dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 58
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 1149
  1. #901
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rutino78
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    1.013

    Domyślnie

    W ludziach w ogóle jakiś "głupik" się odzywa jak widzą dzieci. ja poza 7 miesięcznym mam jeszcze 3,5 latka. I co jestem z dziećmi to musze słuchac różnych głupot. Dzis bylismy na targach budowlanych z młodszym. ja pytam panią o drzwi, a dowiaduję się,ze pani ma w domu 3latkę, ale starają się o drugie. Tyle ze na razie mąż celuje samymi slepakami To był cytat Noszę też młodszego w chuście i ludzie wariują jak mnie widzą. Komentują na głos jakby mnie nie było
    Ale tak czy siak podziwiam za dwójkę maluszków Mi się marzy jeszcze jeden maluszek (trzeciego chłopaka bym chciała ), ale mąż stawia veto

    Co do desek, to wiem,ze mi pomalują i na różowy jak będę chciała. Ale żeby mi się zgrało z orzechem,to niestety musiałoby być ciemne. A kurde tego nie chce.. Twoja elewacja zamieszała mi bardzo w głowie.. To wygląda tak: nie wiem jak będziemy stać z kasą na koniec budowy. Jesli by nie było drewna to wtedy biorę orzech. Co tu dużo mowić, wnętrza mam już wymyslone pod orzech ;(
    Ale jeśli by jednak znalazła się kasa na to drewno, to wtedy musialyby byc jaśniejsze okna,zeby zrobić podobne deski. Tylko nie wiem jak ja potem w środku zgram to wszystko..
    Ze złotym dębem to mam też taki problem,ze ogólnie nie przepadam za nim. Zwłaszcza ze niektóre okna w tym kolorze wyglądają okropnie. jak nie powiem co Ale kurde u Ciebie to wygląda slicznie.. Z jakiej firmy masz okna?
    No nie wiem co robic.. Po co ja weszłam na Twój dziennik

  2. #902
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    "Ciemne parapety zewnętrzne" ... upsss ... było słuchać*córki. Jak pan zapytał jaki kolor, ta od razu krzyknęła - józiowe!!! "lol2:

    Jaką*macie tę miskę? Ostatnio miałam okazję posiedzieć kilka razy na popularnym dość i ładnym z wyglądu KOLE (nie pamiętam serii, ale to ta opływowa). I to było bardzo niemiłe doświadczenie. Wszędzie mnie upijało
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  3. #903

    Domyślnie

    Ada czym malowany byl modrzew na elewacji? Przegladnełam komenty ale nie moge znależć a że planuje kiedyś taras drewnany to Twoj kolorek byłby dla mnie idealny (też mam okna złoty dąb )
    kaka

  4. #904
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Ado,
    gratuluję kawki na tarasie
    I już widzę, że błędów nie uniknęłam, choćby te ciemne parapety

  5. #905
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Gratuluję przeprowadzki!
    A o parapetach potwierdzam - w domu u Cioci, gdzie teraz mieszkam przy tarasie jest taki ciemny parapet + pies + piaszczysta ziemia - wygląda gorzej niż FATALNIE. Tylko jaka alternatywa kolorystyczna? Na jasnych z kolei widać wszystkie owadzie pozostałości . Dochodzę do wniosku, że ciemne szare...

  6. #906
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał adk Zobacz post
    Gratuluję przeprowadzki!
    A o parapetach potwierdzam - w domu u Cioci, gdzie teraz mieszkam przy tarasie jest taki ciemny parapet + pies + piaszczysta ziemia - wygląda gorzej niż FATALNIE. Tylko jaka alternatywa kolorystyczna? Na jasnych z kolei widać wszystkie owadzie pozostałości . Dochodzę do wniosku, że ciemne szare...
    Alicja, ja mam u siebie w mieszkaniu szare. Są genialne, nie widać na nich nic (myję okna 2 razy w roku). Ale ja sobie na takie nie mogłam pozwolić. Widziałaś moje okna
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  7. #907
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Monia no i ja też nie będę chyba sobie mogła pozwolić na szare bo też będę miała brązowe okna (jeszcze jak dokładnie brązowe nie wiem, nie wybrałam).

  8. #908
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał adk Zobacz post
    Monia no i ja też nie będę chyba sobie mogła pozwolić na szare bo też będę miała brązowe okna (jeszcze jak dokładnie brązowe nie wiem, nie wybrałam).
    Ale wiesz co?
    U mnie w bloku okna też są*brązowe, a parapety szare.
    No ale, okna z klatek schodowych, drzwi, elewacja, jest szaro-biała, więc pasują (nigdy nie zwróciłam uwagi, że nie)
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  9. #909
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    Ale wiesz co?
    U mnie w bloku okna też są*brązowe, a parapety szare.
    No ale, okna z klatek schodowych, drzwi, elewacja, jest szaro-biała, więc pasują (nigdy nie zwróciłam uwagi, że nie)
    Monia ale wezmę to pod uwagę. Bo mogę szare drzwi wejściowe na przykład zrobić. Myślałam o szarych lub białych. A elewacja jest właśnie zaprojektowana szara lub biała. Ja jeszcze nigdzie nie widziałam szarych parapetów.

  10. #910
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    Ja mam w sumie szare, ale bardzo ciemny szary...do brązowych okien i antracytowej dachówki.

  11. #911
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monsanbia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    7.766
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał adk Zobacz post
    Monia ale wezmę to pod uwagę. Bo mogę szare drzwi wejściowe na przykład zrobić. Myślałam o szarych lub białych. A elewacja jest właśnie zaprojektowana szara lub biała. Ja jeszcze nigdzie nie widziałam szarych parapetów.
    Mogę Ci strzelić kilka fot tych moich tutaj
    Moni i dom wykańczają się - komentarze do Parkowej

    Szukam chętnego do wspólnego zakupu tapety ELITIS z Niemiec z wysyłką free

    PRZEPROWADZENI 17.12.2011

  12. #912
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał monsanbia Zobacz post
    Mogę Ci strzelić kilka fot tych moich tutaj
    Dobra - ale chyba już lepiej do moich komentarzy bo się Mikiada w końcu na nas wkurzy .

  13. #913
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar adk
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2.388
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszonik Zobacz post
    Ja mam w sumie szare, ale bardzo ciemny szary...do brązowych okien i antracytowej dachówki.
    Az idę do dziennika Oglądałam tyle razy i nie zwróciłam uwagi.

  14. #914
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał rutino78 Zobacz post
    W ludziach w ogóle jakiś "głupik" się odzywa jak widzą dzieci. ja poza 7 miesięcznym mam jeszcze 3,5 latka. I co jestem z dziećmi to musze słuchac różnych głupot. Dzis bylismy na targach budowlanych z młodszym. ja pytam panią o drzwi, a dowiaduję się,ze pani ma w domu 3latkę, ale starają się o drugie. Tyle ze na razie mąż celuje samymi slepakami To był cytat Noszę też młodszego w chuście i ludzie wariują jak mnie widzą. Komentują na głos jakby mnie nie było
    Ale tak czy siak podziwiam za dwójkę maluszków Mi się marzy jeszcze jeden maluszek (trzeciego chłopaka bym chciała ), ale mąż stawia veto

    Co do desek, to wiem,ze mi pomalują i na różowy jak będę chciała. Ale żeby mi się zgrało z orzechem,to niestety musiałoby być ciemne. A kurde tego nie chce.. Twoja elewacja zamieszała mi bardzo w głowie.. To wygląda tak: nie wiem jak będziemy stać z kasą na koniec budowy. Jesli by nie było drewna to wtedy biorę orzech. Co tu dużo mowić, wnętrza mam już wymyslone pod orzech ;(
    Ale jeśli by jednak znalazła się kasa na to drewno, to wtedy musialyby byc jaśniejsze okna,zeby zrobić podobne deski. Tylko nie wiem jak ja potem w środku zgram to wszystko..
    Ze złotym dębem to mam też taki problem,ze ogólnie nie przepadam za nim. Zwłaszcza ze niektóre okna w tym kolorze wyglądają okropnie. jak nie powiem co Ale kurde u Ciebie to wygląda slicznie.. Z jakiej firmy masz okna?
    No nie wiem co robic.. Po co ja weszłam na Twój dziennik
    W sprawie dzieci - jak chodziłam na spacery z dwójką to było normalnie, miło i sympatycznie, a jak zaczęłam z trójką to się niektórzy patrzą podejrzliwie jak na kosmitkę. Ekstremalną sytuację przechodziłam w Medicoverze, gdy przyjechałam z trójeczką (noworodek, 2 i 4 lata) to się zbiegły pielęgniarki "Ojej, trójka dzieci, zobaczcie". Mam wrażenie, że w naszych czasach większe rodziny kojarzą się z patologią i to mnie dopinguje, żebym wyglądała jak zadbana, odstawiona mama, gdy z nimi wychodzę. Chore.

    W kwestii orzechowej elewacji - zapraszam do mojego dziennika za dwa, trzy tygodnie. Mam orzechowe okna, drzwi i bramę wjazdową oraz antracytowy dach. Za dwa tygodnia zaczynam montaż elewacji drewnianej, która będzie barwiona pod kolor orzecha. I bardzo chciałabym, aby wyszła choć w połowie tak ładnie jak u Mikiady

  15. #915
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Balbina200
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    1.851
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Acha! Ada, a betonowe płyty na klatce schodowej to Contractors? I kładzione były przed deskami na schodach?

  16. #916
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    witam się jak z zaświatów.. walczylismy z internetem (teraz testuje orange radiowy...w miedzyczasie byl play, orange free i polsat cyfrowy maluchy dają nieźle w kość.. czasami myślę "już wychodzimy na prostą" a tu następny dzień przypomina mi "nie tak prędko"... dopadły nas kolki, pleśniawki, podobno czerwone gardło - ale już nie wiem czy wierzyć pediatrze (druga juz z kolei) bo wizyta u niej trwa 5 minut z bliźniakami i spieszy się bo inni czekają.. chyba muszę znalezć jakąs prywatnie bo dochodzę do wniosku ze wszystkie wizyty na nfz tak wygladają...

    miło poczytać o budowlanych zmaganiach.. kurka brakuje mi tego, chociaz z maluchami nie dalabym rady zajmowac sie budowa..

    Moje parapety tez sa grafitowe..bardzo ciemny szary ale macie racje nie ma za bardzo alternatywy.. powoli dzieci ucza mnie tolerancji do balaganu i brudnych parapetow.

    ciagle czekamy na p.Tomka z "drewniana" sciana w kuchni, drzwiami do spizarni...echhh.. stałam się nadzwyczaj cierpliwa

    plyty betonowe - oczywiscie contractors - jestem bardzo zadowolona.. tak byly kladzione przez parkietami, w sumie to byl pierwszy wnetrzarski element

  17. #917
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Ada pocieszę cie - mój ma zaplenie oskrzeli, ciągle chciałby chodzić a mnie brzuch rośnie i powoli zaczyna robić się ciężko. Do tego M. wymięka przy wykończeniówce a mnie brak i czasu i sił na wszystko. DOm wygląda jak po tornadzie. Mały uwielbia wyciągac wszystko ze wszystkiego a ja tylko chodze i wkładam z powrotem. A i tak jest bałagan.

    Ciemne parapety - właśnie kłada szare płytki klinkierowe (pod kolor dachówki), reszta stolarki to orzech. Jak dl amnie ywgląda naprawdę ładnie. Elewacja będzie w odcieniach szarych - ale to na wiosnę bo nie zdążyliśmy z podbitką.

    No i nie wiem czy słyszałaś - p.Tomek w dniu podpisania z nami umowy na kuchnię zrezygnował ze zlecenia. W pracy ma sajgon i się nie wyrabia. A my zostaliśmy na lodzie.

  18. #918
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Mikiada, dopiero zajrzałam - spóźnione gratulacje z okazji przeprowadzki Wygodnego i szczęśliwego mieszkania

  19. #919

    Domyślnie

    Mikiada gratuluję przeprowadzki Jak ja też bym już chciała......
    Mam pytanie odnośnie ogrodzenia. Jestem w trakcie murowania, ogrodzenie podobne do Twojego. Z czego masz daszek na ogrodzeniu?

  20. #920
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Bardzo ładny dom. Lubię nowoczesną, ale klasyczną architekturę.

    W każdym razie dobry brukarz specjalizujący się w granicie: Zbigniew Pierzchot 691 725 845, 505 120 407
    Można powołać się na ogrodnika od projektu ogrodu w Strzeszynie Literackim - ale nazwiska pewnie nie będzie pamiętał.

Strona 46 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony