dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 422

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazo Zobacz post
    E- mól - w końcu znalazłam drzwi, które mi się poodbają i pasują do naszego domu! Ciekawe tylko, czy cena mi się spoodba.... Dzięki za to zdjęcie!
    Co to za drzwi ? Rozeznałaś już cenę ? Super są .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  2. #2

    Domyślnie

    Rokoko, bardzo ladnie wyszly te drzwi, zreszta framugi tez niczego sobie. Ja teraz wlasnie jestem na etapie opalania i szlifowania starych drzwi, ktore rowniez zostana pomalowane na bialo. Zamieszkalismy w starym niemieckim domku, ktory nalezal do czesci wschodniej i odnawiany byl za komuny. W zwiazku z tym drzwi na razie 'ubrane' sa na cebulke - przynajmniej 5 warstw roznego koloru i rodzaju farby. Zostalo mi juz tylko 2 drzwi do oskrobania...
    Wykreśliłam ze swojego słownika słowo PROFESJONALISTA, a na SPECJALISTĘ mam uczulenie...

  3. #3

    Domyślnie

    Moi rodzice mieszkają w starej kamienicy. Mają tam ogromne, podwójne stare drzwi i z tego co pamiętam, nawet klamka się uchowała. Te drzwi również mają całe mnóstwo warst farby na sobie. Muszę ich w końcu namówić na zdarcie tych warst, ponieważ drzwi są piękne.
    Citizen girl - owocnego skrobania! Mam nadzieję, że pochwalisz się, jak już skończysz? Jestem baaardzo ciekawa, jak drzwi wypięknieją po tych zabiegach.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aki-aki
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Witajcie,

    oficjalnie dołączam do klubu wielbicieli białych drzwi. Niestety z klub ten ma bardzo wysoke opłaty członkowskie ok 2.000-3.000 za sztukę.

    Zrobiłam wyceny chyba we wszystkich polecanych tu firmach. Ale ceny Entry czy Drimsa nie mówiąc już o Klusiu i Lusłanskim są stanowczo za wysokie dla mojego budżetu.
    Porty itp. gigantów trochę się boję, ze względu na konieczną dokładość wykoaninia i montażu.
    Niektórzy producenci mają tylko jeden korol 9016, a inny RAL za bardzo dużą dopłatą.

    Poszę poradźcie jeszczeo kogoś w okolicach Krakowa.
    ( Transport z Pomorza, raczej nie wchodzi w rachubę)

    Swoją drogą, gdyby jakiś stolarz wyspecjalizował sie tylko w białych drzwiach i listwach, po przystępnych cenach , to zarobiłby fortunę.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Co to za drzwi ? Rozeznałaś już cenę ? Super są .
    Od właścicielki dowiedziałam się, że 700 zł, a producent był podany wcześniej - trochę się już pogubiłam

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie pytanie

    Rokoko - a czym dokładnie malowałaś te drzwi? rodzaj farby, lakieru, producent, kolor, gdzie mozna nabyć ??
    wyszły Ci naprawde CUDNIE!!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  7. #7

    Domyślnie

    Drzwi malowałam najzwyklejszą na świecie satynową farbą Duluxa do drewna. Nie malowałam ich jednak standardową białą farbą z połyskiem, jak to się najczęściej robi, użyłam matowej farby w kolorze kości słoniowej. Tutak link do strony z farbą: http://www.dulux.ie/products/info/du..._satinwood.jsp
    A tutaj (w mojej galerii) więcej info dotyczących samego malowania: Domek Rokoko

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony