dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3668

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    madyia

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Tarłów
    Kod pocztowy
    27-515
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Ponawiam prośbę. Czy może ktoś mi przesłać rzut "przemyślanego" z naniesionymi wymiarami. Przed zakupem projektu by mi się to bardzo przydało.
    [email protected]

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał madyia Zobacz post
    Witam.
    Ponawiam prośbę. Czy może ktoś mi przesłać rzut "przemyślanego" z naniesionymi wymiarami. Przed zakupem projektu by mi się to bardzo przydało.
    [email protected]
    Witam,
    rzut z wymiarami wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alienn

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Również dołączam do grona miłośników Przemyślanego. Nawet nie sądziłam, że aż tylu Was tutaj jest
    Projekt mam już kupiony i jestem w trakcie załatwiania wszystkich dokumentów. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to budowę mam zamiar zacząć na wiosnę/lato tego roku.
    Czy ktoś z Was buduję się lub wybudował w Koszalinie?

    Postihal: Gratuluję wybudowania i wykończenia domku. Naprawdę jest bardzo ładny. Jeżeli można to również prosiłabym o przesłanie kosztorysu i wymiarówki na adres [email protected]

    Serdecznie pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez alienn ; 26-01-2011 o 15:37

  4. #4

    Domyślnie

    alienn
    my budujemy przemyślanego ale w wersji m42a w Słupsku. Obecnie mamy stan surowy zamknięty, rozprowadzoną inst wod-kan i co oraz inst. elektryczną. We wtorek może zaczniemy tynki wew. jak by Ci pasowało to zapraszamy.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alienn

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta.W Zobacz post
    alienn
    my budujemy przemyślanego ale w wersji m42a w Słupsku. Obecnie mamy stan surowy zamknięty, rozprowadzoną inst wod-kan i co oraz inst. elektryczną. We wtorek może zaczniemy tynki wew. jak by Ci pasowało to zapraszamy.
    Dziękuję za propozycję. Jeżeli nie sprawi to żadnego kłopotu, to bardzo chętnie skorzystam, daj tylko znać kiedy by Ci pasowało.
    Pozdrawiam,
    Marzena

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał alienn Zobacz post
    Witam wszystkich.
    Również dołączam do grona miłośników Przemyślanego. Nawet nie sądziłam, że aż tylu Was tutaj jest
    Projekt mam już kupiony i jestem w trakcie załatwiania wszystkich dokumentów. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to budowę mam zamiar zacząć na wiosnę/lato tego roku.
    Czy ktoś z Was buduję się lub wybudował w Koszalinie?

    Postihal: Gratuluję wybudowania i wykończenia domku. Naprawdę jest bardzo ładny. Jeżeli można to również prosiłabym o przesłanie kosztorysu i wymiarówki na adres [email protected]

    Serdecznie pozdrawiam
    Witam alienn w gronie miłośników "przemyślanego".Jak słusznie zauważyłaś jest nas tutaj wielu i zanosi się na to,że będzie jeszcze więcej,widać to po ilości nowych wpisów i rozpoczynającym się sezonie budowlanym.Teraz jest dobry czas na załatwianie spraw papierkowych.
    Mój kosztorys i rzut z wymiarami wysłałem.
    Pozdrawiam

  7. #7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony