dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 115

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Św.Mikołaj
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Łask
    Kod pocztowy
    98-100
    Posty
    515

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Przez 24h nie grzania przy -15st.C temp. w domu spada o ok.1-1,2st.C ale dlatego też jest wyśmiewany przez karokę kombajn bizon w salonie ale przez 3 lata nie zabrakło prądu na dłużej niż 2h.


    U mnie ogrzewanie nie działa od jakiś 3 tygodni,słońce i zyski bytowe robią 24-25st.C i klima by się czasami przydała.
    Zbyt krotko zyjesz panie Arturze by doswiadczyc co to jest brak pradu przez tuydzien po wichurze.
    Uwazaj i dziekuj bogu, ze jeszcze ci sie to nie przytrafilo.
    Niestety wypadki chodza po ludziach i trzeba uwazac
    Jestem człowiekiem więc piszę bez ogródek co o tym wszystkim sądze
    MK
    Podgląd pracy mojego kociolka na żywo https://device.esterownik.pl/device/3800/

  2. #2
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Św.Mikołaj Zobacz post
    Zbyt krotko zyjesz panie Arturze by doswiadczyc co to jest brak pradu przez tuydzien po wichurze.
    Uwazaj i dziekuj bogu, ze jeszcze ci sie to nie przytrafilo.
    Niestety wypadki chodza po ludziach i trzeba uwazac
    No,43 lata już przeżyłem...wichur,gradów,trochę przeżyłem i jakoś powyżej 8h braku prądu tylko ze względu na konserwację nie doświadczyłem.
    Może dlatego,ze mieszkam w cywilizowanej okolicy i myslę dlatego inaczej ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 12-05-2015 o 22:40

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No,43 lata już przeżyłem...wichur,gradów,trochę przeżyłem i jakoś powyżej 8h braku prądu tylko ze względu na konserwację nie doświadczyłem.
    Może dlatego,ze mieszkam w cywilizowanej okolicy i myslę dlatego inaczej ?
    A ile z tych 43 lat było lub jest świadomych??

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.525
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No,43 lata już przeżyłem...wichur,gradów,trochę przeżyłem i jakoś powyżej 8h braku prądu tylko ze względu na konserwację nie doświadczyłem.
    Może dlatego,ze mieszkam w cywilizowanej okolicy i myslę dlatego inaczej ?
    Powiedz to mieszkańcom okolic Olkusza, niektórzy z nich nie mieli zasilania przez 3 tygodnie z powodu awarii sieci SN (szadź katastrofalna zerwała wszystkie przewody) w 2010 roku. Zapewne mieszkasz w cywilizowanej okolicy, ci którzy tam mieszkali tez tak mysleli, a jednak sie przeliczyli.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Powiedz to mieszkańcom okolic Olkusza, niektórzy z nich nie mieli zasilania przez 3 tygodnie z powodu awarii sieci SN (szadź katastrofalna zerwała wszystkie przewody) w 2010 roku. Zapewne mieszkasz w cywilizowanej okolicy, ci którzy tam mieszkali tez tak mysleli, a jednak sie przeliczyli.

    Dlatego ma zamontowaną stylową spalarnię śmieci w salonie o którą się nie chwali, ciekawe też jest jak ona pracuje bez komina wszak nieraz wspominał że komina nie wybudował ...
    Panas 9kW, podłogówka, WM+reku, PV 9,6kW, G12W

  6. #6
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał adkwapniewski Zobacz post
    Dlatego ma zamontowaną stylową spalarnię śmieci w salonie o którą się nie chwali, ciekawe też jest jak ona pracuje bez komina wszak nieraz wspominał że komina nie wybudował ...
    A czemu mam sie kominkiem nie chwalic ? Super sprawa to jest.Smieci tam nie daje tyko buczek ale grzanie kominkiem drozej wychodzi niz obecnie pompa ciepla ale nastroj i klimat za to jest niepowtarzalny.
    Nie mam komina w kotlowni bo nie mam kotlowni,do kominka oczywiscie jest komin.2 kominy odjac 1 komin to wydaje mi sie ze rowna sie 1 komin

  7. #7
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    No,43 lata już przeżyłem...wichur,gradów,trochę przeżyłem i jakoś powyżej 8h braku prądu tylko ze względu na konserwację nie doświadczyłem.
    Może dlatego,ze mieszkam w cywilizowanej okolicy i myslę dlatego inaczej ?
    ale z tą cywilizowaną okolicą w twoim przypadku bym uważał jak Sośnica doprowadzi do zalania nie wspomnę ze skromności o szkodach górniczych , znam ten ból

  8. #8
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    ale z tą cywilizowaną okolicą w twoim przypadku bym uważał jak Sośnica doprowadzi do zalania nie wspomnę ze skromności o szkodach górniczych , znam ten ból
    No masz racje,u nas od Makoszow po Przyszowice szkody takie,ze koryto rzeki jest powyzej terenu
    Cale szczescie ze ja lekko na gorce

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony