dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie projekt DOSKONAŁY 2EN pracownia DOMY Z WIZJĄ

    Witam wszystkich!
    własnie zakończyłem budowę doskonałego 2! pozostała tylko elewacja. staraliśmy się zachować wszystkie szczegóły jakie są w projekcie. budowę zaczeliśmy 1 kiwetnia tego roku. dom wygląda rewelacyjnie!!! zdjęcia zupełnie nie oddają jego uroku!
    pozdrawiam
    adam100000

  2. #2

    Domyślnie

    gratulacje!

    podliczałeś już koszty? jak to wygląda w porównaniu z kosztorysem?

  3. #3

    Domyślnie koszty

    sciany wykonałem z porothermu 44, dach creaton domino, z oknami drewnianymi, tynki, hydraulik, wylewki, około 260 tys zł
    adam100000

  4. #4

    Domyślnie

    To tym bardziej gratulacje

    Daleś wszystko jednej firmie czy zlecałeś etapami?

    Ja jestem na etapie rozglądania się za ekipą do budowy Doskonałego EN (budowa na wiosnę) wiec jak mozesz swoją polecić to podeślij namiary na priva

    Dzięki.

  5. #5

    Domyślnie

    znalazłem ekipe, która składa się z 3 murarzy i 3 pomocników!!nie polecam firmy! liczą sobie kilka razy wiecej niz taka ekipa jaka mam.
    adam100000

  6. #6

    Domyślnie

    Super! Gratulację!
    Możesz podesłać mi zdjęcia na adres [email protected]
    Jestem ciekawa jak dom wygląda w rzeczywistości.
    Jak możesz to napisz które materiały podane w projekcie zmieniłeś i czym je zastąpiłeś? Dokonywałaś jakiś większych zmian w projekcie? Ja przymierzam się do budowy tego domu, ale zanim zamówię projekt chcę wiedzieć ile mnie to będzie kosztowało.

    Pozdrawiam,
    Marta

  7. #7

    Domyślnie Ogromniaste gratulacje:)

    Ogromne gratulacje Bardzo szybko poszło

    Jeśli można to również proszę o zdjęcia na maila: [email protected]

    Miałabym też ogromną prośbę, gdyż przymierzamy się do budowy doskonalego, a chcielibyśmy zobaczyć go na żywo, czy byłaby taka możliwość?

  8. #8

    Domyślnie Re: doskonały 2

    Cytat Napisał adam100000
    Witam wszystkich!
    własnie zakończyłem budowę doskonałego 2! pozostała tylko elewacja. staraliśmy się zachować wszystkie szczegóły jakie są w projekcie. budowę zaczeliśmy 1 kiwetnia tego roku. dom wygląda rewelacyjnie!!! zdjęcia zupełnie nie oddają jego uroku!
    pozdrawiam
    Gratulacje!
    My planujemy budowę Doskonałego 2 EN na wiosnę tego roku. Można prosić o zdjęcia waszego domku ? Nasz mail: [email protected]

    Z góry dziękujemy.
    Pozdrawiamy!

  9. #9

    Domyślnie

    Gratuluje, my właśnie rozglądamy się za projektem na naszą działkę i spodobał nam się Doskonały EN. Jednak kosztorys jaki jest na stronie wydaje się całkiem drogi - czy mógł byś napisać czy materiały jakie materiały i jakie rozwiązania zastosowałeś w swoim projekcie? Być może masz jakieś zdjęcia z realizacji swojego marzenia

    Jeśli możesz je nam przesłać na maila: [email protected] było by nam bardzo miło.

    Pozdrawiamy

    Karolina i Marcin

  10. #10

    Domyślnie Doskonały 2 EN i ściana kolankowa

    Witam,
    Śledze od ponad roku wymiane opinni na tym forum i sam zdecydowalem własnie na zakup Doskonałego 2 EN. Dołączam wiec tez dziś do forum.
    Na poczatek chciałbym zapytać, czy ktoś podnosił ścianke kolankową Doskonałego? Jesli tak to o ile?

    Wydaje mi sie, ze ze wzgledu na ocieplenie w Doskonałym 2 EN, trzeba by go podniesć o jakiś jeden pustać conajmniej (ok 22cm) aby był taki jak Doskonały 2?


    PS. Przy okazji zauwazyłe, ze sporo Rafałów buduje ten dom

  11. #11

    Domyślnie zdjecia

    Cytat Napisał adam100000 Zobacz post
    Witam wszystkich!
    własnie zakończyłem budowę doskonałego 2! pozostała tylko elewacja. staraliśmy się zachować wszystkie szczegóły jakie są w projekcie. budowę zaczeliśmy 1 kiwetnia tego roku. dom wygląda rewelacyjnie!!! zdjęcia zupełnie nie oddają jego uroku!
    pozdrawiam
    witam
    jestesmy na etapie zakupu projektu prosze o przeslanie opinie i spostrzezen...dobrych i zlych na temat Doskonaly 2 ....oraz jak najwiecej zdjec....
    nasze watpliwosci stanowi przede wszsytkim lazienka na gorze ...czy nie jest za mala??
    pozdr i z gory dzieki

    [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony