dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 158

Temat: NADIA z kratki.pl - jakie opinie albo podobny wkład?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Beuek ... po co pytasz Piotra, skoro możesz sobie sam popróbować i podzielić się własnymi spostrzeżeniami ?
    Ja to bym z chęcią posłuchał wrażeń użytkownika - "przeciętnego posiadacza kominka" ... bywają bardzo ciekawe i wiele można się dowiedzieć.
    Tym bardziej że podejrzewam iż masz całkiem inny wkład niż Piotr - już z całkiem innym profilem drzwiowym, innym mechanizmem klamki (Piotr miał klamkę wypuszczoną w jednym, jedynym egzemplarzu), inaczej wykonaną szybą, innym wyłożeniem paleniska i regulacją przepustnicy.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Forest-Natura ; 24-04-2015 o 23:04
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Nadię łatwo naprawić po budowlańcach. Gorzej z drogimi, np gilotynowymi wkładami. Szczególnie z bocznymi szybami. Czasem taki wkład czeka na zakończenie budowy w moim magazynie, a do grzania dostarczam jakieś urządzenie używane, albo testowe. Właściwy kominek pojawia się, gdy na budowie zostaje tylko malarz...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Witam.
    Beuek ... po co pytasz Piotra, skoro możesz sobie sam popróbować i podzielić się własnymi spostrzeżeniami ?
    Ja to bym z chęcią posłuchał wrażeń użytkownika - "przeciętnego posiadacza kominka" ... bywają bardzo ciekawe i wiele można się dowiedzieć.
    Tym bardziej że podejrzewam iż masz całkiem inny wkład niż Piotr - już z całkiem innym profilem drzwiowym, innym mechanizmem klamki (Piotr miał klamkę wypuszczoną w jednym, jedynym egzemplarzu), inaczej wykonaną szybą, innym wyłożeniem paleniska i regulacją przepustnicy.
    Pozdrawiam.
    ja już opisywałem swoje doznania w tym wątku. Jeśli masz jakieś pytania to ja spróbuję odpowiedzieć. Jednak ja nie mam tak dużego doświadczenia i odniesienia do innych wkładów. Dlatego interesuje mnie opinia osoby, która może porównywać.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony