dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia1978

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Swietliki dachowe z jakiej firmy !!!????

    Witam wszystkich,

    planujemy montaz swietlika dachowego czy moze ktos nam doradzic jakiej firmy bo jest ich tyle na rynku i kazdy chwali swoje,z gory wielkie dzieki.Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie swietlik

    Bierz FAKRO- sprawdzone, Polskie, łatwo dostęne a u duzego dystrybutora dostaniesz dobra cene.

    Dlaczego chcesz świetliki? Standardowe okna dachowe to chyba lepsze rozwiązanie.

    pozdr

  3. #3

    Domyślnie swietlik

    Bierz FAKRO- sprawdzone, Polskie, łatwo dostęne a u duzego dystrybutora dostaniesz dobra cene.

    Dlaczego chcesz świetliki? Standardowe okna dachowe to chyba lepsze rozwiązanie.

    pozdr

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia1978

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,

    Swietlik jest nam potrzebny do pomieszczenia bez okna na parterze.

    Dziekujemy bardzo za pomocna odpowiedz!!

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko co powoduje że w dachu jest dziura to proszenie się o przeciekanie dachu.
    Beż świetlika też da się żyć - tylko że pewnie pomieszczenie sporadycznie wykorzytywane. Za te pieniądze lepiej kupic sztuczne słoneczko.

    Świetliki się brudzą itp.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał NOTO
    Wszystko co powoduje że w dachu jest dziura to proszenie się o przeciekanie dachu.
    Beż świetlika też da się żyć - tylko że pewnie pomieszczenie sporadycznie wykorzytywane. Za te pieniądze lepiej kupic sztuczne słoneczko.

    Świetliki się brudzą itp.
    A przez okna i drzwi może wejść nieproszony gość??

  7. #7

    Domyślnie

    Racja!!!
    Budujmy bez okien i drzwi!!!

    Wtedy bedzie czysto i nie będzie nie proszonych gość! Zreszta tych proszonych też!!

    pozdr

  8. #8

    Domyślnie swietlik

    ja rowniez jestem zainteresowany tematem.
    Krzych Warsaw,jak znajdziesz cos ciekwaweo to prosze podeslij
    [email protected]

    ja na razie planuje:
    http://www.maxisolar.pl/index.php?lang=pl&spid=2
    http://www.tubzzz.com/pl
    http://www.ecotun.com.pl/

    pzdr

  9. #9

    Domyślnie

    cze Mawram

    Wklikaj się na strony najwiekszych producentow okien dachowych. KAzdy z nich proponuje jakies rozwiazania w temacie swietlikow dachowych.
    Sam zawsze polecam nasze Polskie fakro. Maja wszystko: świetliki dachowe nieotwierane, otwierane, sterowane elektrycznie, swietliki rurowe tez itp.


    pozdr

  10. #10

    Domyślnie

    Witam,

    Ze zrozumiałych względów zapraszam na: http://www.velux.pl/klienci/produkty...liki_tunelowe/. To idealne rozwiązanie do pomieszczeń pozbawionych okien.

    Pozdrawiam,
    VELUX – producent okien do poddaszy, akcesoriów przeciwsłonecznych i dekoracyjnych do nich, świetlików i systemów do płaskich dachów oraz produktów izolacyjnych i paneli solarnych.

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marecki7

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Bielsko
    Posty
    2

    Domyślnie

    Przepraszam, że odkopuję, ale jeśli kogoś ciągle interesuje temat świetlików, to świetliki dachowe oferuje firma Gulajski. Montowali między innymi na stadionach olimpijskich w Londynie. Polecam, bo u mnie na strychu ostatnio zamontowali i bardzo sobie chwali wspolprace.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marecki7 Zobacz post
    Przepraszam, że odkopuję, ale jeśli kogoś ciągle interesuje temat świetlików, to świetliki dachowe oferuje firma Gulajski. Montowali między innymi na stadionach olimpijskich w Londynie. Polecam, bo u mnie na strychu ostatnio zamontowali i bardzo sobie chwali wspolprace.
    Jestem zainteresowana swietlikiem ,mam w projekcie taki ujety . Swietlik ma byc zamontowany w dachu dwuspadowym o kacie 30st, o wymiarach 4m na 2m najlepiej szklany z szyba samoczyszczaca,ale bierzemy pod uwage rowniez plekse,ogolnie kazda propozycje rozwazymy, Jesli ktos z Was zna producenta takowych lub wytworce ogrodow zimowych bardzo prosze o namiary ,
    PS. Do Pana Gulajskiego wyslalam juz email

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał vze Zobacz post
    Jestem zainteresowana swietlikiem ,mam w projekcie taki ujety . Swietlik ma byc zamontowany w dachu dwuspadowym o kacie 30st, o wymiarach 4m na 2m najlepiej szklany z szyba samoczyszczaca,ale bierzemy pod uwage rowniez plekse,ogolnie kazda propozycje rozwazymy, Jesli ktos z Was zna producenta takowych lub wytworce ogrodow zimowych bardzo prosze o namiary ,
    PS. Do Pana Gulajskiego wyslalam juz email
    W zasadzie do wyboru masz Fakro albo Veluxa. Fakro ma formę kopuły, a Velux jest płaski jak zwykłe okno dachowe. Na velux'ie śnieg zimą niestety będzie zalegał i jego efektywność będzie wątpliwa. Fakro wygląda za to jakby na dachu wylądowało ufo, ale śnieg się zsuwa. Mam 3 Świetliki Fakro, działają, ale spodziewałem się lepszego efektu.

  14. #14

    Domyślnie

    Co masz na mysli?Jaki jest efekt?Przegrzewania czy wychladzania? Rozumiem ze nie jestes zadowolony,
    Ja mam w projekcie antresole w holu i swietlik ma byc zamontowany nad schodami,wiec siedziec pod nim nie bedziemy ,nie ukrywam ze wolalabym plaski ,bo taki bardziej mi do dachu pasuje, ale wazniejsza jest cena ,Dzieki za zainteresowanie

  15. #15

    Domyślnie

    Mało światła jednak wpuszcza, szczególnie jeśli tunel jest długi. Jeśli miałbym jeszcze raz zabudować, to i tak bym to zrobił. Lepiej mało światła niż wcale.

  16. #16

    Domyślnie

    To sie nie zrozumielismy,ja mam w projekcie skylight ,nie swietlik tunelowy. Czyli duze XXL nie otwierane okno dachowe 4m na 2m moze byc szklenie calosciowe, badz dzielone .Myslelismy nad polaczeniem kilku okien dachowych ,ale otwieranie jest nam zbedne i to juz inny efekt wizualny

  17. #17
    Banned
    paka99

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-033
    Posty
    9

    Talking

    Jakiś czas temu szukałem z żoną bo chcielismy sobie zamontowac świetliki. udało nam się znaleźć fajną firmę w Poznaniu. kupiliśmy, mamy i jestesmy naprawdę zadowoleni. Polecam
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 19-12-2015 o 08:30 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  18. #18
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna do dachu płaskiego FAKRO

    Cytat Napisał forgetit Zobacz post
    ... Fakro ma formę kopuły, a Velux jest płaski jak zwykłe okno dachowe. Na velux'ie śnieg zimą niestety będzie zalegał i jego efektywność będzie wątpliwa. Fakro wygląda za to jakby na dachu wylądowało ufo, ale śnieg się zsuwa. Mam 3 Świetliki Fakro, działają, ale spodziewałem się lepszego efektu.
    Witam,

    Chciałbym tylko sprostować powyższą informacje. W naszej ofercie handlowej oferujemy okna dachu płaskiego w 2 wersjach.
    - z kopułą

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DEC-C%20U8%20(www).jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	334220

    - wersja płaska

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DEF%20papa%20(www).jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	334221

    Każda z powyższych wersji oferowana jest w wariancie sterowania ręcznego, elektrycznego oraz w wersji nieotwieranej.
    Możemy również zaproponować wersje SECURE z 2 klasą antywłamaniowości

    Dodatkowo oferujemy wyłazu dachu płaskiego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DR_%20(www).jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	70,8 KB
ID:	334222


    a w najbliższym czasie wprowadzone zostaną do oferty okna tarasowe - po których można swobodnie chodzić:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DXW%20(www).jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	334223


    Oferta okien dachu płaskiego jest systematycznie uzupełniana o nowe funkcjonalne rozwiązania.

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

  19. #19

    Domyślnie

    Wypraszam sobie takie sprostowania. W czasie, gdy pisałem posta nie mieliście płaskich w ofercie. Do tego jakbyście doczytali, to pisałem o świetlikach tunelowych.

  20. #20
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Cytat Napisał forgetit Zobacz post
    Wypraszam sobie takie sprostowania. W czasie, gdy pisałem posta nie mieliście płaskich w ofercie. Do tego jakbyście doczytali, to pisałem o świetlikach tunelowych.
    Zwracam honor i przyznaję się - nie doczytałem

    Pisząc sprostowanie miałem na myśli okna dachu płaskiego.

    W temacie świetlików rurowych "forgetic" ma rację. Wersja płaska oraz wersja płaska z doświetleniem zostały wprowadzone do oferty w zeszłym roku.

    Pozdrawiam
    Konsultant FAKRO
    Ostatnio edytowane przez Ekspert FAKRO ; 19-10-2015 o 14:25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony