dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2396 z 3107
Pokaż wyniki od 47.901 do 47.920 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #47901
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post

    Ann heviran na receptę - bo tydz temu z jednej str - zaleczyłam hascovir maśc, a teraz z drugiej aż po brodę i już hascovir nie pomaga. A mam też nawracające jak zimno
    no wlasnie...heviran...pewnie na ladne oczy baba w aptece mi nie sprzeda ehh...ja mam ciagle takie atrakcje nawet w srodku lata albo od slonca, albo z zimna, albo przy przeziebieniu...

  2. #47902

    Domyślnie

    Mąż chyba nas poczytał i na moje 34 chce sypialnie na nowo urządzić


  3. #47903

    Domyślnie

    A ha załapałam

  4. #47904

    Domyślnie

    Ann to mam to samo - w każdej torebce mam maść na to dziadostwo - 2 lata temu brałam tez heviran i miałam dość długo spokój - mam nadzieję, ze będzie podobne bo dopiero początek sezonu.
    Na ładne nie... próbowałam wczoraj w 2 aptekach ..nawet u Panów

    Mirkaaaaaaa aaaaaaaa no mąż tutaj gdzieś go widziałam na fotce

  5. #47905

  6. #47906

  7. #47907

    Domyślnie

    To z ikea chyba bardziej mi się podoba ale najfajniejsze wklejała Fajna

  8. #47908

    Domyślnie

    mirka okropne, kojarzy mi sie na takie "ekskuzywna sypialnia rodziców" takie łóżko co 20 lat temu było wyrazem gustu i bogactwa

  9. #47909

    Domyślnie

    hahah qrwa Renia - bo pod biurkiem wyląduje ze śmiechu - jak Ty coś porównasz to ja się boje

  10. #47910

    Domyślnie

    Haha chciałam być delikatniejsza Reniu

  11. #47911

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    bratkaf ja nic nie poradzę bo dzieci przyszły mi z nienacka i beż zadnych kłopotów, ale mocno mocno będę trzymać kciuki
    Reni dziękuję, ja nie potrzebuję rady , tak napisałam o swoich odczuciach/ przeżyciach i emocjach z tym związanych, ale nie chciałam was dołować i broń boże nie ma we mnie zawiści dla osób, które bez problemu zachodzą w ciążę. Nie jestem taką osobą. Napisałam po prostu, to co czułam w danym momencie, bo o różnych rzeczach pisze się czasami na tym wątku

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    ja w pracy ale na 15 do fryzjera, Magda chyba przyciemniam włoosy ale boję się, tzn chcę od góry 8.0 a na dół 9.0 taki naturalny odrost, kurcze jak patrzę na laski to chyba juz nikt nie ma takich 100% blond jasnych
    Ja bym przyciemniła, takie bardzo jasne chyba nie są już modne, choć na zdjęciach z urlopu, które pokazywałaś to bardzo ładny miałaś odcień.

    Cytat Napisał london23 Zobacz post
    Siedzę i szukam czajnika ...jaki kupic elektryczny czy na indukcję??
    Elektryczny kup, mi podobają się te Bosha z regulacją temperatury.

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    no wlasnie...heviran...pewnie na ladne oczy baba w aptece mi nie sprzeda ehh...ja mam ciagle takie atrakcje nawet w srodku lata albo od slonca, albo z zimna, albo przy przeziebieniu...
    Zależy jaka apteka, ja tez na opryszczke miałam heviran. Podobno powinno się zrobić dłuższą kurację, to wtedy jest efekt, ale mi pomogło nawet krótkie przyjmowanie leku i na długo miałam spokój. W wakacje dostałam od słońca opryszczki i lekarz przepisał mi antybiotyk, mam nadzieję, że teraz przez dwa lata będę miała spokój

  12. #47912

    Domyślnie

    ale to z ikea nie ma wymiennego materaca chyba? w sensie - jak wersalka

  13. #47913

    Domyślnie

    no sorki ale kiczem aż tryska, mirka głowa do góry, ale trudno znależć ładne łóżko tapicerowane i nie drogie bo połowa jest właśnie na pograniczu kiczu

  14. #47914

    Domyślnie

    w ikea tapicerowane z wymiennym materacem
    i wg mnie ok
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S59889548/ tylko ciekawe jak wykonane


    160 to malo - jeszcze jak dziecko w nocy dochodzi
    my mamy 180 i jak Mlody śpi z nami w środku - to mąz ma głowie prawie na szafce obok... a Młody oczywiście na plecach i ręcę rozlożone

  15. #47915

    Domyślnie

    Hey
    Tak Fajna kiedyś wklejała tapicerowane łózko
    Mi to z ikea nie bardzo się też widzi

  16. #47916

    Domyślnie

    Reni dziękuję, ja nie potrzebuję rady , tak napisałam o swoich odczuciach/ przeżyciach i emocjach z tym związanych, ale nie chciałam was dołować i broń boże nie ma we mnie zawiści dla osób, które bez problemu zachodzą w ciążę. Nie jestem taką osobą. Napisałam po prostu, to co czułam w danym momencie, bo o różnych rzeczach pisze się czasami na tym wątku
    ech no spoko spoko, ja tego nie zrozumiałam w żaden inny sposób, poprostu żal mi osób które nie mogą mieć dzieci, a najgorsze jest to ze tacy jak ja , którym to przyszło łatwo nie mają bladego pojęcia jak to jest kiedy sie je chce mieć a nie ma, głównie o tym myślałam

  17. #47917

    Domyślnie

    Bratkaf ja również trzymam kciuki
    Bardzo dobrze Cię rozumiem (6 lat czekałam na dziecko)
    "MAŁE KROKI PROWADZĄ DO WIELKICH ZMIAN"

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...k-pod%C5%82ogi

  18. #47918

    Domyślnie

    ale te od fajnej drogie będzie to widać od razu

  19. #47919

    Domyślnie

    Mirka upir... mu nogi będzie taniej

  20. #47920

    Domyślnie

    Cytat Napisał london23 Zobacz post
    Mirka upir... mu nogi będzie taniej

Strona 2396 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony