dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 176 z 214
Pokaż wyniki od 3.501 do 3.520 z 4265
  1. #3501

    Domyślnie

    Do czarnej listy wykonawców dodaje firmę zajmującą się ogrodzeniami Dan Bud z Bochni ul. Krzeczowska http://www.ogrodzeniakrakow.eu/

    A moje perypetie z tą firmę opisałem w tym temacie.

  2. #3502
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mibas

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    216

    Domyślnie

    moja Biała Lista:
    - ekipa murarska, stan surowy, łącznie z kryciem dachu dachówką ceramiczną - p. Antoni Leśniak, tel. 696058189 - terminowo, bardzo solidnie i dokładnie, niesamowicie sympatyczna ekipa, plac budowy elegancko posprzątany - to że termin trzeba uzgadniać rok wcześniej też o czymś mówi..
    - koparka - p. Krzysztof Chlebda, Dziekanowice - prawdziwy mistrz koparki - szybki i dokładny,
    - p. Piotr Ślusarczyk - zabudowa poddasza, ocieplenie poddasza - bardzo sumiennie, bardzo dokładnie, terminowo, z użyciem materiałów i technologii najwyższej jakości, pilnował też aby inne ekipy przy swoich pracach czegoś w izolacji termicznej budynku przypadkiem nie popsuły,
    - wkład kominkowy: Kominki Jurajskie, Kryspinów (k. ronda, naprzeciwko Orlenu) - warto się z nimi wcześniej skontaktować - Jotul ma co jakiś czas promocje na wybrane wkłady, można się wpisać na listę i gdy promocja się zacznie, to poinformują o tym,
    - zabudowa kominka z instalacją DGP: p. Mirosław Mizera (http://kominki-krakow.com/)

  3. #3503

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiuuu Zobacz post
    Witam wszystkich,
    bo to mój pierwszy post na forum chociaż czytam od dość dawna, ale teraz zaczynamy budowę

    na początek szukam opinii o architekcie z Niepołomic:
    PAWEŁ MAŁEK "STRUKTURA"

    ktoś słyszał, miał kontakt ?
    Widzę ze nikt nie zna, no cóż.

    A może ktoś może polecić dobrego architekta od adaptacji gotowych projektów najlepiej z Wieliczki/Niepołomic lub okolic.

  4. #3504

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję namiarów firmy godnej zaufania w kwestii budowy swojego wymarzonego domu okolice Skawiny pod Krakowem.. (budowa beton komórkowy do stanu najlepiej SSO + elewacja lub bez) oczywiście jeśli firma zajmuje się kompleksowo całą budową to jeszcze lepiej. A i nie pogardzę za namiary na dobrego kierownika budowy.

  5. #3505

    Domyślnie

    Witam,

    Bardzo prosze o namiary na ekipy od wykończenia wnętrz , które mogłyby podjąć się kompleksowego wykończenia w domu jednorodzinnym 170m2.

    Miejscowość : Tarnów

    Pozdrawiam,

  6. #3506

    Domyślnie

    Powoli domykamy budowę - tak więc mogę się podzielić swoją wstępną listą:
    Czarna lista
    stan surowy - Kazimierz Łabuz z ekipą - z Kasiny
    flizy - Zdzisław Miętka - Krzywaczka - 602756334 - jedyny "fachowiec" którego wyrzuciłem z budowy przed zakończeniem prac

    Biała lista
    elewacje - "Leń-Bud" - Wojciech Łukaszek - 784161727
    hydraulik - Karol Koczwara- 663140252

    tynki - Krzysztof Kuciel - 793385222
    schody - 608503835
    elektryk - Artur - 889360344
    wylewki - Tadeusz - gość ciężki w kontakcie ale robota fachowa - 602449580

  7. #3507
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    adrux

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam
    Sam w to nie wierzę ale przeczytałem wszystkie 176 stron tego tematu w kilka dni sam nie wiem po co
    Z tego co się okazało ekipy które zapisałem sie popsuły albo już nie pracują, została chyba tylko jedna którą opisze jak będzie po pracy. Znalazłem jednak kilka opinii które mi się przydały lecz nie wiem czy są one aktualne. Mianowicie jestem na etapie wieńca, dach ma być położony za ~około miesiąc(o ile pogoda pozwoli). Najkorzystniejszą ofertę na interesującą mnie dachówkę Titania uzyskałem w firmie Dacholand oraz Dekke. I tu właśnie mam dylemat. Korzystał ktoś może w ostatnim czasie z w/w? Nie zostało mi zbyt wiele czasu więc muszę mieć pewność że za miesiąc dachówka będzie na podwórku. Moje odczucia na tą chwilę:

    Dacholand - droższa cena dachówki, niższa cena dodatków co mimo wszystko całościowo wyszło na niewielki + względem dekke. Skład bliżej inwestycji w razie braków.
    Dekke - Pani Elżbieta na duży + przekonuje mnie obsługą, odpowiedzi @ praktycznie w ciągu 15min, elastycznie dostosowała cenę do w/w konkurencji, nakierowała mnie na interesującą mnie dachówkę którą realizowali w okolicy. Zwrot kaucji za palety możliwość wpłaty 20% kwoty w celu składowania zamówienia co praktycznie gwarantuje dowiezienie dachówki na czas. Może już od tego czytania jestem paranoikiem ale wygląda to tak dobrze że doszukuję się czegoś co może pójść nie tak
    Tak więc proszę o opinię jeśli ktoś w ostatnim czasie korzystał. Opinie dacholandu całkiem świerze, dekke natomiast były chyba tylko 3-4 w tym polecanego przez wielu pana Tomka.

  8. #3508
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Juz gadalismy na priv, ale powtorze tutaj.
    Kupowalem caly dach w dacholandzie(creaton titanie) i polecam z czystym sumieniem.
    Wszystko terminowo bez najmniejszych problemow. Ze wszystkim mozna sie dogadac, wymienic, oddac.
    Sprzedawca (P. Rafal w moim przypadku) nie robil zadnych problemow, z kazda dostawa staral sie jak mogl, aby mnie zadowolic, nie robil z niczym łaski i pomagal w miare mozliwosci. Na sam koniec zabraklo ponad 200 dachowek - nie bylo zadnych problemow z dowiezieniem takiej ilosci(bez zadnych doplat) mimo, ze bylo do mnie ponad 20km. Pod koniec zaginelo mi jeszcze ~100 klamer do gasiorow (nie wiem z czyjej winy czy ktos ukradl, czy kierowca zapomnial ich dac) nie sprawdzilem tego bo mnie nie bylo na miejscu wiec troche to moja wina. Klamry dostalem pozniej w gratisie wiec za to dodatkowo duzy plus bo wcale nie musieli ich dawac (100*1,5 =150zł)
    Indywidualny, parterowy - 140m2 uzytkowej+garaż 33m2 - całość grzana. Ściana 18cm silikat.
    Ocieplenie: ściany 20cm 0,31, podłoga 20cm 0.36, strop wełna 40cm U=0,35
    Ogrzewanie: Tcap 9kw, Rekuperacja: Airpack 300. OZC~7,3KW
    Mieszkamy!

  9. #3509
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Kupujemy w Dacholandzie z doskoku, bo jest najbliżej i tylko jakąś drobnicę, za którą nie chce nam się jeździć. Zimą mieli najtańszą stal a tak to ceny nie są porywające.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  10. #3510

    Domyślnie

    w Dekke kupowaliśmy płyty pir do ocieplenia - kontakt, cena, dostawa - super

  11. #3511

    Domyślnie

    Może trochę off topic, ale wolę ostrzec przed firmą "Matek" z Wysokiej koło Wadowic. Zwłaszcza właścicieli domów letniskowych na wypadek jakby chcieli wynająć im domek na Sylwestra. Obawiam się, że to ich nie pierwsza taka przygoda.

    Teraz będzie moja przydługawa historia:

    Wynajęłam ich do rozbiórki starego drewnianego domu. Dom groził zawaleniem na pobliską drogę, więc miałam nóż na gardle. Wynajęłam ich z oferii.pl

    Rozbiórka domu i naprawa płotu poszła fachowo. Przez okres prac mieszkali w moim domku letniskowym wybudowanym obok, opiekowali się nim jak swoim. Pracownicy sprawiający wrażenie sympatycznych i uczciwych do takiego stopnia, że zgodziłam się wynająć domek letniskowy na Sylwestra zwłaszcza, że mieli zapewnioną u mnie pracę na ten rok przy dalszych remontach.

    Po Sylwestrze telefonicznie mnie zapewnili, że zostawili domek w lepszym stanie niż zastali, a klucze oddadzą później.

    Mimo to postanowiłam sprawdzić. Stan po Sylwestrze: rozwalone jedne drzwi wewnętrzne, stłuczone drzwiczki do piekarnika, połamane żaluzje, urwane drzwiczki od pieca kaflowego, urwany kontakt i słuchawka od prysznica, potłuczona znaczna część szklanek i talerzy. W piekarniku brytfanna uwalona centymetrową warstwą tłuszczu, jedna miska niedomyta z rzygowin. Mój polar był na balkonie, szlafrok na lodówce, nadpalona jedna poduszka, dętki z roweru wyciągnięte i pocięte, klapa od szamba ok. 2 m od szamba. Śmieci nie wyniesione z domku i już zaczynały śmierdzieć.

    "Kupili" dużo mleka u sąsiadów i nie zapłacili. Z relacji sąsiadów to ponoć butelki po alkoholu walały się po drodze, petardami o mało nie spalili stodoły. W pobliskim sklepie spożywczym, którym podłapali zlecenie na malowanie dachu na ten rok, narobili długu na ok. 100 zł.

    Zero woli rozliczenia się za szkody i wynajem i oddania kluczy (zamki już zmieniłam).

    Do prac zaplanowanych na ten rok wynajęłam innych fachowców, którzy mi to zrobili o połowę taniej i o połowę szybciej czyli mimo strat wyszłam na zero. To co się nadenerwowałam to moje i chciałabym ostrzec wszystkich przed zbytnią ufnością w ludzką przyzwoitość.

  12. #3512
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prezo82

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Milówka
    Kod pocztowy
    32-830
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał JejoX Zobacz post
    Witam,

    Bardzo prosze o namiary na ekipy od wykończenia wnętrz , które mogłyby podjąć się kompleksowego wykończenia w domu jednorodzinnym 170m2.

    Miejscowość : Tarnów

    Pozdrawiam,
    Znam dobrą parę. Pan Janusz 698138622 z tego co słyszałem to na ten rok podobno ciężko o termin

  13. #3513

    Domyślnie

    Witam,

    Czy ktoś może polecić firmę z okolic Miechowa, która wybuduje dom jednorodzinny do stanu surowego otwartego?

    Dzięki!
    Szymon

  14. #3514

    Domyślnie

    Cytat Napisał JejoX Zobacz post
    Witam,

    Bardzo prosze o namiary na ekipy od wykończenia wnętrz , które mogłyby podjąć się kompleksowego wykończenia w domu jednorodzinnym 170m2.

    Miejscowość : Tarnów

    Pozdrawiam,
    wpisać w gogle "firma nowaczek" - mają dobrą opinię.
    Ostatnio edytowane przez sacha ; 25-10-2016 o 18:27
    myślenie jest przyszłością

  15. #3515
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    alibaba123

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Michalowice
    Kod pocztowy
    32-091
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    OGRODZENIA - KAMIEN - WACEK - WACLAW +48 664 045 464. Pan z okolic Olkusza, brak komptentecji, wiedzy, tylko liczy zeby oszukac klienta i zrobic tak robote zeby potem trzeba bylo 3 razy poprawiac, robil u mnie ogrodzenie, panowie pili codziennie w pracy, musialem wziazc nowa firme ktora i tak nie byla w stanie poprawic tego co zrobili, jedynie rozbiorka ogrodzenia jest w stanie pomoc. Sprawa bedzie kontyunowala w sadzie. Dowiedzialem sie pozniej ze Pan wlasciciel robil ogrodzenie u sasiada to zapomnial zrobic fundametu zreszta u mnie kladli kamien na blocie, nawet nie raczyli oczyscic fundamentu. Takich ekip trzeba sie wystrzegac na odlegosc. OSTRZEGAM Wszystkich +48 664 045 464.
    Ostatnio edytowane przez alibaba123 ; 28-10-2016 o 12:22 Powód: dodatkowe informacje

  16. #3516

    Domyślnie

    Czy ktoś zna firmę REM-BUD Grzegorz Piątek? Albo cokolwiek o niej słyszał? Mają stornę Od Piwnicy Po Dach, niby istnieją od 2005, ale w internecie cisza, żadnych opinii.

  17. #3517
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał PrzyszłyBudowniczy Zobacz post
    Czy ktoś zna firmę REM-BUD Grzegorz Piątek? Albo cokolwiek o niej słyszał? Mają stornę Od Piwnicy Po Dach, niby istnieją od 2005, ale w internecie cisza, żadnych opinii.
    Nie ryzykowalabym Facet reklamuje sie wszedzie , a opinii na temat Jego pracy brak ( zwlaszcza iz posiada 11-o letnie doswiadczenie w branzy budowlanej )
    Ostatnio edytowane przez Edyta M ; 02-11-2016 o 20:48

  18. #3518

    Domyślnie

    No właśnie, chociaż nie natknąłem się na jego "marketing szeptany", co mnie napawa trochę optymizmem.
    Niestety wszystkie firmy które dostaję z polecenia nie wystąpiły w tym wątku, zapytam więc jeszcze o:
    - MB Budownictwo maciej broniowski, Jaworzono
    - Agadom, Agata Padoł (znalazłem na forum pytanie o tę firmę, ale bez odpowiedzi)
    - Raj budownictwo - Rafał Jankowski, Chrzanów
    - Pan Niedźwiedzki z Koninek
    - Rafał Dudzik

    Ktoś coś o któreś z tych firm cokolwiek słyszał?

  19. #3519
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ewapesto

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    My również szukamy wykonawcy do SSO. Szukaliśmy wśród ekip polecanych na forum. Jednak nadal mamy wątpliwości kogo wybrać. Polecany Krzysztof Romanek, czy Jarosław Skowron? Czy ktoś coś może się jeszcze wypowiedzieć odnośnie tych dwóch ekip. Pan Jarosław ma tutaj na forum poza pozytywnymi opiniami, również negatywne, ze swoimi komentarzami. Ma dobrą rozmowę marketingową, jednak zastanawiamy się czy równie dobry jest w wykonywaniu swojej pracy Z kolei o panu Romanku wiele nie znaleźliśmy.

  20. #3520

    Domyślnie

    Witam, szukamy ekipy do budowy domu jednorodzinnego w okolicach Chrzanowa , macie kogoś godnego polecenia?

Strona 176 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony