dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1453

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbh Zobacz post
    Witam
    Proszę o pomoc w ustawieniu kotła
    Zacznij od zmniejszenia temp. CO 52 stopnie spokojnie wystarczy, dla CWU 48 stopni też wystarczy. Podłóż pod stopkę podajnika gumę - najlepiej z pasa transmisyjnego - to dość dobrze wygłuszy podajniki - niestety całkowicie nie wyeliminujesz dźwięków z pieca - nawet jak piec będzie robił dłuższe przestoje to i tak go będzie słuchać. Więc albo od razu zrezygnuj z podajnika lub pomyśl o lepszym wygłuszeniu ściany z sypialnią. Choć ja też mam piec za ścianą i mi jakoś nie przeszkadza w spaniu.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dbh

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Dębica
    Posty
    123

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawelo_pl Zobacz post
    Zacznij od zmniejszenia temp. CO 52 stopnie spokojnie wystarczy, dla CWU 48 stopni też wystarczy. Podłóż pod stopkę podajnika gumę - najlepiej z pasa transmisyjnego - to dość dobrze wygłuszy podajniki - niestety całkowicie nie wyeliminujesz dźwięków z pieca - nawet jak piec będzie robił dłuższe przestoje to i tak go będzie słuchać. Więc albo od razu zrezygnuj z podajnika lub pomyśl o lepszym wygłuszeniu ściany z sypialnią. Choć ja też mam piec za ścianą i mi jakoś nie przeszkadza w spaniu.
    temperature zalaczania pomp mam ustawiona na 55st - podobno im wiecej tym lepiej, a z tego co slyszalem to grzanie piecem na temp ponizej 55st przyspiesza jego zuzycie.

    pod stopke podajnika podlozylem juz gumowa mate jaka stosuje sie w transporcie tzn podklada sie pod towar zeby sie nie slizgal na naczepie - grubos maty jakies 6mm

    wiem ze nie wyglusze pieca calkowicie ale inaczej sie to odbiera jak cos sie uruchamia np co 30min a co innego jak co 30sekund

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dbh

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Dębica
    Posty
    123

    Domyślnie

    w takim razie jakie sa realne przestoje pieca?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony