dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 3107
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #141
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    Hej Dziewczyny.Powiedziałam dziś mojemu M. o nowym pomyśle na wiatrołap ( dzięki Reniu ) i jego reakcja mnie rozwaliła Otóż na moje: "Kochanie!Zmiana koncepcji wiatrołapu!!!!", moje Kochanie zapytało tylko zdezorientowane : "Aha...a jaka była wcześniejsza?"Skaranie Boskie z nimi...a może z nami?
    Mój ma tak samo! Potem się tłumaczy, że za często zmieniam zdanie i on nie nadąża, a ja mam wrażenie, że po prostu czasami wcale mnie nie słucha...

  2. #142

    Domyślnie

    Ilona Agata...u mnie to samo.Poza tym mąż usilnie twierdzi, że jestem zdolna i sobie poradzę a on nie chce sie mieszać w sprawy typowo kobiece ;-(
    Reni coraz ładniej u Ciebie a przede wszystkim baaardzo ciekawie.Widzę, że z dnia na dzień przybywa wielbicieli Twojego domku Reni napisz proszę z czego masz barierki na balkonie i jesli masz jakieś zdjecie elewacji z tą fantastyczną barierką to proszę pochwal się !!!!!!!!!!!

  3. #143

    Domyślnie

    dzień dobry wszystkim, ja dochodzę do smutnego wniosku, oni nas poprostu nie słuchają, często coś mówię, potem pytam czy mu sie to podoba, a on mi mówi, ale co ? ma mu się podobać.

    Agi balustrada jest ze stali nierdzewnej, ze zdjęć mam tylko to które już jest w galerii, jak będzie ciepło to coś cyknę, bo dziś u mnie sypie śnieg!!!!!!

  4. #144

    Domyślnie

    Reni żartujesz z tym śniegiem???????????????? U nas też nie najpiękniej ale przynajmniej już tylko deszcz pada Uzbrajam się w cierpliwość i zapytuję o montaz balustrad...robiliście je przed czy po kładzeniu styropianu?


    AAA już widzę, jednak po
    Ostatnio edytowane przez Agi75 ; 18-03-2011 o 17:23

  5. #145

    Domyślnie

    Agi, nie żartuje, na śląsku pada śnieg ale od poniedziałku wiosna w całym kraju i słońce, balustrady montowana już po, bo tak chyba najwłaściwiej ale w sumie to każdy robi jak uważa.

  6. #146

    Domyślnie

    kuchnia w nocnym świetle





    korytarz u góry







    ha ,ha a tak naprawdę pożyczyłam nowe aparacicho

  7. #147
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Moje sokole oko wcześniej wytropiło fajny wiatrołap , a teraz widzę ciekawą tapetę której wcześniej nie widziałam, czy ona czasem nie jest czarna?

  8. #148

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Moje sokole oko wcześniej wytropiło fajny wiatrołap , a teraz widzę ciekawą tapetę której wcześniej nie widziałam, czy ona czasem nie jest czarna?
    jest czarna ale idzie do zerwania i sypialnię będę od nowa tapetować i malować, jestem antytalencie do tapetowania, wyszło tak że szkoda gadać

  9. #149
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Ale co? Tapeta brzydka? Czy sami źle wytapetowaliście? O co chodzi?

  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Ale co? Tapeta brzydka? Czy sami źle wytapetowaliście? O co chodzi?
    ja dałam dupy, rozeszła się na łączeniach, wiedzialam ze najlepiej pomalować na czarno ściane tam gdzie wyjdą lączenia, ale mi sie nie chciało i pomyslałam sobie może nie będzie tak źle, jednak rozeszła się bardzo, więc te łączenia delikatnie pomalowałam na czarno i teraz widać czarne paski wzdłuż, płakać mi się chce jak pomyśle jaki człowiek czasami głupi jest.
    Tak wiec lece kupić nową tapetę , juz nie czarną, tylko jasną i remoncik od nowa, tylko czekam na wolniejszy weekend.

  11. #151
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Ja bym raczej sama tepety nie położyła, bo kiszka by wyszła na bank. Czemu nie chcesz już czarnej, pytam bo u mnie też będzie jedna ścianka z czarnej tapety. W sypialni też masz czarną?

  12. #152

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Ja bym raczej sama tepety nie położyła, bo kiszka by wyszła na bank. Czemu nie chcesz już czarnej, pytam bo u mnie też będzie jedna ścianka z czarnej tapety. W sypialni też masz czarną?
    no ta czarna której troszkę widać to właśnie moja sypialnia, bardzo dobrze się w niej czuję ( w czarnej sypialni) ale kupuję jasną, tapetowałam u dzieci i jest ok, i wychodzę z załozenia że byle ..... za czarną tapetę niech się nie bierze. Nie chcę czarnej bo do d... się klei. (czytaj ja nie umiem)

  13. #153
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    To może lepiej zatrudnic fachmana żeby Ci położył, chyba że Ci już nie zależy na czarnych ścianach w sypialni.
    Aj ciekawa jestem tej Twojej sypialni

  14. #154

    Domyślnie

    hmm, od lustra w dolnej łazience szukam już trzeci miesiąc i ze 3 fachmanów już poszło, takze od tapet to dopiero czarno widzę, po wykończeniówce czasem wolę powiedzieć , że jak samemu czegoś nie zrobisz to lepiej nie będzie, chyba wolę zmienic na jasną i mieć święty spokój

  15. #155

    Domyślnie

    A ja bym się tak łatwo nie poddawała

    Pokaż sypialnie, to Ci powiemy czy z jasną tapetą będzie też tak fajnie jak z ciemną
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  16. #156
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    A ja bym się tak łatwo nie poddawała

    Pokaż sypialnie, to Ci powiemy czy z jasną tapetą będzie też tak fajnie jak z ciemną
    doradzimy
    Ja póki co mam świetną ekipę, a ich szef podnieca się bardziej wszystkim w moim domu niż ja

  17. #157

  18. #158

    Domyślnie

    ok jutro cykne fotki ale uprzedzam nie mam listew przypodłogowych , bo jak będę rwać tapetę to po co je przyklejać i uprzedzam ma troszkę nutki romantyzmu, po tym jak naoglądałam się malowanych samemu białych mebli, takze nowoczesna nie jest, ale to taka osobna częśc domu

  19. #159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    co jak co, ale nawet w bardzo nowoczesnym mieszkaniu, takim jak np. Twoje Reni, sypialnia jednak powinna byc romantyczna

  20. #160

    Domyślnie

    wobec tego dobranoc MarJel, do jutra

Strona 8 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony