dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 677

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar enedue
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-090
    Posty
    949

    Domyślnie

    Listwy białe.
    Wczoraj przywieźliśmy półki, cud prawdziwy, że nasz bidny fordzik wydolił, małż jechał 50 na godzinę na wdechu, ale jakoś dotarliśmy. Kilkaset kg tego było, jakoś nie wpadłam na pomysł, że półki do całego domu TYYYYYLEEEEEE będą ważyć. Szczęście, że była to prawie 9 w nocy, bo o tej godzinie je odebraliśmy w Liroju tak zwanym, zamówione z rana, i pusto na ulicach. Przyjemność nas kosztowała 840 zł.
    Jutro pewnie będę obklejać brzegi, pomyłka jest z jedną serią półek, tą nad kaloryfer, za szerokie ciachnęli. Nie wiem, co z tym zrobić, pewnie jutro małż zawiezie gdzieś do docięcia. Półeczki dla dzieci też minimalnie za długie, i też trzeba ciachnąć.
    Jestem pełna podziwu dla małża, co wczoraj to cholerstwo przerzucił dwa razy - z wózka do samochodu i z samochodu do domu.
    Tutaj wstępne przymiarki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1382.jpg
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	74,3 KB
ID:	338911

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1389.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	72,3 KB
ID:	338912

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1390.jpg
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	338913

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał enedue Zobacz post
    Listwy białe.
    Wczoraj przywieźliśmy półki, cud prawdziwy, że nasz bidny fordzik wydolił, małż jechał 50 na godzinę na wdechu, ale jakoś dotarliśmy. Kilkaset kg tego było, jakoś nie wpadłam na pomysł, że półki do całego domu TYYYYYLEEEEEE będą ważyć. Szczęście, że była to prawie 9 w nocy, bo o tej godzinie je odebraliśmy w Liroju tak zwanym, zamówione z rana, i pusto na ulicach. Przyjemność nas kosztowała 840 zł.
    Jutro pewnie będę obklejać brzegi, pomyłka jest z jedną serią półek, tą nad kaloryfer, za szerokie ciachnęli. Nie wiem, co z tym zrobić, pewnie jutro małż zawiezie gdzieś do docięcia. Półeczki dla dzieci też minimalnie za długie, i też trzeba ciachnąć.
    Jestem pełna podziwu dla małża, co wczoraj to cholerstwo przerzucił dwa razy - z wózka do samochodu i z samochodu do domu.
    Tutaj wstępne przymiarki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1382.jpg
Wyświetleń:	254
Rozmiar:	74,3 KB
ID:	338911

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1389.jpg
Wyświetleń:	219
Rozmiar:	72,3 KB
ID:	338912

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1390.jpg
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	338913
    No nie powiem, sporo powierzchni do odkurzania Czym planujecie wypełnić półki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony