dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 29
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 568
  1. #241
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Aga żyrandol fajny, ale narzuta
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  2. #242
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A skoro jestesmy już przy temacie oświetlenia salonu i jadalni, pokażę wam, resztę lamp


    To moje ulubione lampy. Mam je juz kilka lat. Są genialne, bo mają regulację natężenia światła i pod kloszem 2 halogeny- kąt ich świecenia też można regulować.
    Staną w salonie i myślę, że będą fajnie grały z tapetą (którą już pokazywałam)

    Nad częścia wypoczynko-kawową i nad stołem (w części zwanej jadalnią) zawisną takie


    Mamy jeszcze dwie lampeczki nad barek

    i do kompletu w kuchni kinkiet

  3. #243
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Żebyście mogły to sobie lepiej wyobrazić, pokażę jeszcze raz plan części dziennej

    Ta koślawa linia, to miał być delikatny łuk (niestety nie jestem tak zdolna jak niektóre z was), który tam stanie. Bardzo zależało mi na tym żeby 'otworzyć' wejście do salonu i idąc z holu na kanapę nie obijać się o róg.


    Wizual kuchni
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 16-05-2011 o 11:39

  4. #244
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Aga żyrandol fajny, ale narzuta
    Dzięki Yokasta
    A co tam u ciebie nowego? idę zobaczyć...

  5. #245
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  6. #246
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jej, jak tu cicho Żadna nic nie napisze...znaczy nie ma o czym, albo nie checie mnie dobijać

  7. #247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    nie płacz, nie płacz Lampy fajne, wszystko zaczyna układać się w spójną całość, świetnie radzisz sobie sama, o nic nie pytasz - to o czym tu pisać? Czekamy na efekty!
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  8. #248
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    nie płacz, nie płacz Lampy fajne, wszystko zaczyna układać się w spójną całość, świetnie radzisz sobie sama, o nic nie pytasz - to o czym tu pisać? Czekamy na efekty!
    Madziu chociaż ty jedna mnie pochwalisz, ale od ciebie pochwała znaczy wiele, bo masz świetne wyczucie i smak

  9. #249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_domatorka Zobacz post
    Jej, jak tu cicho Żadna nic nie napisze...znaczy nie ma o czym, albo nie checie mnie dobijać
    Jest, jest o czym pisać Aguś I ja jestem częstym gościem...
    Masz wszystko dokładnie przemyślane i rozplanowane. Jestem pod wrażeniem. Bardzo podoba mi się lampa do części wypoczynkowej i jadalni

    Aaa i piękną masz tą narzutę

  10. #250

    Domyślnie

    Mamy jeszcze dwie lampeczki nad barek

    i do kompletu w kuchni kinkiet
    [/QUOTE]

    Absolutnie przeurocze światełka!

    Kuchnia tez fajna, tylko ja nie lubię tych wielkich, inoxowych lodów, ale to JA.
    Zastanawiam się też, czy ten ciemny drewniany blat będzie dobrze się zgrywał z czarnym w kuchni tuż obok? Chyba, że kolor tego drewna planujesz też dalej - stół w salonie, ława, coś jeszcze... Inaczej trochę bym się bała takiego połączenia.

  11. #251
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Jest, jest o czym pisać Aguś I ja jestem częstym gościem...
    Masz wszystko dokładnie przemyślane i rozplanowane. Jestem pod wrażeniem. Bardzo podoba mi się lampa do części wypoczynkowej i jadalni

    Aaa i piękną masz tą narzutę
    No Aguś jesteś dziękuję Liczę na twoją pomoc kochana, bo też czujesz włoskie klimaty. Choć u mnie będą z nowoczesnym akcentem i trochę eklektycznie

    Dziewczyny wybieram teraz farbę do sypialni i waham się czy pojechać odważnie, czy jednak ostrożnie. Chciałam mieć efekt południowego słońca i toskański klimacik Ale nie chcę 'zażółcić' pokoju. W grę wchodziłby kolor 'gorączka złota' dulux. Jak przypękam będzie beż.
    Co byście mi doradziły? I jaki kolor mebli do tego, biały postarzany, czy średni brąz?

    EDIT: To jest ten kolorek. W sumie nie jest bardzo intensywny i wogóle nie jaskrawy. A tu wygląda bardzo pomarańczowo brzoskwiniowy jakiś...w realu jest łagodniejszy
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 17-05-2011 o 09:57

  12. #252
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał is-kra Zobacz post

    Absolutnie przeurocze światełka!

    Kuchnia tez fajna, tylko ja nie lubię tych wielkich, inoxowych lodów, ale to JA.
    Zastanawiam się też, czy ten ciemny drewniany blat będzie dobrze się zgrywał z czarnym w kuchni tuż obok? Chyba, że kolor tego drewna planujesz też dalej - stół w salonie, ława, coś jeszcze... Inaczej trochę bym się bała takiego połączenia.
    Cześć is-kra Miło, że się podoba
    Lampki mają sopelki z kryształów, tylko te ' bąbki' są srebrne. Wiem zdjęcie tego nie oddaje Drewnianego barku się nie boję. Będzie tak jak mowisz, dużo drewna: podłoga oraz meble w salonie i jadalni
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 17-05-2011 o 09:55

  13. #253
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Aga jeśli mam być szczera, malując tym kolorem będziesz miała w sypialni dość brzoskwiniowo, a nawet baaaardzo brzoskwiniowo. Jeśli tak lubisz ten kolor, to może delikatniejszy odcień ? Jak dla mnie brąz przy takim kolorze w ogóle odpada, będzie się gubił, zlewał. Z drugiej strony biały będzie niezbyt widoczny.

    Na ścianie na pewno będzie ciemniej niż na próbniku, już tyle farb kupowałam i wszystkie są ciemniejsze .
    Jeszcze jeśli mogę się wtrącić, na pewno są fani duluxa, ale dekoralem maluje się lepiej

    W każdym razie ja bym poszła w ciepły beż prędzej
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  14. #254
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Aga jeśli mam być szczera, malując tym kolorem będziesz miała w sypialni dość brzoskwiniowo, a nawet baaaardzo brzoskwiniowo. Jeśli tak lubisz ten kolor, to może delikatniejszy odcień ? Jak dla mnie brąz przy takim kolorze w ogóle odpada, będzie się gubił, zlewał. Z drugiej strony biały będzie niezbyt widoczny.

    Na ścianie na pewno będzie ciemniej niż na próbniku, już tyle farb kupowałam i wszystkie są ciemniejsze .
    Jeszcze jeśli mogę się wtrącić, na pewno są fani duluxa, ale dekoralem maluje się lepiej

    W każdym razie ja bym poszła w ciepły beż prędzej
    Dzieki za twój glos Yokasta
    Problem w tym,że ten kolor trudno oddać, zwłaszcza, że ekran każdej z was pewnie nieco inaczej go pokarze
    Mam teraz dulux w całym mieszkaniu, nie nażekam. A tak szczerze ci powiem, że kieruję się bardziej paletą kolorów
    Nasz majster mówi, że to są bardzo porównywalne jakościa farby, więc jak on nie kręci nosem to ja też nie

  15. #255
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dobra Dziewczyny, spróbuje inaczej, bo faktycznie trudno wam to zobaczyć. A kolor ze strony dulux wyglada beznadziejnie
    To jest ten kolor na żywo. Fotki zrobione dzisiaj przy pochmurnej pogodzie w gabinecie mojego mężusia
    Dla kontrastu srebrna ramka, biel i brązowy platanowy liść, żebyście sobie to lepiej wyobrazily
    Co myślicie? Pasuje do toskańskiego klimatu?

    zdjęcie z lampą

    bez lampy

  16. #256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    no dużo lepiej z tym kolorem z próbnika nie porównywalny fajny, chłodny taki. mi się podoba.
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  17. #257
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Znaaacznie lepiej !
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Aga, fajny ten kolorWpada w taki greige
    Co do koloru mebli to ja bym była albo za lekką przecierką beżu, albo połączony beż z bielą.
    Wstawiam foty, żeby pokazać Ci o co mi biega




  19. #259

    Domyślnie

    Agawi dobrze prawi (a ja nie czuję, że rymuje).

    Kolor naprawdę super. Ja mam Duluxa na ścianach, nie wiem, jak się panom malowało, ale efekt wyszedł cudny. Oczywiście zdjęcia nie są w stanie tego oddać. Jak dla mnie ten kolor plus właśnie piękne drewno i jesteśmy w domu!

    A lampy naprawdę ładne, zwłaszcza te z dzyndzelkami.

    A o narzutach z Zara Home nie wspomnę, bo umrę z zazdrości.

  20. #260
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Aga, fajny ten kolorWpada w taki greige
    Co do koloru mebli to ja bym była albo za lekką przecierką beżu, albo połączony beż z bielą.
    Wstawiam foty, żeby pokazać Ci o co mi biega



    Aga ten stolik rewelacyjny!!!

    Tak mnie kusi, żeby łoże było własnie w takim stylu i nawiazywało do stylu drzwi.

    Sprawa ma sie tak: mam już łoże drewniane z Ikea. Kiedyś kupię sobie takie, jak to z atłasem, które ostatnio pokazywalaś Na razie musi być to.
    Ale do rzeczy. Moje łoże to ten model, ale jest bejcowane na brąz, jak słynne leksviki.

    Myślałam, czy się trochę nie pobawić i go nie pomalować. Albo jakiś poduch na wezgłowie nie poukładać/przyczepić.
    Za ścianą będzie ta tapeta

    Łóżko stanie pod skosem, tapeta będzie do wysokosci skosu (160cm), skos i sufit pomalujemy na biało.

    Myślałam też o tej toaletce


    Jak wam się to widzi?
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 17-05-2011 o 18:48

Strona 13 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony