dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 3061

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    swieja

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-311
    Posty
    164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    My budujemy z porothermu. Na dachu planujemy gont bitumiczny. O rany, jak ja już się nie mogę doczekać.
    Byliśmy dziś na działce. Glina nam się do butów poprzyklejała. Czytam właśnie co z taką gliną w ogrodzie zrobić, jak ją przygotować, by cokolwiek w niej sadzić. Nie mogę się doczekać wielkiej kuchni, mojej pracowni i ogrodu... chyba jajo zniosę

    Skontaktowaliśmy się z sąsiadem z za płotu, który też się buduje. Okazuje się, że będziemy mieć tego samego kierownika budowy, chociaż mąż znalazł go przez internet Ale sąsiad bardzo go poleca, więc kamień z serca.
    Spotkaliśmy dziś też sąsiadów z kolejnego domu. Wydają się mili

    Oczywiście ja dalej mieszam w projekcie. Jedną parę okien zamienię na balkonowe, by w przyszłości zostawić sobie możliwość dobudowania oranżerii, o której marzę od dziecka.
    Mąż z kolei zamienił dach na prefabrykowany, bo mu słupy przeszkadzają.

    Będzie się działo!!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał swieja Zobacz post
    My budujemy z porothermu. Na dachu planujemy gont bitumiczny. O rany, jak ja już się nie mogę doczekać.
    Byliśmy dziś na działce. Glina nam się do butów poprzyklejała. Czytam właśnie co z taką gliną w ogrodzie zrobić, jak ją przygotować, by cokolwiek w niej sadzić. Nie mogę się doczekać wielkiej kuchni, mojej pracowni i ogrodu... chyba jajo zniosę

    Skontaktowaliśmy się z sąsiadem z za płotu, który też się buduje. Okazuje się, że będziemy mieć tego samego kierownika budowy, chociaż mąż znalazł go przez internet Ale sąsiad bardzo go poleca, więc kamień z serca.
    Spotkaliśmy dziś też sąsiadów z kolejnego domu. Wydają się mili


    Będzie się działo!!
    U nas na działce rolnik uprawiał pole wiec ziemia nie zachęca do spacerów... trawki i łąki brak nie wiem za bardzo jak to ogarnąć bo w marcu chcemy robić ogrodzenie tymczasowe i stawiać blaszak...

    Sąsiedzi to ważna sprawa U nas na razie jest ich brak - jedni od zachodu będą rozpoczynać budowę za rok. pozostałych nie ma pola i rolnicy dopiero 3 działki dalej stoi nowy dom i zaczyna się osiedle.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony