dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 128
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 2541
  1. #321

    Domyślnie

    Dzięki za porady. Dziś byłam w miejscowym salonie z drzwiami, oknami, bramami, mamy wstępną wycenę. Niestety w/g tego salonu brama Wiśniowskiego jest droższa niż u Hörmanna. Więc zdecydujemy się chyba w Hormannie na drzwi i bramę, większe prawdopodobieństwo identycznego koloru.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  2. #322

    Domyślnie

    Poszukuję drzwi zewnętrznych w typie podobnych do drzwi tarasowych okiennych tyle ze z zamkiem klamka itp. Czy ktos może mi takie polecic?

  3. #323
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał elbo8 Zobacz post
    Poszukuję drzwi zewnętrznych w typie podobnych do drzwi tarasowych okiennych tyle ze z zamkiem klamka itp. Czy ktos może mi takie polecic?
    Praktycznie każdy producent okien wykona takie drzwi (na szerszym profilu niż okna).

  4. #324

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    Dzięki za porady. Dziś byłam w miejscowym salonie z drzwiami, oknami, bramami, mamy wstępną wycenę. Niestety w/g tego salonu brama Wiśniowskiego jest droższa niż u Hörmanna. Więc zdecydujemy się chyba w Hormannie na drzwi i bramę, większe prawdopodobieństwo identycznego koloru.
    Jak chcesz zapłacić 15 tyś. za drzwi to polecam Hormanna

  5. #325

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazik123 Zobacz post
    Jak chcesz zapłacić 15 tyś. za drzwi to polecam Hormanna
    hormann ma nie tylko drzwi po 15 tys. a mój mąż nie nazywa się Bill Gates.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  6. #326
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Haneczka1977

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Wroclaw
    Kod pocztowy
    50-384
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja mam drzwi OknoPlus
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	oknoplus..jpg
Wyświetleń:	561
Rozmiar:	32,0 KB
ID:	44242  

  7. #327
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Majonez
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    Gdansk, Poland, Poland
    Dzielnica
    Klukowo
    Posty
    56
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie Cal seria rycerska

    Cytat Napisał Kazik123 Zobacz post
    Oglądał już ktoś na żywo serię Rycerską firmy CAL? Jak się prezentują?
    Ja się cały czas waham między "Mszczujem" a "Longinusem" CAL z serii rycerskiej. Ktoś kupił to może??? Z pochwytem?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mszczuj.JPG
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	19,5 KB
ID:	44265   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	longinus.JPG
Wyświetleń:	187
Rozmiar:	24,3 KB
ID:	44266  
    Dziennik Budowy - budujemy Z79 z500.pl
    http://forum.muratordom.pl/blog.php?79046

  8. #328
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Zdaje się że niedawno dyskutowalismy tu o zamkach listwowych. Właśnie czytałem info, że CAL wprowadził "samodzielny" zamek listwowy do swoich drzwi i już za przystępną kwotę można się zaopatrzyć w ten dobry wynalazek

  9. #329

    Domyślnie

    Tyle, że ten zamek działa na innej zasadzie niż ten z wersji wzmocnionej . Rygle wysuwają się poprzez uniesienie klamki go góry, a blokowane są po przekręceniu dolnej wkładki. Po takim zamknięciu klamka jest unieruchomiona w pozycji poziomej, tzn. nie da się jej ruszyć do dołu, a odblokowuje się dopiero po przekręceniu wkładki. Samo uniesienie klamki do góry nie zamyka drzwi, konieczne jest to przekręcenie wkładki. W przypadku tego zamka (koszt 250,- netto) występuje on tylko w wersji na 1 wkładkę (rozstaw 72mm), a w przypadku zamka wersji wzmocnionej (tylko do Cali z cyfrą w nazwie) można mieć zamek na 1 lub 2 wkładki (rozstaw 92mm).

  10. #330

    Domyślnie

    Czy ktoś oprócz Nefer ma drzwi zewnętrzne DORN? Jest tak nie wiele opinii na temat tych drzwi.. słaby marketing czy kiepska firma?
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  11. #331

    Domyślnie

    czy ktos probowal drzwi zewnetrzne z Krispolu do domu jednorodzinnego????

  12. #332
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Beasza

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Dzielnica
    Pisarzowice
    Posty
    312

    Domyślnie

    Czy ktos miał styczność i może się wypowiedzieć na temat drzwi Erkado? Pozdrawiam

  13. #333
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beasza Zobacz post
    Czy ktos miał styczność i może się wypowiedzieć na temat drzwi Erkado? Pozdrawiam
    Erkado, dawniej Kozłowski (jeśli dobrze pamiętam). Może pod starą nazwą znajdziesz jakieś opinie. Wiele jest firm - większych zakładów stolarskich, które chcą wypłynąć na szersze wody niż swój region.

  14. #334

    Domyślnie

    Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski. Erkado to nazwa grupy produktów: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Trochę ich już sprzedałem. Moim zdaniem bardzo dobra jakość w rozsądnej cenie. Skrzydło o gr. 72 mm. Wypełnienie pianką, skrzydło wzmocnione profilem alu, solidna budowa.
    I najważniejsze: do tej pory brak reklamacji. Także szczerze polecam.

  15. #335

    Domyślnie

    Czy mozecie polecic kogos kto w swojej palecie kolorow (oklein) badz drewnie posiada Dab Naturalny????? Drzwi zewnetrznych jest od groma ale z kolorem takim jak dab naturalny juz gorzej... dziekuje

  16. #336
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PawełKarpl

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała / Łodygowice / Cieszyn
    Posty
    34

    Domyślnie

    @Haneczka1977 możesz napisać coś więcej o drzwiach z Oknoplusa (jak długo je użytkujesz, koszt, jakość - w salonie wyglądały całkiem solidnie ) - wacham się czy brać u nich drzwi+okna czy może lepiej Eurocolor + drzwi CAL z serii rycerskiej. W Oknoplusie miałbym wszystko w jednym kolorze i kontaktrony w oknach a Eurocolor okna jeden kolor, rolety drugi, drzwi trzeci ?
    Dom w Tataraku Ep=52,8 kWh/(m2*rok)
    Pow. użytkowa 123,2m2 / ściany Porotherm 25+neographite 20cm 0,33 / podłoga 20cm zwykłego styro / poddasze 2x15cm Isover 0,35 / strych 15cm Isover 0,35 / piec Termet Ecocondens crystal 20kW + Termica 120l / kuchnia,hol,łazienki podłogówka a reszta grzejniki Regulus / Reku Klingnburg 25/350 + EBM Papst / Okna Eurocolor 3szyby w tym kilka FIX + Dachowe Fakro 2szyby 3szt
    CO+CWU+Kuchenka (3os.)
    2015 - 660m3 = 1714zł
    2016 - 498m3 = 1253zł
    2017 - 652m3 = 1528zł

  17. #337
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luccca Zobacz post
    Czy mozecie polecic kogos kto w swojej palecie kolorow (oklein) badz drewnie posiada Dab Naturalny????? Drzwi zewnetrznych jest od groma ale z kolorem takim jak dab naturalny juz gorzej... dziekuje
    jesteś pewna, że podoba Ci się dąb naturalny ?
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  18. #338

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie Zobacz post
    jesteś pewna, że podoba Ci się dąb naturalny ?

    Tak a skad to pytanie? Jakies zle doswiadczenie?

  19. #339

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luccca Zobacz post
    Czy mozecie polecic kogos kto w swojej palecie kolorow (oklein) badz drewnie posiada Dab Naturalny????? Drzwi zewnetrznych jest od groma ale z kolorem takim jak dab naturalny juz gorzej... dziekuje
    Na pewno Urzędowski ma duże doświadczenie w obróbce dębu i na pewno oferuje drzwi dębowe. Więc jesli nie będą bejcowane czy w inny sposób "koloryzowane", a pokryte jedynie lazurą to będziesz miała kolor naturalnego dębu. Nie wiem tylko jak sprawnie obecnie ta firma realizuje swoje zamówienia - to już pytanie do Finlandii.. pzdr

  20. #340

    Domyślnie

    Cytat Napisał blokno Zobacz post
    Na pewno Urzędowski ma duże doświadczenie w obróbce dębu i na pewno oferuje drzwi dębowe. Więc jesli nie będą bejcowane czy w inny sposób "koloryzowane", a pokryte jedynie lazurą to będziesz miała kolor naturalnego dębu. Nie wiem tylko jak sprawnie obecnie ta firma realizuje swoje zamówienia - to już pytanie do Finlandii.. pzdr
    No wlasnie i tu sie zaczynaja schody gdyz uwazam iz Urzedowski nadal boryka sie z problemami zwiazanymi z terminami... Mysle ze pojde w ciemniejszy kolor aby nadac charakteru i aby nie bylo zbytniej monotonni kolorystycznej... wszystko w tym samym kolorze to tez chyba nie dobrze...

Strona 17 z 128

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony