wawrze. Numeru nie znam, ale łatwo trafić, bo miejsce jest łatwo widoczne jak się jedzie ulicą.

  3. #3

    Domyślnie

    Zerknij na południe Warszawy jeśli Ci pasuje : ulica Farbiarska w Pyrach.
    Można dostać oczopląsu i dygotania kolan od ilości i form kamienia wszelakiego i płaskiego i kwadratowego i plaskatego..

  4. #4

    Domyślnie

    Tak maja fajna stronek ze wszelkimi zdjeciami

    www.agkorc.com.pl chyba cos tak
    ja tam kupilem tylko uwaga bo maja bardzo "interesujaca" polityke cenowa.
    Np. 700kg kamienia kosztuje o 30% wiecej niz 1001kg bo powyzej tony jest taniej - wiec "musialem" wziac o polowe wiecej (w stosunku do 700kg) zeby zaplacic 30% mniej
    Fugas

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysztofh
    Widziałem takie miejsce i sam się tam wybieram, aby ustalić ceny. Ja raczej jestem zainteresowany kamieniami do zrobienia skalniaka, ale chyba mają różne, a ponadto robią bruk.
    Mieszczą się na ulicy Zwoleńskiej w Wawrze. Numeru nie znam, ale łatwo trafić, bo miejsce jest łatwo widoczne jak się jedzie ulicą.
    Zwoleńska 10. Przyzwoity skład (brałem tam kostkę granitową), ale myślę w AG Korc na Farbiarskiej jest większy wybór - choć drożej, ale pewnie nie potrzebujesz tego tak wiele. Zależy gdzie masz bliżej. Te płaskie kamienie to może być bardzo różny surowiec - najczęściej piaskowiec, ale widziałem też granit , marmur, dolomit, malachit - można dobrać wg. gustu
    Tomasz M.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Spróbuj jeszcze w Ząbkach, jadąc z Warszawy Łodygową od Radzymińskiej zaraz za przejazdem kolejowym po lewej stronie - podobno ceny z tych bardziej "przyjaznych" - - ale to tylko ze słyszenia.

    Pozdrawiam
    Brzuzens

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOBO1 Zobacz post
    Zamierzam ścieżkę w ogrodzie zrobić z dużych kamieni, które od góry są płaskie. Nie wiem gdzie w Warszawie lub okolicy można je kupić i jaka jest ich cena.
    Ja polecam (moderowano) w miejscowości Łazy (moderowano).
    Sporo od nich brałem, ogromny wybór, plus za transport i że można kupić w ilościach mniejszych nie tylko na tony i idzie się potargować.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 09-07-2017 o 20:13 Powód: Reklama jest niezgodna z regulaminem forum.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony