dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 17
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 321
  1. #281

    Domyślnie

    Ja brałem czarną. Brązowa zdecydowanie się wyróżnia na tle tych płytek. Mam ten kolor w innym pomieszczeniu i zdecydowanie nie polecałbym innej niż czarna. No chyba, ze ktoś chce aby fuga się wyróżniała... W tedy może dać nawet białą.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  2. #282

    Domyślnie

    A jaką macie grubość fug? Bo ja mam 1,5 mm. Trochę boję się, że czarna to nie do końca dobry pomysł. Braliście z Mapei?
    Może ktoś z Was zrobić fotkę?

    Jakie fugi dać w tych miejscach:
    Ostatnio edytowane przez shyha ; 01-10-2011 o 21:31

  3. #283

    Domyślnie

    Tak w ogóle to zapomniałem napisać o samych płytkach.
    Brałem odcień A2. Płytki są beżowe, bez żadnych różowych mazi. Niestety w terakocie trafiła się jedna paczka delikatnie ciemniejszych, ale bez tragedii.

  4. #284

    Domyślnie

    Hej shyha Mam podobny układ tych płytek u siebie w łazience jak Ty z tym,że tam gdzie są te dekory z kwiatami mam wnęki.Jak wrócę dzisiaj do domu, to zrobię Ci fotki bo w sumie nie pamiętam już gdzie jakie fugi, ale wydaje mi się że tam gdzie ciemne płytki łączyły się z beżowymi jest u nas fuga czarna. Na mozaice również czarna a tam, gdzie beżowe płytki łączą się z beżowymi daliśmy jaśminową tak samo dookoła lustra.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  5. #285

    Domyślnie

    Super, byłbym wdzięczny za fotki Pamiętasz ilu mm macie spoiny?
    Glazurnik wmawia nam, że dawanie jasnej fugi przy mozaice w tym rogu gdzie będzie prysznic + wkoło lustra będzie wyglądało bardzo kiepsko.

    My upieramy się, że jaśminowa fuga właśnie ładnie podkreśli mozaikę.

    W jakiej proporcji mieszać fugę bali brąz 59 z czarną Sopro? 50/50? Ktoś pisał, że ją zmieszał. Dla pewności nie chcemy dawać samej czarnej.

  6. #286
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Niesforna

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć,
    ja tez będę miała te płytki, ale w kuchni.
    Fuga ma być 1,5 mm. Ale cały czas się zastanawiam nad kolorem. Przy jasnych będzie jaśminowa, a przy ciemnych - no właśńie nie wiem. Wstępnie czekoladowa, ale nie wiem, czy nie będzie za jasna. Czarna wydaje mi się jednak za ciemna. A jak mieszaliście czarną z czekoladową, to w jakich proporcjach?
    Jak powiedziałam glazurnikowi, żeby w wycięciach kwaitu połołzył jasną fugę, a gdzie indziej ciemną, to się spojrzał na mnie jak na idiotkę... :|
    Czy ktos mógłby zrobić i przesłać mi zdjecie tego panelu z kwiatem, tak żeby było wyraźnie widać fugi ?? Chcodzi mi o tych co mają dekor wypełniony jasną fugę, a inne brzegi ciemną...

    Z góry wielkie dzięki !!

  7. #287

    Domyślnie

    Przyłączam się do prośby!!!

  8. #288
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Ja mam jasną fugę w kwiatku - mogę wrzucić fotki po południu, ale dookoła też mam jasną, bo mam tam jasne plytki. U mnie fuga ciemna niestety niezbyt szczęśliwie dobrana (trochę za jasna).

  9. #289

    Domyślnie

    Czekamy na zdjęcia...jakiej fugi użyłaś?

  10. #290

    Domyślnie

    Shyha. Chciałem właśnie zrobić fotki, ale żona brała prysznic i miała coś przeciw Jutro zrobię je przy świetle dziennym..
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  11. #291

    Domyślnie

    Wstawiam fotki.
    Niestety jakość zdjęć proporcjonalna do umiejętności fotografującego








    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  12. #292
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał shyha Zobacz post
    Czekamy na zdjęcia...jakiej fugi użyłaś?
    Atlasa ciemny brąz. Niestety jest zbyt jasna. Fotki mojej łazienki są gdzieś wcześniej w tym wątku i w moim też, więc wrzucam tylko zafugowany panel:


  13. #293

    Domyślnie

    Dzięki za fotki! Powiedzcie jaką fugę macie na łączeniu beżowego kafelka z brązowym? Jasną czy ciemną? Wydaje mi się, że na fotkach jest jasna, ale nie jestem pewien.
    Jaką fugę dalibyście do brązowej mozaiki? Jasną czy ciemną?

  14. #294
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Na łączeniach mam jasną fugę jaśminową (u mnie panel odosobniony, więc musiało tak być). Przy mozaice mam ciemną fugę - półokrągły brzeg blatu.

    Edit: aha - w mokrych miejscach nie dawałabym jasnej fugi, albo przynajmniej dałabym jej niewiele, bo jak jest mokra to ma paskudny żółty kolor.

  15. #295

    Domyślnie

    Witam, chcę położyć te płytki w łazience ale kwiatowy dekor planuję położyć w pionie (od samej podłogi do sufitu i będzie to tło dla podwieszanej misy wc) Czy ktoś z Was spotkał się z tym dekorem położonym w pionie? Nie wiem czy to dobry pomysł bo trochę boję się, że podczas wycinania miejsca na przycisk od Geberita płytka może pęknąć bo kwiat jest "wycięty" w płytce przez co jest ona "słabsza". Czy ktoś z Was wycinał jakieś otwory w tym dekorze?

    pozdrawiam

  16. #296
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jimmy1023

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-160
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Mam pytanie do wszystkich zauroczonych płytkami Travena?? Przy kładzeniu dekoru/kwiatu jedna płytka mi pękła, czy może komuś nie została zbędna jedna płytka zaznaczona na zdjęciu?? a może ktoś wie gdzie można kupić rozkompletowany na sztuki elementy dekoru?? jestem skłonny odkupić nawet dwie płytki bo z reguły jeśli zostają to parami!!

    http://imageshack.us/photo/my-images/832/56607570.jpg/

  17. #297
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Hmm.. panel to raczej komplet... Ale możesz podzwonić po marketach budowlanych może mają coś uszkodzone, rozbite...? Jak dokupowałam 2 płytki w Castoramie to facet właśnie wybrał mi je z uszkodzonego opakowania. Płytki bez żadnych uszkodzeń - jako jedyne z kartonu.

  18. #298

    Domyślnie

    Poniżej wstawiam wzornik kolorów fug firmy Litokol, może pomoże komuś dobrać kolor fugi do kafli:






    Wzornik w większym formacie dostępny na www.starlike.it

  19. #299

    Domyślnie

    Odkupie 3 - 4 sztuki płytek Trovan Beige na podłoge. PILNE !!!

  20. #300

    Domyślnie

    Bardzo mi się podobają te płytki i prawdopodobnie się na nie zdecyduję. Mam jednak pewien problem, łazienka będzie wykafelkowana tylko do wysokośći 1,40m a dalej farba. Na żadnej ze ścian nie ma możliwości położyć panelu z kwiatem / a bardzo mi się on podoba / zastanawiam się czy mogłabym taki panel umieścić na prostokątnej wannie. Nigdzie nie widziałam takiego rozwiązania / a przeczytałam cały wątek / więc mam wątpliwość czy to jest dobry pomysł.

Strona 15 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony