dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 47
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 935
  1. #821

    Domyślnie

    Halo Bryzowicze co taka cisza na forum nikt nie buduje tego pięknego domku. Pozdrawiam.

  2. #822
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokrates15 Zobacz post
    Halo Bryzowicze co taka cisza na forum nikt nie buduje tego pięknego domku. Pozdrawiam.
    buduja,buduja. teraz po malutku.robie sam.w przyszłym tygodniu kłada mi polbruk .czekam z niecierpliwoscia na schody wejsciowe bo chodze po paletach. pozdrawiam

  3. #823
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Milijka

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie! Ja się przymierzam dopiero do budowy Bryzy II, ale jestem dopiero w powijakach. Z chęcią bym zobaczyła na żywo domek. Interesuje mnie rejon Wielkopolski i Lubuskiego.

  4. #824

    Domyślnie

    Rafiks, można gdzieś zobaczyć zdjęcia Twojej bryzy?

  5. #825
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Mieliśmy po świętach, ale warunki pogodowe nie pozwoliły. Teraz musi ziemia troche obeschnąć. Wjechała koparka, żeby trochę teren uporządkować i niestety za mokro było. Poryła tylko teren. Myśleliśmy o firmie Nelskamp. raczej zdecydujemy się na deskowanie, ponieważ dom będzie stał w szczerym polu. Nic nie będzie go osłaniało. Co myślicie co lepsze folia czy papa?

  6. #826
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andzia_N Zobacz post
    Rafiks, można gdzieś zobaczyć zdjęcia Twojej bryzy?
    zbieram sie zeby wsawic ale ciagle czasu brakuje.praca a po pracy znowu praca w bryzie

  7. #827

    Domyślnie

    Witam . Pogoda na razie dopisuje , życzę wszystkim bryzowiczom spełnienia planów no i dużo kasy. Refiks weź się zmobilizuj i wstaw parę fotek. Pozdrawiam.

  8. #828
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AsiaKris

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Żnin
    Kod pocztowy
    88-400
    Posty
    17

    Domyślnie

    Teren uporządkowany. Teraz musi trochę ziemia obeschnąć. I za jakiś czas geodeta wchodzi

  9. #829

    Domyślnie

    Szanowni Bryzowicze . Bardzo proszę o radę , jaki wkład do kominka wybrać. Pozdrawiam.

  10. #830
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kinia81

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Red face

    Witam Bryzowiczów. Jak już kiedyś pisałam, pare lat temu kupiliśmy działeczkę i odrazu wiedziałam że będzie kiedyś Bryzka tam stała. Teraz właśnie zebraliśmy siły (a wiek już nie taki szczypiorkowaty) i ZACZYNAMY. Kupiliśmy nową Bryzę II i lekko ją liftingujemy. Takie tam drobne zmiany. Jak dobrze wszystko się ułoży to pierwsza łopata wbita będzie ok. 14 maja. Ale się cieszę )))) Pozdrawiam

  11. #831
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokrates15 Zobacz post
    Szanowni Bryzowicze . Bardzo proszę o radę , jaki wkład do kominka wybrać. Pozdrawiam.
    czesc.ja mam kominek lechma 14 kw powietrzny.mam tez rozprowadzenie ciepła u góry z wentylatorem.po pierwszym sezonie z kominkiem stwierdziłem, ze sam kominek bez rozprowadzenia by wystarczył. całe ciepło ucieka do góry. w salonie tez cieplutko.w pokoju i łazience na dole zimno.prawdopodobnie z powodu nieocieplonej sciany miedzy garazem a domem.teraz po pierwszym sezonie coraz czesciej mysle ze ładna koza 14 kw by była lepsza. zajęła by mniej miejsca a efekt ten sam.jesli chodzi o koszty to mnie kominek z systemem dgp kosztował około 4000 tys.obudowe robiłem sam z czego jestem bardzo zadowolony.od grudnia spalłem w kominku 5mp drewna. rachunki za gaz przy piecu kondensacyjnym 300 zł miesiecznie.pozdrawiam.

  12. #832
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafiks

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    SZCZECIN
    Posty
    179

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinia81 Zobacz post
    Witam Bryzowiczów. Jak już kiedyś pisałam, pare lat temu kupiliśmy działeczkę i odrazu wiedziałam że będzie kiedyś Bryzka tam stała. Teraz właśnie zebraliśmy siły (a wiek już nie taki szczypiorkowaty) i ZACZYNAMY. Kupiliśmy nową Bryzę II i lekko ją liftingujemy. Takie tam drobne zmiany. Jak dobrze wszystko się ułoży to pierwsza łopata wbita będzie ok. 14 maja. Ale się cieszę )))) Pozdrawiam
    czesc.powodzenia zycze i cierpliwosci no i dobrych budowlanców.pozdrawiam

  13. #833

    Domyślnie

    Rafiks dzięki za odpowiedź Gdzie są obiecane zdjęcia. U mnie w tym tygodniu kończą tynki . Jak tylko posprzątam zrobię fotki. Pozdrawiam.

  14. #834
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KAROLINA1203

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    BLIZNE JAŚINSKIEGO
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    3

    Domyślnie

    WITAM
    mam pytanie ile wyniosły cię tynki w domku . właśnie dziś ekipa zaczyna chciałam się zorientować

  15. #835
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KAROLINA1203

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    BLIZNE JAŚINSKIEGO
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    3

    Domyślnie

    jeśli chodzi o wykusz to u mnie zrobili blachą miedzianą okucie i małą rynienkę do spływu wodą na balkonie jest gruby specjalny styropian obłożony papą i okucie z miedzianej blachy .

  16. #836

    Domyślnie

    Tynki cementowo wapienne 15 zł za metr kwadratowy plus 2 tony wapna no i 800 kg cementu do tego piach 17 ton. Wygląda super. Pozdrawiam.

  17. #837

    Domyślnie

    Gratuluję udanych tynków! U mnie niestety zrobili byle jak i świecąc na ściany pod kątem widać lekkie falowanie powierzchni tynku. Więc chyba będę musiał jeszcze szpachlować, tylko zastanawiam się nad jakąś szpachlą cementowo-wapienną, żeby gipsem nie zatykać porów. Sokrates, Ty jeszcze planujesz szpachlowanie?
    Poza tym na początku kwietnia zrobiłem wylewki, więc jestem już coraz bardziej podekscytowany czując zbliżającą się przeprowadzkę W wolnej chwili spróbuję dorzucić parę nowych fotek na dropboxa.
    Jeśli chodzi o kominek, to stwierdziłem, że ustawiając go w salonie będzie zajmował masę miejsca i będzie wchodzić wgłąb salonu, więc wpadłem na pomysł, że ustawię go za ścianą, obok komina (czyli w pokoju na dole), a od strony salonu będzie tylko front kominka W pokoju zaś będzie obudowany równo z kominem i mam nadzieję, że będzie to dużo bardziej kompaktowe i dobrze wyglądające rozwiązanie.
    Pozdrawiam wszystkich Bryzowiczów!
    Ostatnio edytowane przez johnekj ; 24-04-2013 o 15:32

  18. #838

    Domyślnie

    Ścian nie będę szpachlował bo są naprawdę super. Pozdrawiam.
    Ma ktoś morze strych zrobiony , jeżeli tak to jak są zrobione schody. Pozdrawiam.

  19. #839
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KAROLINA1203

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    BLIZNE JAŚINSKIEGO
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    3

    Domyślnie

    dziękuje za odpowiedz . u mnie 30 zł za metr kwadratowy ale z materiałami

  20. #840
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    amich1

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    7

    Domyślnie

    johnekj gratuluję postępów w budowie

Strona 42 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony