dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 286 z 613
Pokaż wyniki od 5.701 do 5.720 z 12250
  1. #5701

    Question

    To mój wstępny projekt kuchni co myślicie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moja kuchnia.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	44,9 KB
ID:	113520  
    Ostatnio edytowane przez IZA30 ; 26-04-2012 o 15:06
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  2. #5702
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Jest ok, tylko miejscami zamieniłabym zlew i płytę
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  3. #5703

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Jest ok, tylko miejscami zamieniłabym zlew i płytę

    Hmmm ciekawe,a dlaczego,jeżeli można wiedzieć
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  4. #5704
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    Hmmm ciekawe,a dlaczego,jeżeli można wiedzieć
    Tak sugeruje ergonomia Koło lodówki powinien być zlew, a dalej płyta (wyciagasz produkty z lodówki i je myjesz, a następnie wkładasz do garnka).
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  5. #5705

    Domyślnie

    Zgadzam się z Magdą. Jeśli natomiast zostawisz tak jak jest,to proponowałabym zlew ustawić odwrotnie, czyli suszarkę w kierunku okna, wówczas będzie więcej miejsca przy płycie.

    Magda,plus do Twojego rys. zapewne jedna szafka z przyprawami+mąka, cukier, olej itp.
    Ostatnio edytowane przez Dzustaa ; 26-04-2012 o 15:50

  6. #5706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Iza, a jak Ty będziesz otwierać te niskie szafki w narożniku?

  7. #5707
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Magda, Westwing ma wlaśnie w ofercie ciekawe krzesła https://www.westwing.pl/home.php?cat=1157

  8. #5708
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    A mnie się ta wersja z zabudową po lewej podoba, tam nie muszą być talerze, tylko włąsnie te kieliszki i dzbanki z wysokiej zabudowy i jeszcze inne rzeczy, natomiast talerze i kubki w wysokiej.30 cm głębokości to całkiem sporo,a wchodząc do kuchni jak nie bedzie wysokiej zabudowy będzie przestronniej.Jeśli chodzi o wysoką zabudowę na wprost to można nakleić na szafkę jakąś fototapetę dającą głębie-to już od charakteru kuchni oczywiście zależy i od preferencji Twojej
    Magdo załóż wątek koniecznie ,jestem bardzo ciekawa co można zrobić takiej malutkiej i mało ustawnej kuchni,wiele osób może na tym skorzystać.
    Jeszcze odnośnie blatu roboczego ,tak się zaczęłąm zastanawiać ,bo piszesz jak jest ważny, ja chyba bym używała stołu do przygotowywania posiłków

  9. #5709

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    @Dzustaa, koło drzwi po lewej stronie jest teraz 24cm, czyli tyle co średnica talerza Mąż powiedział, że może wbić się jeszcze kilka cm w tę ścianę i wtedy można by było zrobić szafki głębokie na 28-30 cm, czyli tyle, co szafki górne.
    Zrobiłam wizkę z takim ustawieniem, jak zaproponowała mayland, ale bez górnych szafek przy wejściu. Na ściane można zastosować szkło i okap-tubę.
    ja znowu do Magdy
    na moje oko zabudowując ścianę po lewej stronie, jeszcze trochę "wbitą" w ścianę nic nie tracisz, a zyskujesz masę miejsca, wg mnie niezaleznnie od tego jak zrobisz resztę zabudowy, tą ścianę warto wykorzystać
    nie wiem, czy była rozpatrywana wersja z lodówką w kącie, więc niniejszym proponuję, czyli na ścianie po prawej od okna lodówka, zlewozmywak i kuchenka, a we wnęce niskie szafki - blat roboczy
    minus oczywisty jest taki, że blat roboczy byłby widoczny zawsze, bo byłby na wprost drzwi, więc alternatywą wg mnie byłoby umieszczenie we wnęce stolika, wówczas nawet z trzema krzesłami, a szafki (ale płytsze) na ścianę tam gdzie teraz jest stolik
    jak patrzę na twoją kuchnię ta zabudowa wysoka wygląda bardzo fajnie, dla mnie problematyczne wydaje się miejsce przy stole i bardzo mało blatu roboczego i tylko z tego powodu tej zabudowy bym nie robiła

  10. #5710
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Zawsze podobał mi się bardzo ten pomysł ze stołem. Prosty do wykonania a jak przydatny! Może Ci się przyda Magdo choć pewnie musiałabyś go nieco przerobić, zmniejszyć.
    Załącznik 113539
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  11. #5711
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    O ranyyy Madzia, ale rozkręciłaś wątek . Normalnie tyle wersji w tak małej kuchni fiu, fiu .
    Ten pomysł na rozpisanie przedmiotów w szafeczkach super. Na pewno wykorzystam (jeśli pozwolisz? )
    Już sama nie wiem co radzić, ale mnie podoba się ta wersja z płytką zabudową po lewej

  12. #5712

    Domyślnie

    Cytat Napisał IZA30 Zobacz post
    To mój wstępny projekt kuchni co myślicie?
    Iza, za ciasno tam gdzie zlewozmywak i płyta, wg mnie szafki górne wyglądają smutno, nie mam pojęcia jak to zmienić, są tu mistrzynie od takich rzeczy
    aby coś więcej powiedzieć przydalby się rzut, byłoby łatwiej

  13. #5713

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Iza, za ciasno tam gdzie zlewozmywak i płyta, wg mnie szafki górne wyglądają smutno, nie mam pojęcia jak to zmienić, są tu mistrzynie od takich rzeczy
    aby coś więcej powiedzieć przydalby się rzut, byłoby łatwiej
    IZA30
    popularne ustawienie dla wspolczesnej kuchni kuchni. ja pewnie wolalabym odsunac zlew i miec miejsca wokol plyty, ale to kwestia indywidualnych preferncji. jesli chcesz kombinowac z ustawieniem, to wrzuc rzut, ale ta wersja ktora jest, wg mnie jest ok.
    mamik
    mamiksmutno tylko przez jakosc wizualki. ta wersja w autocadzie i z bajerami zaraz by byla fajniejsza.
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  14. #5714
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland Zobacz post
    Zawsze podobał mi się bardzo ten pomysł ze stołem. Prosty do wykonania a jak przydatny! Może Ci się przyda Magdo choć pewnie musiałabyś go nieco przerobić, zmniejszyć.
    Załącznik 113539
    ten stół rewelacyjny zamiast zdjęcia może być tablica z zapiskami

    Dziewczyny to ja za chwilę jeszcze raz wrzucę moją kuchnię, bo układ wydaje mi się taki nudny i oczywisty,a Wy macie super pomysły

  15. #5715
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Proszę o radę, załóżmy,że jest taki ukłąd kuchni, kolory bedą :
    białe meble,grafitowa podłoga i myślałam też o takim grafitowym blacie
    i teraz ,czy by dziwnie wyglądało gdybym dała tylko blat półwyspu drewniany?
    I jeszcze jedno problem:wysoka zabudowa to 45+60(lodówka)+60(piekarnik)+45,wpadłam na pomysł i nie wiem czy dobry ,aby zrobić tak:
    60(lodówka)+90(piekarnik 60 - po obu jego stronach wychodzi 15 zaślepka z frontu)+60.
    Jeśli ktoś wie gdzie można na wyprzedaży tanio kupić 90 cm piekarnik to proszę o kontakt

    co o tym myślicie ?

  16. #5716

    Domyślnie

    Świetny jest ten pomysł ze stolikiem,na 287 stronie wrzucałam załącznik ze składany stolikiem i krzesełkami. Przeniosę tu
    złożony:


    po rozłożeniu:


    Barbara, w wątku "pochwalcie się swoimi kuchniami" Nataly zaprezentował dziś kuchnię o takim układzie jak Twój (poza barkiem z przodu)
    Ostatnio edytowane przez Dzustaa ; 26-04-2012 o 22:05

  17. #5717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dzustaa Zobacz post
    Świetny jest ten pomysł ze stolikiem,na 287 stronie wrzucałam załącznik ze składany stolikiem i krzesełkami. Przeniosę tu
    złożony:


    po rozłożeniu:


    Barbara, w wątku "pochwalcie się swoimi kuchniami" Nataly zaprezentował dziś kuchnię o takim układzie jak Twój (poza barkiem z przodu)
    Ta kuchenka w ogóle jest piękna – dobór kolorów, stal+złamana biel+jasne drewno. Nic dodać.
    Stolik – miodzio

  18. #5718

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aantenka Zobacz post
    smutno tylko przez jakosc wizualki. ta wersja w autocadzie i z bajerami zaraz by byla fajniejsza.
    może i tak, dla mnie taki rząd identycznych frontów wygląda trochę jak szafki w szatni

  19. #5719
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar justi_p
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódzkie
    Posty
    166

    Domyślnie

    dziewczyny w ten weekend mam zamiar jechać po kuchnię i mam taki projekt... doradźcie czy tak może zostać czy lepiej jeszcze coś zmienić... zlew ma być w środkowej szafce pod oknem i w miejscu pralki będzie zmywarka






  20. #5720
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał justi_p Zobacz post
    dziewczyny w ten weekend mam zamiar jechać po kuchnię i mam taki projekt... doradźcie czy tak może zostać czy lepiej jeszcze coś zmienić... zlew ma być w środkowej szafce pod oknem i w miejscu pralki będzie zmywarka
    To podobny układ jak u mnie. Tylko ja mam kuchnię w rogu i odwrotnie lodówkę z szafą cargo (piekarnik i mikrofalę mam całkiem gdzie indziej).
    Mam tylko dwie wątpliwości – ta narożna szafka doprowadzi Cię do furii. Miałam tak w starym mieszkaniu. Początkowo były półki, do których nie mogłam się dostać. Potem wymieniłam na karuzelę i ciągle miałam wrażenie , że miejsce nie wykorzystane.
    Druga rzecz – będziesz miała kłopot z otwieraniem tych sąsiadujących w rogu szafek. Nawet nie wiesz jak często będą siebie blokowały. Ja bym zamiast tej szufladkowej dała wąziutką szafkę otwartą i półeczkami na butelki. Dalej w lewo małe cargo na schowanie ręczników, albo przypraw.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kitchen storage - 6 berth.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	52,9 KB
ID:	113565 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Modern-Shelf-Kitchen-Storage-Ideas.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	54,3 KB
ID:	113566 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Unique-Kitchen-Storage-Ideas5.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	23,9 KB
ID:	113567 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pull_out_spice_rack_in_Hearth_Kitchen.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	113568 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen shot 2012-04-23 at 10.59.4.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	58,8 KB
ID:	113569

Strona 286 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony