dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 111
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 2207
  1. #801
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Widać widać
    woda spłynie, wyschnie i nie ma siły żeby nic nie zostało.
    Mam w łazience lustro 2x1,5 cm i jak teść umyje ręce to pod sam sufit uchlapane

  2. #802
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie


    Mnie też ta wersja z lustrami chyba najbardziej wydaje się być rozsądna. Tzn, nie oszukujmy się obłędnie podoba mi się lustro do ziemi i ściana zieniowa naprzeciw ale czarna ściana naprzeciw wejścia... - nie uwierzycie jak powiem, że za czarno? Ona będzie dokładnie naprzeciwko czarnej ściany w kuchni i dwa lustra bardzo by ożywiły tę klitkę chociaż może nie są tak oszałamiające jak lustro do podłogi.

    Stare zdjęcia tej łazienki - to co się teraz dzieje w łazience nie na daje się na FM ;p

    zatem stare:








    i wejście dla Pesteczki


  3. #803
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Aaaaaaaaaa....... Bestio, trzeba było tak od razu. Idę do Roomstylera poprawiać. Drzwi 80 czy 90 chcesz?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #804
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    80 poproszę

  5. #805

    Domyślnie

    Podchodzę do Twojej łazienki trzeci raz i wciąż mi coś nie gra - wróciłam kilka stron wstecz i wydaje mi się, że najbardziej spójne były stare wizki Lustro na całą ścianę za umywalką bardzo mi się podoba - żałuję, że nie będę miała gdzie tego zastosować.

  6. #806
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    I co wymyśliłyście? Nie mogę sie doczekać, a tu tak ucichłyście....
    .

  7. #807

    Domyślnie

    buuuuuu
    Andzia powiedz mi co masz za fugę do czarnych płytek?
    czy po położeniu na ścianę jest czarna czy nie?

    wyfugowane mam czarne płytki - niby czarna fuga - a jest szara no strasznie się odróżnia od płytek - koszmar


    ps. też będę mieć czarną miskę kibelkową jaką Ty masz? choć Twoja okrągła a ja myślałam o kanciastej
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  8. #808

    Domyślnie

    No gdzie Was wcięło z tą łazienką?

  9. #809
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    buuuuuu
    Andzia powiedz mi co masz za fugę do czarnych płytek?
    czy po położeniu na ścianę jest czarna czy nie?

    wyfugowane mam czarne płytki - niby czarna fuga - a jest szara no strasznie się odróżnia od płytek - koszmar


    ps. też będę mieć czarną miskę kibelkową jaką Ty masz? choć Twoja okrągła a ja myślałam o kanciastej
    Czy jest ciemniejsza jak jest mokra?

    Nie wiem czy to też dotyczy czarnej fugi ale na wątku o płytkach drewnopodobnych często czyta się o tym że fuga jaśniejsza wychodzi a właściwie to nie jest jaśniejsza tylko zapylona. Po remoncie dużo pyłu jeszcze fruwa i ciężko to wymyć z fug.

    Możesz ją zaimpregnować, podobno niektóre środki do impregnacji powodują ze fuga troszkę ciemnieje.
    To wszystko wyczytana wiedza teoretyczna więc nie daję głowy za efekt.

  10. #810
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Majolie
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    lukasz69karolina, można również zastosować Fuga Fresca Mapei - to taki flamaster do fug, w różnych kolorach - czarny też jest. Ponoć dobrze się sprawdza przy takich problemach, jak Twoje. Prawdopodobnie będę miała ten sam problem przy antracytowych fugach, które obecnie są jasno szare i robiłam dość dogłębne rozeznanie w temacie.

  11. #811

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doriko Zobacz post
    Czy jest ciemniejsza jak jest mokra?
    ...
    Możesz ją zaimpregnować, podobno niektóre środki do impregnacji powodują ze fuga troszkę ciemnieje.
    ...
    nie widziałam jak była mokra - ale mówią że była ciemniejsza

    oooo może ten impregnat właśnie to jest myśl - podjadę do Casto i zobaczę co mają i spróbuję

    Cytat Napisał Majolie Zobacz post
    lukasz69karolina, można również zastosować Fuga Fresca Mapei - to taki flamaster do fug, w różnych kolorach - czarny też jest. Ponoć dobrze się sprawdza przy takich problemach, jak Twoje. Prawdopodobnie będę miała ten sam problem przy antracytowych fugach, które obecnie są jasno szare i robiłam dość dogłębne rozeznanie w temacie.
    o takim cudaku nie słyszałam - fugę mam z mapei czarną właśnie i ciekawe czy ten flamaster nie będzie dokładnie identyczny w kolorze? to by nic nie dało
    no ale podumam, dzięki!

    pokażesz fotkę swojej fugi?
    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    U mnie wychodzi czarna. ... Na ścianie w łazience ładnie wygląda...
    jak patrzę na Twoje fotki to też fugę widać - czyli typowo czarna jak płytki nie jest... ale chyba masz cieńszą niż u mnie i dlatego tak ładnie

    jaką masz grubą fugę w łazience?
    u mnie były 2mm krzyżyki ale że płytki zwykłe (nie rektyfikowane) to fuga ma ze 3-4mm tłuścioch
    u mnie wygląda to tak: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fuga.JPG
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	274650

    wyszukałam w necie taką fotkę: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fuga-net.jpg
Wyświetleń:	117
Rozmiar:	36,1 KB
ID:	274651 - tu chyba efekt taki sam jak u mnie... czy to znaczy że tak musi być???

    edit

    sorki AGA że u Ciebie ale tu masz ruch to chciałam skorzystać jak masz coś przeciw to skasuję??
    Ostatnio edytowane przez lukasz69karolina ; 13-08-2014 o 07:40
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #812
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Chodziło mi o mokre od wody, np. po przetarciu na mokro lup spryskaniu.
    Spróbuj jeszcze umyć je porządnie. Może to jednak kurz pobudowlany.

  13. #813
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Tez mam 2mm krzyzyki. I do tego super tanie plytki te czarne wiec nie takie boskie jak tubadziny. Czuc roznice miedzy nimi. Na scianie juz nie.
    Rozne sa kolory czerni. Ja bym z tym na razie nie cudowala. Nie wyglada chyba bardzo zle... Nie wierze za bardzo w te wszystkie magiczne preparaty do czyszczenia fug wiec sila rzeczy flamaster rowniez jawi mi sie jako produkt nie cos realnie pomagajacego.

    I pisz co chcesz - nie mam zapedow terytorialnych
    i jestem Aga

    w sumie gdy tak myslalam o Teoich zaczelam sie zastanawiac jakie powinnam dac na podlogi w lazienkach do szarych plytek. Mam jasminowe ale chyba jasne fugi to zly pomysl. Powinnam dobrac najciemniejsze jakie sie da ale zeby sie nie odcinaly zbytnio, prawda?

  14. #814

    Domyślnie

    no to może przesadzam... ale wyobrażałam sobie to całkiem inaczej za wiele naoglądałam się tych płytek na stronie producenta i tam tej fugi prawie nie widać - podrasowali fotki chyba...

    Ł też mówi by zostawić narazie i będziemy dumać jak gipsy w końcu się skończą... bo część płytek przy fugowaniu się szalenie porysowała i chyba będą zrywane i wymieniane na nowe, bo to akurat na wysokości oczu te rysy... no same kłopoty na koniec ...

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    ...
    i jestem Aga
    ...
    zapamiętam!
    poprawiłam... nie wiem co mi się ubzdurało?


    ja mam jedne jaśniutkie szare płytki na podłodze w łazience (wklejałam fotki) i do nich kupili fugę krokus - po położeniu kolorek jest bardzo jaśniutki i nie widać różnicy w kolorze z płytką, tylko jak jest mokra to bardzo ciemnieje i już kiepsko to wygląda niestety, ale trudno - dobrze że szybko schnie...
    wolałabym by były jednak ciemniejsze - jakiś szary by lepiej wyglądał, ale tak to jest jak chłopy same wybierają
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  15. #815
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Mam jasminowe
    ja też mam jaśminowe na korytarzu i w kuchni obecnie A raczej miałam
    To nie jest dobry pomysł
    .

  16. #816
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aha, a co do mazaków - w łazence mam szare ciemne płytki - i jak je kładli i zafugowali, to też miałam odcinające się różnice jak fuga wyschła. Pamiętam, że mi się nie podobało, wiec Panowie pomalowali je jakimś mazakiem - i ściemniały bardzo Trochę się już to zmyło mam wrażenie, ale zmiana była znaczna
    .

  17. #817
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Majolie, ja mam antracytową z Mapei, i jest ciemna.

  18. #818
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Taka koncepcja na szybko w pracowym kibelku

    Załącznik 274724

    Lustro na calej scianie za kibelkiem. Nad umywalka male lustro w ramie lub bez rz. Ale to powiekszy pomieszczenie. Efekt bedzie boski

  19. #819

    Domyślnie

    tylko tyle

    bo na więcej nie mam słów... taaaaaaaaaaakie lustro wielkie... no wow


    choć lubię lustra i najchętniej miałabym wszędzie gdzie się tylko da to jednak opcja ta mi osobiście nie pasuje - ja na praktyczność w łazience staram się postawić i mycie tego po każdym kąpaniu by mnie wykończyło bo mówiłaś że nie będzie szyby, to całe lustro trzeba myć i kibelek, bo ma czarnym to też każdą kropkę będzie widać
    no i za 20lat niekoniecznie chcę się oglądać nago pod prysznicem hihi
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #820

    Domyślnie

    Kochana przynoszę Ci oświetlenie do łazienki
    właśnie znalazłam - CUDO!!!!

    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


Strona 41 z 111

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony