dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 261 z 268
Pokaż wyniki od 5.201 do 5.220 z 5350
  1. #5201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Wiecie bo czasami jak się czyta to ludzie tak szybko budują ze człowiek może w kompleksy wpaść normalnie.
    Bo niektorzy nie maja wyjscia. Jesli buduja z kredytu i wynajmuja mieszkanie, to zalezy im, zeby jak najszybciej sie przeprowadzic.
    A moze maja bogatych rodzicow, ktorzy sponsoruja budowe

  2. #5202
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Pogoda sprzyja pracy. U mnie od czwartku ekipa siedzi na dachu.
    Załącznik 244377
    Super! Zanim zima sie skonczy (ta kalendarzowa) to dach bedziesz mial gotowy
    A nad wejsciem do domu jakies dodatkowe zadaszenie planujesz?

  3. #5203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Oczywiście ale estetyką, kolorami i tego typu duperelkami zajmuje się moja szyja ja raczej od spraw technicznych.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  4. #5204
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Oczywiście ale estetyką, kolorami i tego typu duperelkami zajmuje się moja szyja ja raczej od spraw technicznych.

    A u nas odwrotnie
    No moze nie do konca
    Ja prowadze cala budowe, rozmawiam i ustalam wszystko z wykonawcami, maz co jakis czas wyda rozkaz typu: "powiedz im, zeby..."
    Zeby nie zajmowac sie wlasnie tymi "duperelkami", to nie wnikam na razie w jego wizje kostki, elewacji, ulozenia plytek, wykonczenia tarasu itd. On sobie na razie wszystko obmysla, a ja potem tylko zatwierdze
    U nas troche dziwna sytuacja, bo budujemy na odleglosc, a ze maz nie ma czasu zajmowac sie budowa, to ja wszystko nadzoruje. Oczywiscie decyzje podejmujemy wspolnie, ale czesto bylo tak, ze stawialam go przed faktem dokonanym, bo nie moglam sie dodzwonic, a wykonawca dal mi na zastanowienie sie kilka minut

    Teraz zbieram oferty na pc, wiec czytam, dzwonie, rozmawiam, pytam.... A moje kochanie filmiki sobie oglada na yt o pompach

  5. #5205
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    I w zasadzie tak powinno być U nas ja wybierałem ekipy, materiały, sposób budowy, okna (firma,rodzaj) to ja ale kolor to żona, dachówka podobnie - rodzaj i ekipa to moja działka lecz kolor to dama. Zresztą od początku tak postanowiliśmy. Z daszkiem nad wejściem będzie też podobnie. Żona zadecyduje jak to mniej więcej ma wyglądać a realizacją zajmę się ja. Dyskutuję jednak i stawiam veto jeśli jakieś rozwiązanie mogło by mieć wpływ na n.p. energooszczędność. Dzięki temu udało mi się wyrzucić jeden balkon. Niestety drugi został ale został zastosowany ciepły łącznik balkonowy.Podobnie będzie ze ścianami. Ja decyduję kto i jak ale w kolor nie będę się wtrącał.
    Ostatnio edytowane przez plusfoto ; 22-02-2014 o 19:23
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  6. #5206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak samo jest u mnie moze dla tego , ze wiekszosc facetow odroznia tylko kilka kolorow podstawowych i tyle.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  7. #5207
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Danonki
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-825
    Posty
    533

    Domyślnie

    Cytat Napisał tereska77 Zobacz post
    Bo niektorzy nie maja wyjscia. Jesli buduja z kredytu i wynajmuja mieszkanie, to zalezy im, zeby jak najszybciej sie przeprowadzic.
    A moze maja bogatych rodzicow, ktorzy sponsoruja budowe
    To my do tych pierwszych należymy. Musieliśmy szybko się pobudować i zamieszkać, bo nie mieliśmy właśnie wyjścia. Zaczęliśmy w 2012 i zamieszkaliśmy w 2012... ale nadal się wykańczamy i jeszcze wiele przed nami (np całe poddasze! bo obecnie tylko na parterze urzędujemy, a tam mamy dodatkowo 3 pokoje i drugą łazienkę). Tak szczerze, to trochę żałuję, że tak szybko, bo pewne rzeczy bym zmieniła, albo lepiej przemyślała, a tak to wiele decyzji było podejmowanych w biegu. Plusem oczywiście jest to, że jesteśmy już typowo u siebie od roku i 4 miesięcy

    a na ogrodzenie mamy zakupione panele, ale dopiero w tym roku się grodzimy.
    Ostatnio edytowane przez Danonki ; 23-02-2014 o 09:41

    Pchełka Danonków
    komentarze

    START 28.03.2012
    SSO 17.05.2012, SSZ 09.09.2012 (bez bramy garażowej), 17.10.2012 (jest brama garażowa)
    ocieplenie zewnętrzne i elewacja 19.10.2012,
    mieszkamy od 26.10.2012 (ale tylko na parterze, poddasze jest jeszcze niewykończone)

  8. #5208
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    I w zasadzie tak powinno być U nas ja wybierałem ekipy, materiały, sposób budowy, okna (firma,rodzaj) to ja ale kolor to żona, dachówka podobnie - rodzaj i ekipa to moja działka lecz kolor to dama. Zresztą od początku tak postanowiliśmy. Z daszkiem nad wejściem będzie też podobnie. Żona zadecyduje jak to mniej więcej ma wyglądać a realizacją zajmę się ja. Dyskutuję jednak i stawiam veto jeśli jakieś rozwiązanie mogło by mieć wpływ na n.p. energooszczędność. Dzięki temu udało mi się wyrzucić jeden balkon. Niestety drugi został ale został zastosowany ciepły łącznik balkonowy.Podobnie będzie ze ścianami. Ja decyduję kto i jak ale w kolor nie będę się wtrącał.
    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Tak samo jest u mnie moze dla tego , ze wiekszosc facetow odroznia tylko kilka kolorow podstawowych i tyle.
    No niby racja, ze facet tylko kilka podstawowych kolorow odroznia, ale moj maz na wyglad i kolory zwraca duza uwage. Rozwazalam przez chwile biale okna od wewnatrz, ale uslyszalam stanowcze NIE!!! Ma byc obustronny braz i juz! To samo z drzwiami, z kuchnia, lazienka... Na szczescie mamy taki sam gust i podobaja nam sie te same rzeczy

    Wszystkie ekipy wybieralam ja. To ja musialam forsowac pomysly na drozsze okna, lepsze ocieplenie, wm itd.
    Gdybym nie trafila na FM, to pewnie budowalibysmy wg projektu i tez bysmy sie cieszyli, zyjac w blogiej nieswiadomosci, ze mozna bylo zrobic to lepiej
    I tak nie udalo mi sie uniknac kilku bledow, bo nie pomyslalam wczesniej, zeby dac wiecej styropianu w podloge No ale niestety moj kobiecy mozg czasem nie potrafi wszystkiego ogarnac Maz tylko pyta: "kiedy bedziemy to robic?", "ile?" i czy "mamy tyle kasy?"

  9. #5209
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danonki Zobacz post
    To my do tych pierwszych należymy. Musieliśmy szybko się pobudować i zamieszkać, bo nie mieliśmy właśnie wyjścia. Zaczęliśmy w 2012 i zamieszkaliśmy w 2012... ale nadal się wykańczamy i jeszcze wiele przed nami (np całe poddasze! bo obecnie tylko na parterze urzędujemy, a tam mamy dodatkowo 3 pokoje i drugą łazienkę). Tak szczerze, to trochę żałuję, że tak szybko, bo pewne rzeczy bym zmieniła, albo lepiej przemyślała, a tak to wiele decyzji było podejmowanych w biegu. Plusem oczywiście jest to, że jesteśmy już typowo u siebie od roku i 4 miesięcy

    a na ogrodzenie mamy zakupione panele, ale dopiero w tym roku się grodzimy.
    Czy szybko czy wolno sie buduje, to i tak z czasem dochodzimy do wniosku, ze cos moglismy zmienic

    Gratuluje i zazdraszczam (pozytywnie oczywiscie), ze juz u siebie jestescie. Jak ja bym chciala miec chociaz ..... nie wiem co.... chcialabym miec cokolwiek, chociaz 5 plytek gdzies polozonych

  10. #5210
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Głowa do góry, my też ciągniemy się na końcu bocianiego szyku.
    W 2012r stan SSO z deskowaniem i papą oraz zabiciem otworów deskami oraz wstawieniem drzwi z demobilu.
    W 2013r przez budowę przewinęło się 10 ekip, ale nadal nie mamy połowy wylewek.
    Na głowę nam nie kapie, więc ciągniemy to jak możemy ze względu na odległość....

    Pozdrawiam cieplutko
    -Grażka

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Czy z bociankow 2012 niewybudowany zostalem tylko ja ?
    Dom: 1-piętrowa kostka 13m x 11m, dach 2-spadowy, strych, WG, bez piwnic. Ocieplenie: styrodur 8cm, 15 cm styro na elewacji i nad użytk piętrem, 10 cm dom/garaż ściana i sufit. Na chudziaku 10cm styro 0,037. Okna 3-szyb Vidok, przemarzający środkowy słupek, ościeżnica profil AlphalinePlus.
    Pow ogrzewana liczona wewn pomieszczeń ok 196 m2, kubatura ok 520 m3 plus kotłownia 13 mkw. Instalacja c.o.- 14 grzejników 22cv+ 4 drabinkowe, Junkers Smart 14-3C, zasobnik Junkers 120-5Z, sterownik FW120.

  11. #5211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    U mnie na ten rok jest piankowanie dachu. Jak to zrobię w znaczeniu zbiorę środki to już będzie sukces.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  12. #5212
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    My czekamy na kanalizę, podobno unijna manna ma spaść na nasze osiedle i mamy nadzieję na pominięcie budowy szamba.
    Na ten rok w planach budowa przyłącza wody, gazu, dokończenie wylewek i może cudem puszczą w ulicy kanalizację. Wówczas będzie można coś zaplanować...
    Ostatnio edytowane przez GraMar ; 24-02-2014 o 15:46
    Dom: 1-piętrowa kostka 13m x 11m, dach 2-spadowy, strych, WG, bez piwnic. Ocieplenie: styrodur 8cm, 15 cm styro na elewacji i nad użytk piętrem, 10 cm dom/garaż ściana i sufit. Na chudziaku 10cm styro 0,037. Okna 3-szyb Vidok, przemarzający środkowy słupek, ościeżnica profil AlphalinePlus.
    Pow ogrzewana liczona wewn pomieszczeń ok 196 m2, kubatura ok 520 m3 plus kotłownia 13 mkw. Instalacja c.o.- 14 grzejników 22cv+ 4 drabinkowe, Junkers Smart 14-3C, zasobnik Junkers 120-5Z, sterownik FW120.

  13. #5213

    Domyślnie

    Mam pytanko czy mozecie mi pomuc poszukuje podbitki w kolorze kremowym i nie mogę nic znalesc moze ktos podpowie mi nazwe i kolor

  14. #5214

    Domyślnie

    To my jesteśmy mniej więcej po środku stawki startujacych w 2012. Jestem na etapie malowania, gruntowania, wkrótce biorę się za łazienki i podłogi.
    Zakładam, że uda się nam wprowadzić w tym roku, ale robię sam, a czasu na budowę nie ma za wiele.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  15. #5215

    Domyślnie

    ktoś wyżej wspomniał, że zazdrości wybierania "lampek" i innych pierdołów, TO WCALE NIE JEST FAJNIE I NIE MA ZUPEŁNIE CZEGO ZAZDROŚCIĆ

    przyjemne to może i jest dla tego kto ma worek pieniędzy i kupuje wszystko to co mu w oko wpadnie nie patrząc na kwotę.
    niestety my za płytki do łazienki zapłaciliśmy 35 zł za m2 a łazienka wyszła też ładnie i schludnie przede wszystkim
    obecnie mieszkamy w mieszkaniu rodziców 4 osoby dorosłe i 2 dzieci- 3 pokoje i bardzo nam zależy, żeby się juz wyprowadzić bo jest zwyczajnie ciasno. też nie damy rady wykończyć całego ot np poddasza.

    ........ a ja niczego nie żałuję, mój domek jest najpiękniejszy (dla mnie i mojego męża) i zawsze będziemy sobie to powtarzać,
    ale prawdą jest, że budowa bardzo duże zmienia w życiu, i chyba MARZENIA NAPRAWDĘ SIĘ SPEŁNIAJĄ!!!

  16. #5216
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar julo23
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Z-cie
    Posty
    651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorbag Zobacz post
    To my jesteśmy mniej więcej po środku stawki startujacych w 2012. Jestem na etapie malowania, gruntowania, wkrótce biorę się za łazienki i podłogi.
    Zakładam, że uda się nam wprowadzić w tym roku, ale robię sam, a czasu na budowę nie ma za wiele.
    Też maluje. Wybrać kolor nie taka prosta sprawa. Najłatwiej było do dziecinnego bo było wiadomo że różowy.
    Do małego pokoiku też w miarę.
    Reszta to już cieżki orzech do zgryzienia.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140216.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	245454Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140232.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	245455Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140244.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	245456Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140300.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	245457Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140315.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	245458
    Dziennik budowy - dom w wierzbówach

    Komentarze do dziennika

    Piec SAS Multi 23kW ST-450 zPID, bojler 250L, podłogówka 100m2 (850mb rurek fi 14), 2x zawór 4D, 2x sterownik st-61 Sterownik pokojowy st-280, - skonfigurowana pogodówka.
    powierzchnia użytkowa ok. 180m2, + 50m2 garaż, + piwnice ok 90m2 (kubatura obecnie ogrzewana ok. 900m3)
    ściany 30cm porotherm, ocieplenie 10cm styr. 0,031. wełna 20cm, okna 0,7W/m2K, piwnice i fundamenty ocieplone 5cm styro.

  17. #5217
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar julo23
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Z-cie
    Posty
    651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140330.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	245459Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140341.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	245460Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20140228_140354.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	245461

    Tak to u mnie wygląda...
    Na parterze brakuje tylko lampek, mebli, mebli kuchennych i schodów drewnianych.
    Łazienka na dole (mała) na gotowo już - tylko brakuje lustra z lampką.

    No i musiałem rozpalić w piecu bo jednak lepiej sie maluje jak jest 17-20*C.
    2 dni był wygaszony i 14*C to troche za zimno.
    Trzeba chyba poczekać z wygaszeniem aż będzie w nocy ok. 8*C
    Ostatnio edytowane przez julo23 ; 28-02-2014 o 18:20
    Dziennik budowy - dom w wierzbówach

    Komentarze do dziennika

    Piec SAS Multi 23kW ST-450 zPID, bojler 250L, podłogówka 100m2 (850mb rurek fi 14), 2x zawór 4D, 2x sterownik st-61 Sterownik pokojowy st-280, - skonfigurowana pogodówka.
    powierzchnia użytkowa ok. 180m2, + 50m2 garaż, + piwnice ok 90m2 (kubatura obecnie ogrzewana ok. 900m3)
    ściany 30cm porotherm, ocieplenie 10cm styr. 0,031. wełna 20cm, okna 0,7W/m2K, piwnice i fundamenty ocieplone 5cm styro.

  18. #5218
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Ciekawe kolory my najłatwiej mamy ze starszą córką pokój chce mieć cały biały a tylko dodatkami go ożywić, pozostałe pomieszczenia to na razie jedna wielka nie wiadoma . Na podjęcie decyzji o kolorach mamy jeszcze troszkę czasu. Skończyliśmy sufity na dole teraz wracamy na piętro z dokończeniem sufitów a mąż zabiera się za układanie płytek najpierw wszystkie podłogi później dolna łazienka.
    a to tak dla uśmiechu
    znalazłam szukając jakiś ciekawych naklejek 3D opis pokój dla palaczy
    http://pinhouse.pl/storage/32000/376...b8f14f1248.jpg

  19. #5219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Firma od dachów spisała się na 5. O 15.00 był finisz.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gotowy dach.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	245498
    Ostatnio edytowane przez plusfoto ; 28-02-2014 o 21:18
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  20. #5220
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar julo23
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Z-cie
    Posty
    651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    Firma od dachów spisała się na 5. O 15.00 był finisz.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gotowy dach.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	99,7 KB
ID:	245498
    Zazdroszcze ogrodzenia bo ja nie mam
    @Askuda - niezła ta tapeta.

    Widziałem ostatnio, sąsiedzi ładnie sobie pomalowali, jedną ściane w kolor Dekoralu - "fantastyczny fiolet:" reszta w "bitą śmietanę" i na niej 3 pasy pionowe z tego fioletu. A na tej ścianie całej fioletowej takie białe drzewo namalowane szablonem. Super to wyszło.'

    Ten pomarańczowy dałem do pokoju który jest od północy - myśle że tam właśnie musą być jakieś takie słoneczne kolory bo inaczej byłoby tam ciemno i "zimno".
    Dziennik budowy - dom w wierzbówach

    Komentarze do dziennika

    Piec SAS Multi 23kW ST-450 zPID, bojler 250L, podłogówka 100m2 (850mb rurek fi 14), 2x zawór 4D, 2x sterownik st-61 Sterownik pokojowy st-280, - skonfigurowana pogodówka.
    powierzchnia użytkowa ok. 180m2, + 50m2 garaż, + piwnice ok 90m2 (kubatura obecnie ogrzewana ok. 900m3)
    ściany 30cm porotherm, ocieplenie 10cm styr. 0,031. wełna 20cm, okna 0,7W/m2K, piwnice i fundamenty ocieplone 5cm styro.

Strona 261 z 268

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony