dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 98 z 194
Pokaż wyniki od 1.941 do 1.960 z 3873
  1. #1941

    Domyślnie

    Jasne, zwiewne, lejące się tkaniny z naturalnego materiału. Coś surowego, nic błyszczącego. Żadnych upięć, kokardek, lambrekinów, sznurów, makaronów, rolet rzymskich. Masz jasne wnętrza i piękną podłogę. Kombinowane dekoracje okienne zepsułyby tylko efekt skandynawskiej ciepłej surowości.

  2. #1942
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    luluta

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Kod pocztowy
    05-520
    Posty
    4

    Domyślnie

    Myślałam o jasnych szarych zasłonach z płótna , lnu - naturalnego materiału. Coś jak na zdjęciu.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon_5..jpg
Wyświetleń:	1537
Rozmiar:	57,6 KB
ID:	25638  
    Ostatnio edytowane przez luluta ; 04-10-2010 o 11:23

  3. #1943

  4. #1944

    Domyślnie

    witajcie, jestem na etapie wykańczania salonu. Mam tam duże okno tarasowe i chciałabym powiesić zasłony ale szukam inspiracji. Bardzo podoba mi się takie wykończenie gdy nie widać karnisza, tak jak na zdjęciu poniżej ale nie wiem jak to zrobić, skad taka listwa. Zastanawiam się też nad tym że pokój ma szerokość 3,50, okno, 2,2. Z jednej strony okna mam kaloryfer i nie wiem teraz czy go przysłaniać zasłoną czy może macie pomysł na inne rozwiązanie. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam

    www.meblepolskie.pl/mb-design/arte

  5. #1945

    Domyślnie

    Duś - a powiedz proszę tą płytą g-k masz zabowanę od ściany do ściany czy jakoś inaczej? Dziękuję za podpowiedź, bo nie miałam pojęcia jak to zrobic a efekt jest super.

  6. #1946

    Domyślnie

    Witam Was,
    potzrebuje porady w doborze koloru zasłon do jadalni i salonu. Otóż jadalnia połączona jest z kuchnią która jest w czarnym lakierowanym mdf na wzór Rusta ,
    stół i krzesła w ciemnym wenge (stoja w świetle okna). W salonie czarna kanapa z czarnymi i jasnoszarymi poduchami, szaro-srebrna tapeta z połyskiem w ornamenty (sa 2 duze okna balkonowe + jedno 180x180). jakie dać do tego kolory zasłon aby nie przesadzic z tymi szarościami i czernią. Ściany w całym domu w pastelowym jaśminie. Dodam, że łazienka tyż biało-szara, ale z dodatkiem różu i fioletu. W ogóle ktoś ma jakis pomysł na kolor dodatków do takiego zestawienia?

  7. #1947
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sophia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    82
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    a niech to... do dzisiaj żyłam w przekonaniu że w salonie zawieszę załony z przelotkami i będą one pełnić funkcję również zakrywającą na wieczór a tu na fm czytam że można od tych przelotek przy codziennym zasłanianiu oszaleć.... a tylko takie mi sie podobają, a że musze mieć firany w salonie żeby sąsiad nie był WIelkim Bratem... same firany mi też się nie podobają,,, to w takim razie wstawić rolety bądź żaluzje a zasłony tylko zostawić do dekoracji? może ktoś ma doświadcznie z "przelotkami"?

  8. #1948

    Domyślnie

    Widzę, że pokazujecie swoje okna. Ja chciałabym wam pokazać, w jaki sposób urozmaiciłam zasłony z Ikei oraz jak sama zrobiłam roletę na oknie w kuchni:

    Tutaj na zwykłych białych zasłonach przyszyłam czarną tasiemkę:
    [IMG][/IMG]

    Tu przyszyłam taśmę z kulkami, które fajnie się zgrały ze wzorem na zasłonie:
    [IMG][/IMG]

    A tu widać roletę (sorry - nie mam normalnego zdjęcia z sama roletą):
    [IMG][/IMG]

  9. #1949

    Domyślnie

    sophia ja mam zasłony na przelotkach, firanki też. Ale od początku miały pełnić funkcję tylko dekoracyjną. Gdybym miała codziennie układać ładnie te fałdy, krew by mnie zalała. Mam rolety zewnętrzne.

  10. #1950
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Mam pytanie - czy ktoś trafił na tą tkaninę w sieci?

    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  11. #1951

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania i Bartek Zobacz post
    Mam pytanie - czy ktoś trafił na tą tkaninę w sieci?

    Mam ją dostępną . Reszta na priv.
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  12. #1952

    Domyślnie

    Rokoko, pieknie, wspaniałe nie tylko dekoracje okien, a kuchnia taka ładna, ze chciałoby siew nie cały czas przebywać. Pewnie masz sporo gości.

  13. #1953

    Domyślnie

    Dzięki, konfidencie Stół nie jest tak nakryty na codzień Gości mamy w sam raz - nie za dużo, nie za mało

  14. #1954

    Domyślnie

    Proszę o pomoc w dobraniu firanek. Zdjęcia załączam poniżej. Z góry dziękuje za pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0484.jpg
Wyświetleń:	390
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	27316   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0485.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	27317   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0489.jpg
Wyświetleń:	316
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	27318   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0488.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	27319  

  15. #1955

    Domyślnie

    Ale na czym ma polegać ta pomoc w wyborze firanek? Ktoś ma zaproponować wzór? Przecież poza oknami nic nie widać, a ozdoby okienne muszą pasować do reszty ...

  16. #1956

    Domyślnie

    ..na pewno zaraz doradzą Ci więksi eksperci w zakresie dekoracji okien ode mnie - jest ich tu wielu..
    ja powiem tylko tyle, że mi się obicie krzeseł skojarzyło z materiałem (w listki) jaki jest dostępny z metra w Praktikerze (o ile chcesz mieć zasłonki) - http://www.katalog-praktiker.pl/prod...na_listki.html

  17. #1957

    Domyślnie

    Cytat Napisał teresa-kotowska Zobacz post
    Proszę o pomoc w dobraniu firanek. Zdjęcia załączam poniżej. Z góry dziękuje za pomoc.
    Proste, gładkie, w złamanej bieli, bez udziwnień, bez niepotrzebnych podpinek, koronek i całego tego badziewia, które sprzedają teraz sklepy, nazywając tego typu produkty "finezyjnymi". Jeśli zasłony, to też proste, bez upięć, może na przelotkach. Okna są dość nowoczesne, bez szprosów i innych dekoracji. Każde udziwnienie będzie pasować jak kwiatek do kożucha.

  18. #1958

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Ale na czym ma polegać ta pomoc w wyborze firanek? Ktoś ma zaproponować wzór? Przecież poza oknami nic nie widać, a ozdoby okienne muszą pasować do reszty ...
    tak chcę aby ktoś zaproponował mi wzór. mam otwarty i duzy salon. W środku znjaduje się bardziej wystrój klasyczny, komplet wypoczynkowy w kolorze ciemnego brązu, kominek i system orlando z brw. na podlodze parkiet jesionowy. mam problem z wyborem firanek oraz żyrandoli proszę o pomoc.

  19. #1959

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rokoko Zobacz post
    Tu przyszyłam taśmę z kulkami, które fajnie się zgrały ze wzorem na zasłonie:
    [IMG][/IMG]
    ostatnio oglądałam tą zasłonkę i czegoś mi brakowało - fajny bajer z tymi kuleczkami
    ale zapytać chciałam o lampę, a raczej abażur - fajny jest. pamiętasz, gdzie go znalazłaś?

  20. #1960

    Domyślnie

    teresa-kotowska, to ja ci proponuje, dokłądnie tak jak Darcy, bez wzorów
    Osobiście też nie lubię śnieżnobiałych ani ecri, ja mam natural.

Strona 98 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony