dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2439

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Aniiita89 witam u mnie i pokazuję efekty











    Kolekcjonowanie biało-niebieskiej ceramiki wciąga strasznie! Zaczęłam od Delft, ale chińska porcelana jest jednak ładniejsza, szlachetniejsza i delikatniejsza. Mam jeszcze ochotę na upatrzoną średniej wielkości amforę, która jest kolorystycznym negatywem - niebieska z białymi wzorami, ale na komodzie robi się ciasno... Hortensje i koralowiec na nóżce są z MG. Czekam jeszcze na przesyłkę z ogromną muszlą.

  2. #2

    Domyślnie

    Nieeee, z niebieskimi za szybką - naciukane będzie, a po czasie - jak umiłowanie przerodzi się w manię - może stać się straszliwą kolekcją. Wiesz, o co chodzi? Włocławki i takie sprawy . Less is more.

    Sama kompozycja nie jest zła i jakoś się broni:





    Ale po spojrzeniu na otoczenie - no nie wiem, jakoś tak dużo wszystkiego. I w dodatku wszystko ładne, więc kobaltowe cudeńka giną w natłoku.



    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lui-wazy1.jpg
Wyświetleń:	781
Rozmiar:	48,3 KB
ID:	279972  

  3. #3

    Domyślnie

    Vesilko, dziękuję. I za sugestie także. Niestety, wg mnie temu kredensowi nic nie pomoże, nawet pomalowanie na biało. Jemu pomoże tylko wyjście z tego pokoju.

    Cytat Napisał barbe-cue Zobacz post

    Sama kompozycja nie jest zła i jakoś się broni:

    Nie jest zła? No błagam Cię! Jest piękna. Wiem, że lubisz sobie po mnie poskakać ale z włocławkiem nie łączą jej nawet kolory. Planuję dodać tu jeszcze jedną dużą białą muszlę i będzie doskonała
    To co pod kreską (blatem, znaczy) to już inna sprawa.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Nie jest zła? No błagam Cię! Jest piękna.
    Kiedy mówię, że nie jest zła, to znaczy, że jest piękna . Bo jest! Ale solo, z wyciętymi przydatkami w postaci draceny, lampki, obrazków i oczywiście tego wszystkiego, co pod kreską. O, i jeszcze coś - stoi za wysoko. Wyobraź sobie, że ta kreska to długa, prosta konsola, z blatem ciut powyżej oparć sofy. Widzisz to?

    Wiem, że lubisz sobie po mnie poskakać
    Mua? No żarty jakieś. Nienawidzę skakać. Nic mnie tak nie brzydzi, jak wysiłek fizyczny.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał **lw** Zobacz post
    Aniiita89 witam u mnie i pokazuję efekty











    Kolekcjonowanie biało-niebieskiej ceramiki wciąga strasznie! Zaczęłam od Delft, ale chińska porcelana jest jednak ładniejsza, szlachetniejsza i delikatniejsza. Mam jeszcze ochotę na upatrzoną średniej wielkości amforę, która jest kolorystycznym negatywem - niebieska z białymi wzorami, ale na komodzie robi się ciasno... Hortensje i koralowiec na nóżce są z MG. Czekam jeszcze na przesyłkę z ogromną muszlą.

    Ach jest cudownie !!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony