dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 131 z 194
Pokaż wyniki od 2.601 do 2.620 z 3873
  1. #2601
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Madzia 1976
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    765
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    142

    Domyślnie

    Dziewczyny, moje ono otwiera sie w tą i spowrotem, ale właściwien nie ma takiej potrzeby. Wystarczy mi aby było uchylne. Co prawda też myję je częściej niz inne tak jak Magduska ale biorę sobie drabinkę i wychodzę na zeewnątrz, to żaden kłopot. Jeśli chodzi o rolety to o jednej na takim duzym oknie nie ma mowy muszą być dwie. Pooglądałam sobie te z dekorii i pozamawiałam próbki zobaczymy co z tego wyjdzie. Muszę jakoś zgrać je z zasłonami w salonie i wykuszu bo u mnie mocno wszystko pootwierane i tworzy w zasadzie jedno pomieszczenie.

    Zeby bardziej zobrazować pokazuję moją tymczasową roletę w kuchni

    Uploaded with ImageShack.us

    i zasłony w salonie. Kolor to taka oliwka lub khaki ze złotem może ktoś umie sobie to wyobrazić. Na meble i wypoczynek proszę nie patrzeć obecnie wystrój jest juz zmieniony, nie mam niestety jeszcze fotek.

    Uploaded with ImageShack.us

  2. #2602
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    giepop

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Dekoria DUO II

    Witam! Podczytuję Was czasami, dzisiaj piszę

    Jestem świeżo po zakupie roelt rzymskich w Dekori. Zamówiłam Duo II te z zasłonką i firanką. Wszystko w porządku, ta zasłonkowa rewelacyjna, zaciemnia i przepuszcza światło w nocy wygląda super z zewnątrz, a w dzień wewnątrz. Niestety ta firankowa to prosty woal, nie bardzo mi się to podoba napewno zmienię ją w niedługim czasie. Od zewnątrz widać te taśmy na których sznurek jest przewleczony (pionowe) , ponieważ jest to gładki woal nie prezentuje się to dobrze..... Ale pomimo to jestem z nich zadowolona. A tą firankową uszyję sobie drugą z jakiegoś materiału wzorzystego i z tymi szprosami poprzecznymi żeby tej taśmy nie wszywać.

  3. #2603
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    giepop

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Od razu proszę Was o pomoc...... Okno w sypialni ma 180 wnęka. Jakiej długości karnisz kupić? Ma być dwubiegowy , na jednym roletka firankowa a na drugim zasłony z jakiegoś bardzo eleganckiego grubszego materiału w kolorze brąz z turkusem. Do radźcie jaką długość karnisz powinnam kupić i czy jakiś materiał na te zasłonki możecie polecić ???

  4. #2604
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    witam wszystkie forumowiczki /wnioskuje ze tu wiekszosc jest pan !!/

    potrzebuje kilka informacji na temat kolek w zaslonkach ... jak sie robi te przelotki ?? kupilam kolka ale nie wiem czy bede potrafila tak ladnie sama to zrobic ... no i jaki powinien byc rozstaw pomiedzy przelotkami zeby to mialo wlasciwy efekt ??

    poza tym szukam inspiracji ...
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  5. #2605
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał mea Zobacz post
    witam wszystkie forumowiczki /wnioskuje ze tu wiekszosc jest pan !!/

    potrzebuje kilka informacji na temat kolek w zaslonkach ... jak sie robi te przelotki ?? kupilam kolka ale nie wiem czy bede potrafila tak ladnie sama to zrobic ... no i jaki powinien byc rozstaw pomiedzy przelotkami zeby to mialo wlasciwy efekt ??

    poza tym szukam inspiracji ...

    tu masz cały instruktaż
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ylko..../page5

  6. #2606
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał bradykardia1 Zobacz post
    dzieki za ten link !! widze ze tam znajde TONE przydatnych informacji !!! rewelka!!
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  7. #2607

    Domyślnie

    A ja ostatnio zakupiłam rolety-plisy z firmy vidella i szczerze polecam!
    Pół roku temu kupiłam na sprawdzenie do kuchni, a w tym tygodniu sypialnia zmieniła wystrój okien.
    Montaż w 10 min. Podstawową ich zaletą jest to, że można je otwierać od dołu oraz od góry. To dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ mieszkanie znajduje się na parterze - mogę zasłonić dolną część okna i nadal mieć jasno w pomieszczeniu. Poza ceną i łatwością montażu plusem jest możliwość ich uprania.

  8. #2608
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY SPECJALISTA OD DEKORACJI OKIEN
    AsiaMariusz

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    797
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał misie.zelki Zobacz post
    A ja ostatnio zakupiłam rolety-plisy z firmy vidella i szczerze polecam!
    Pół roku temu kupiłam na sprawdzenie do kuchni, a w tym tygodniu sypialnia zmieniła wystrój okien.
    Montaż w 10 min. Podstawową ich zaletą jest to, że można je otwierać od dołu oraz od góry. To dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ mieszkanie znajduje się na parterze - mogę zasłonić dolną część okna i nadal mieć jasno w pomieszczeniu. Poza ceną i łatwością montażu plusem jest możliwość ich uprania.
    typowa reklama, temat plis był tutaj poruszany wiele razy.
    Ja się nie chwalę ale użuwam plisy prawie 2 lata a firm produkujących je jest bardzo dużo i właściwie każdą można polecić
    pozdrawiam
    Asia i Mariusz

    PRACOWNIA DEKORACJI OKIEN
    NOELIA
    (firany, zasłony, rolety rzymskie, plisy, roletki w kasetkach, żaluzje drewniane itp.)

  9. #2609

    Domyślnie

    Cytat Napisał AsiaMariusz Zobacz post
    typowa reklama, temat plis był tutaj poruszany wiele razy.
    Ja się nie chwalę ale użuwam plisy prawie 2 lata a firm produkujących je jest bardzo dużo i właściwie każdą można polecić
    pozdrawiam
    Nie reklamuję, tylko polecam. Porostu jestem zadowolona, że mam nowy fajny wygląd okien w sypialni. Akurat u nas nie ma zbyt wielkiego wyboru, takie roletki zobaczyłam pierwszy raz pół roku temu. Od tamtej pory nie widziałam innej firmy, która miałaby gotowe pliski (inne robią tylko na wymiar).

  10. #2610
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał KasiaC79 Zobacz post
    a może zamiast zasłon coś w tym stylu? Do tego roleta rzymska nie zaciemniająca, czyli z cieniutkiego, lub jakaś fajna prosta firanka





    czy ktos wie gdzie mozna takie zaslonki kupic ?? albo chociaz material ??
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  11. #2611
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    teraz ja proszę o informację
    poszukuję rolety na okno do łazienki. Ale takiej zasuwanej od góry i dołu, żebym mogła mieć zasłoniętą górę albo dół albo nic albo całość. Szukam na allegro, ale nie wiem, jak to nazwać... help

  12. #2612

    Domyślnie

    myślisz chyba o plisach
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #2613
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    wiesz co, ja nie wiem, o czym myślę. Widziałam tu na forum kiedyś i u kogoś. najważniejsze, że można było je zasłonić od góry albo od dołu, co jest szczególnie istotne w łazience... Nie mam pojęcia ani z czego to było ani jak się nazywało

    Obejrzałam w necie. PLISY to jest to
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 30-10-2011 o 17:37

  14. #2614

    Domyślnie

    oto moja dekoracja okienna salonu choc jeszcze bez mebli i kuchni
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotki 006.jpg
Wyświetleń:	1914
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	82274   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotki 007.jpg
Wyświetleń:	1510
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	82275   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotki 008.jpg
Wyświetleń:	1613
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	82276   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotki 009.jpg
Wyświetleń:	1419
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	82277  

  15. #2615
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał anita12345 Zobacz post
    oto moja dekoracja okienna salonu choc jeszcze bez mebli i kuchni
    kurde szacun !! slicznie to wyglada!!
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  16. #2616

    Domyślnie

    To jakiś nowy trend?

  17. #2617

    Domyślnie

    jeśli tak, to ja zostaje non-konformista
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  18. #2618

    Domyślnie

    To ja też
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  19. #2619

    Domyślnie

    Cytat Napisał iza mama gabora Zobacz post
    To ja też
    Jest nas więcej

  20. #2620

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    jeśli tak, to ja zostaje non-konformista
    Przypuszczam, że to chyba Eurofirany przedobrzyły sprawe

Strona 131 z 194

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony