dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 22
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 422
  1. #221

    Domyślnie

    e-mól ja mam właśnie z firmy drims wybrane drzwi tylko myślałam, ze ktoś wykona za mniejsze pieniądze ponieważ w drims powiedziano mi za drzwi+oscieznica 2100zl

  2. #222

    Domyślnie

    Romapoz błagam o informację ile kosztowały Cię jedne drzwi oraz o info skąd jesteś?
    Piękne te Twoje drzwi, a ja już powoli się załamuję i zastanawiam czy nie zrezygnować z białych. Interesują mnie drzwi nowoczesne, widziałam piękne Drims, ale cena 1400zł trochę mnie przytłacza ;-(
    Z góry dziękuję za odpowiedż.

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna_2323 Zobacz post
    Romapoz błagam o informację ile kosztowały Cię jedne drzwi oraz o info skąd jesteś?
    Piękne te Twoje drzwi, a ja już powoli się załamuję i zastanawiam czy nie zrezygnować z białych. Interesują mnie drzwi nowoczesne, widziałam piękne Drims, ale cena 1400zł trochę mnie przytłacza ;-(
    Z góry dziękuję za odpowiedż.

    Jestem z Wielkopolski.... a drzwi zamawiałam u stolarza spod Rawicza (polecanego często na forum).
    Cena - to łącznie z ościeżnicą i montażem - 1200 PLN.

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    a ja dopiero zaczynam poszukiwania moich białych drzwi
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  5. #225
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    A ja widziałam ostatnio takie


    Choć za białymi drzwiami nie przepadam,te mi się bardzo podobają ;P

  6. #226
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    tu laseczki macie ogrom białych drzwi, w Toruniu można zamawiać, a jak w innych miastach z dystrybucją to nie wiem

    http://www.puertassanrafael.com/
    zakładka Laquered
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  7. #227
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał barto307cc Zobacz post
    A ja widziałam ostatnio takie


    Choć za białymi drzwiami nie przepadam,te mi się bardzo podobają ;P
    a jakiej firmy są te drzwi??... piękne....

  8. #228
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    figa29

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    to i ja pochwalę się swoimi białymi drzwiamijak tylko uda mi sie wkleic zdjęcie oczywiście
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...84181ad65.html[IMG]
    Ostatnio edytowane przez figa29 ; 09-08-2010 o 17:16

  9. #229

    Domyślnie

    Czy powiesz nam figa, gdzie kupowałaś te śliczne drzwi, z czego są zrobione i ile kosztowały?

  10. #230
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    figa29

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    Czy powiesz nam figa, gdzie kupowałaś te śliczne drzwi, z czego są zrobione i ile kosztowały?
    Drzwi są sosnowe, robione przez firmę z Limanowej. Jeśli Cię interesuje więcej szczegółów mogę wysłać na mejla.
    pozdrawiam serdecznie

  11. #231

  12. #232

    Domyślnie

    Sporo białych drzwi:
    http://www.klimek-klus.pl/oferta/drzwi/drzwi-bastion

    Też się napalałam na białe, a jak juz trzeba się zdecydowac na coś to sama nie wiem czy chcę i przede wszystkim czy pasują do nas białe.

  13. #233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Szukam drzwi, ale ceny 3 tyś bez okuć są dla mnie kosmosem . Rozmawiałam wczoraj ze stolarzem, zrobi mi takie drzwi bez klamek za ok 1300 pln. Muszę go jeszcze pomolestować dokładnie co to za lakier. Wiem na razie, że ramka jest z sosny ,środek ze sklejek też sosnowych no i lakierowany mdf. Wspominał, że powierzchnia jest biała, gładka, ale nie jest to lustro (jak nr. na drzwiach kuchennych) bo w tym drugim przypadku sam lakier by kosztował 900 pln na drzwi.
    Chcę jeszcze własnoręcznie "pomacać" interdoor - wydają się piękne, ale chyba cena tez fatalna .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  14. #234

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Chcę jeszcze własnoręcznie "pomacać" interdoor - wydają się piękne, ale chyba cena tez fatalna .
    Szukam białych drzwi lakierowanych na wysoki połysk.
    Interesują mnie najprostsze drzwi, ewentualnie z jakimiś delikatnymi aluminiowymi listwami, bez przeszkleń. Zaproponowano mi właśnie Interdoor oraz Dewro w podobnej cenie - 1700-1800 za drzwi + ościeżnica + montaż.
    Generalnie sprzedawcy zdecydowanie bardziej skłaniali się do Dewro, bo są podobno lakierowane, a Interdoor to jakiś laminat czy folia.
    Dopłaty do schowanych zawiasów to ok. 300, zamek magnetyczny ok. 70 zł.
    Muszę jeszcze odwiedzić Dierre oraz KM Modern, bo podobno można również u nich takie drzwi nabyć.

    A swoją drogą to wszyscy sprzedawcy odradzali wysoki połysk

  15. #235
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał radi79 Zobacz post
    A swoją drogą to wszyscy sprzedawcy odradzali wysoki połysk
    A czym to tłumaczyli ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  16. #236

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    A czym to tłumaczyli ?
    1. Bardzo widoczne ślady paluchów i wieczne ganianie ze szmatą, żeby je usuwać
    2. Łatwe rysowanie powierzchni.
    3. Nie każda ekipa montażowa podejmuje się cięcia takich drzwi i ościeżnic jeśli coś trzeba dopasować.

  17. #237
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    Takie drzwi sobie zafundowaliśmy

    E- mól - w końcu znalazłam drzwi, które mi się poodbają i pasują do naszego domu! Ciekawe tylko, czy cena mi się spoodba.... Dzięki za to zdjęcie!

  18. #238

    Domyślnie

    Kiedyś były sosnowe, przemalowałam je jednak na biało:
    [IMG][/IMG]

  19. #239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazo Zobacz post
    E- mól - w końcu znalazłam drzwi, które mi się poodbają i pasują do naszego domu! Ciekawe tylko, czy cena mi się spoodba.... Dzięki za to zdjęcie!
    Co to za drzwi ? Rozeznałaś już cenę ? Super są .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  20. #240

    Domyślnie

    Rokoko, bardzo ladnie wyszly te drzwi, zreszta framugi tez niczego sobie. Ja teraz wlasnie jestem na etapie opalania i szlifowania starych drzwi, ktore rowniez zostana pomalowane na bialo. Zamieszkalismy w starym niemieckim domku, ktory nalezal do czesci wschodniej i odnawiany byl za komuny. W zwiazku z tym drzwi na razie 'ubrane' sa na cebulke - przynajmniej 5 warstw roznego koloru i rodzaju farby. Zostalo mi juz tylko 2 drzwi do oskrobania...
    Wykreśliłam ze swojego słownika słowo PROFESJONALISTA, a na SPECJALISTĘ mam uczulenie...

Strona 12 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony