dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 543 z 562
Pokaż wyniki od 10.841 do 10.860 z 11231
  1. #10841
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.811

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Nie rozumiemy się, jak dodać wyjścia do grup wiem, zrobiłem to z DloadX i tam jest to trywialne.
    Nie wiem natomiast, gdzie ukazują Ci się nazwy tych wyjść w mobilekpd.
    No pisałem. Wchodzisz w mobilekpd, wpisujesz user code i zatwierdzasz * (gwiazdką). A potem strzałeczka do góry i masz "sterowanie" i strzałeczka w prawo i masz wyjścia lub grupy (zależy ile grup zrobiłeś w DloadX)

    Fantom
    ps. Może zatwierdzasz # i dlatego nie widzisz żadnych opcji
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  2. #10842
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Zatwierdzam gwiazdką, potem strzałka do góry i mam opcję "dostęp serwisu". Przeklikuję strzałkami góra lub dół wszystkie dostępne opcje i "sterowanie" nie występuje.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  3. #10843
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.811

    Domyślnie

    No to ja wymiekam. Dostęp serwisu ? Z mobilekpd ?
    Ja nic takiego nawet nie mam
    Używam MobileKPD-2 (lite nie pro) na androidzie

    Fantom
    ps. Nie piszesz o klawiaturze ? Chyba jak do klawiatury się zaloguję to do góry jak kliknę mam dostęp serwisu.
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  4. #10844
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Sprawdzałem i na lite i na pro, jest tak samo. Loguję się hasłem z uprawnieniami administratora. A kiedy na mobilekpd próbuję się zalogować hasłem serwisowym, mam komunikat, że nie ma zezwolenia na logowanie się serwisu czy jakoś tak.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  5. #10845
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.811

    Domyślnie

    Ja się loguję na mobilekpd zwykłym użytkownikiem.
    A sprawdź uprawnienia tego usera ! Dałeś mu "sterowanie" ?

    Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  6. #10846
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Logowałem się na konto administratora, więc uprawnienia były na wszystko. Sprawdzę wieczorem, bo tak mi przyszło do głowy, że może właśnie powinno to być konto zwykłego usera? Głupie by to było, ale...
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  7. #10847

    Domyślnie

    Dobry wieczór wszystkim.

    Mam może głupie pytanie, ale szukałem trochę na forum i znalazłem sprzeczne informacje.

    Czy da się zainstalować kontaktron wpuszczany w już zamontowanych oknach? Jeśli tak, to w jaki właściwie sposób? Jeśli dobrze rozumiem, kontaktron składa się z dwóch części: magnesu i rurki podłączonej przewodem do instalacji. Wyobrażam sobie mniej więcej jak przed montażem okna można by ten przewód poprowadzić, żeby nie było go widać, ale czy da się to zrobić w oknie już zamontowanym? Chodzi mi przede wszystkim o estetykę.

  8. #10848
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Przeczuwam spory problem ale chętnie poczytam odpowiedzi , sam jestem zainteresowany ...
    Darek B

  9. #10849

    Domyślnie

    Pytanie czy masz tynki i parapety. Jeśli "tylko" osadzone okna to nie ma problemu.

  10. #10850

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArKaMa Zobacz post
    Pytanie czy masz tynki i parapety. Jeśli "tylko" osadzone okna to nie ma problemu.
    Powiedziałbym nawet, że większy problem będzie przy oknach jeszcze nieosadzonych

    Parapety i tynki da się "obejść", ale wymaga to sporej wprawy w operowaniu wiertarką. No i chęci łatania tynków już po robocie.
    Aha, jeśli parapety są tylko z jednej strony, to znacząco ułatwi to zabawę (hint: przewody można pociągnąć także po zewnętrznej ścianie budynku, choć z oczywistych przyczyn jest to rozwiązanie wysoce niezalecane).

  11. #10851

    Domyślnie

    Cytat Napisał ravbc Zobacz post
    Powiedziałbym nawet, że większy problem będzie przy oknach jeszcze nieosadzonych
    Bo takie okno chybotliwe jest okrutnie...

  12. #10852
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Satel ma czujniki bezprzewodowe AMD-100, wbudowane dwa kontaktrony pozwalające na wybór sposobu montażu. Rozwiązanie droższe i wymagające centralki z Abaxem, ale odpada konieczność wiercenia ościeżnic i właściwie jedynie rozwiązanie jak już wszystko jest wykończone.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  13. #10853

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    Satel ma czujniki bezprzewodowe AMD-100, wbudowane dwa kontaktrony pozwalające na wybór sposobu montażu. Rozwiązanie droższe i wymagające centralki z Abaxem, ale odpada konieczność wiercenia ościeżnic i właściwie jedynie rozwiązanie jak już wszystko jest wykończone.
    Zapomniałeś tylko dodać, że to kontaktrony nawierzchniowe. Ot, taka drobna różnica...

  14. #10854
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzechol86 Zobacz post
    Dobry wieczór wszystkim.

    Mam może głupie pytanie, ale szukałem trochę na forum i znalazłem sprzeczne informacje.

    Czy da się zainstalować kontaktron wpuszczany w już zamontowanych oknach? Jeśli tak, to w jaki właściwie sposób? Jeśli dobrze rozumiem, kontaktron składa się z dwóch części: magnesu i rurki podłączonej przewodem do instalacji. Wyobrażam sobie mniej więcej jak przed montażem okna można by ten przewód poprowadzić, żeby nie było go widać, ale czy da się to zrobić w oknie już zamontowanym? Chodzi mi przede wszystkim o estetykę.
    Oczywiście, że da się zamontować czujnik kontaktronowy w już zamontowanych oknach (nawet z zamontowanymi parapetami, choć jest to o wiele trudniejsze i bardziej czasochłonne, więc w wykonaniu fachowca będzie droższe, niż standardowy montaż).
    Nie mam teraz czasu wklejać zdjęcia, ale poświęć chwilę na wyszukiwanie, a znajdziesz na forum wiele moich zdjęć i opisów, jak to się robi.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  15. #10855
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    Satel ma czujniki bezprzewodowe AMD-100, wbudowane dwa kontaktrony pozwalające na wybór sposobu montażu. Rozwiązanie droższe i wymagające centralki z Abaxem, ale odpada konieczność wiercenia ościeżnic i właściwie jedynie rozwiązanie jak już wszystko jest wykończone.
    Polecam rozwagę i zachowawczość w stosowaniu systemów bezprzewodowych. Szczególnie Satel Abax nie jest prostym systemem dla każdego.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  16. #10856
    pawdor
    Guest
    pawdor

    Domyślnie

    Dzień dobry,,

    Prosiłbym o pomoc w doborze przewodowego systemu alarmowego do domu jak w projekcia http://archon.pl/projekty-domow/proj...m4b5d9c3a80f33
    Dom w stanie surowym, 3 psy do 10kg, 1 kot. Chciałbym powiadamianie sms ew. sterowanie z aplikacji. Dostałem jedna chyba ciekawą propozycję:

    -centralka OptimaGSM-PS
    -ekspander wejść - 3szt
    -panel dotykowy 3,5" podtynkowy TPR-1F - 2sztuki,
    -obudowa duża Pulsar 256 + trafo 50VA i sabotaż
    -akumulator duży 18Ah Alarmtec,
    -czujnik dualny BDL2-WP12G do salonu i kotłowni ew. kuchnia
    -sygnalizator zew. SP-4001,
    -antena GSM
    -sterownik radiowy Ropam RF-4-2K,
    -czujka DG1-TCM - 2szt
    -czujka DG1-CO - 2szt
    -czujka DG1-LPG - 1szt
    -czujka dymu FCP-O320 - 2szt
    -PIR BOSCH BPR2-WP12 - 8-9szt
    -zewnętrzne GJD D-Tect 1 - 4szt
    -kontaktron B-2T - 11szt

    Co sądzicie?

  17. #10857
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Xesxpox

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Włocławek okolica
    Posty
    532

    Domyślnie

    Witam
    czy ktoś pomoże mi z umiejscowieniem czujek w domu? Na poniższym rysunku wrzuciłem ewentualne umiejscowienie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	czujki paint.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	57,4 KB
ID:	350517
    jestem na etapie rozprowadzania kabli więc jeszcze konkretnych modeli czujek nie mam-może ktoś podpowie jakie czujki zapodać?
    Z242 na kujawach

  18. #10858

    Domyślnie

    Pierwsza zasada - czujki od strony okien a nie patrzące na okna, popraw to, zobaczymy czy potrzebne będą korekty.

  19. #10859
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Xesxpox

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Włocławek okolica
    Posty
    532

    Domyślnie

    mogę zmienić tylko nie wiem gdzie czujkę w kuchni umieścić żeby jedną obgonić dwa okna?
    Z242 na kujawach

  20. #10860

    Domyślnie

    Po przeciwnej stronie w narożniku.
    Jeżeli chodzi o czujki - jestem przekonany do AquaPro

Strona 543 z 562

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony