dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 58
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 1149
  1. #1061
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    No ja już sama nie wiem co sie z nami dzieje..... toż ja całe życie myślałam, że tradycyjne meble dębowe, jakis eklektyzm.... a idź
    Ten stół jest boski i też mi się taki marzy
    Noooo. Mnie też się wszystko poprzewracało w planach. Szok.

  2. #1062

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Noooo. Mnie też się wszystko poprzewracało w planach. Szok.
    No to dziewczyny trzeba za głosem serca iść. Zresztą gusta mają prawo się zmieniać. Po sobie też widzę, że oglądanie inspiracji zmusza niejako do zmian.
    ]

  3. #1063
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    No i właśnie poszłam za głosem serca, zapytałam o płytki
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-to-za-płytki
    okazało się, że to cementowe

    I zonk! Bo nic o cementowych płytkach nie wiem. Nie znam też nikogo, kto takie ma. Pewnie się skończy na ceramicznych podobnych (o ile znajdę).

  4. #1064
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    A czemu od razu skreślasz te cementowe, skoro tak Ci się podobają??
    Może ktoś ma i jest zadowolony??

  5. #1065
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    A czemu od razu skreślasz te cementowe, skoro tak Ci się podobają??
    Może ktoś ma i jest zadowolony??
    Liczę, że się ujawni.

    Poza tym znając życie, to musiałabym znowu przeprowadzić prawie rozwód.

  6. #1066
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Poza tym znając życie, to musiałabym znowu przeprowadzić prawie rozwód.

  7. #1067
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Amalfi nie zniechęcaj się do płytek. Ale może znajdziesz też podobne, teraz takich wzorów jest mnóstwo. Choć nie każde dobrze wyglądają na żywo.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  8. #1068
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Jakbym się uwzięła, to oczywiście je kupię. tyle tylko, że jakby okazało się coś z nimi nie tak, to mam ekspresową siwiznę załatwioną od ględzenia "a nie mówiłem"
    Już słucham prawie 2 lata o projektancie.
    Dlatego wolę kompromisowo, że to niby wspólna decyzja.

  9. #1069
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Elfir napisała w powyżej przytoczonym wątku, że wymagają większej pielęgnacji. W takim razie szukam ceramicznych. Już prawie się wyleczyłam z cementowych.

  10. #1070
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ostrzeżenie, jeżeli ktoś ma pod opieką seniorów. Dzisiaj moją teściową ktoś próbował oszukać "na wnuczka". Czasem się wydaje, że to się dzieje gdzieś daleko, a tu proszę.

    Na budowie dziś było sprzątanie. Nazbierało sie tyle śmieci, że trzeba było kontener zamawiać.

    No i ciekawostka. W obecnym domu ułamała sie klamka od drzwi wejściowych. Okazało się, że w srodku jest zamek listwowy, firma, która je wyprodukowała już nie istnieje i ogólnie nie ma takiej usługi, aby ktoś ten zamek wymieniał. Oferują kolejne drzwi. Dobrze, że mamy Waldiego, który ma rozmontować ten zamek i zobaczyć co trzeba zamówić.
    To tak dla równowagi, aby nie było za fajnie.

  11. #1071

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    ...To tak dla równowagi, aby nie było za fajnie.
    Jak dla mnie to normalka hihi

  12. #1072
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Jak dla mnie to normalka hihi
    U mnie w sumie też. Ale ostatnio chyba za dobrze się układało i na chwilę zapomniałam jak to jest.

  13. #1073
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No tak, balans musi być

    Swoją babcię ciągle ostrzegam przed różnymi zagrożeniami, ale seniorzy są naiwni jak małe dzieci. Np. facetowi z Solida udało się wyciągnąć namiary do mnie. Niby nic strasznego się nie stało, ale to pokazuje, że nie da się wszystkiego przewidzieć.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  14. #1074
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Mój tato niby taki ogarnięty i wyszczekany, a wpuścił do domu pana w garniturze i podpisał "jakąś" nową umowę na gaz

  15. #1075

    Domyślnie

    A propos oszukiwaczy...mama mojej koleżanki została niedawno naciągnięta "na policję" - zadzwonił pan z komendy stołecznej, poinformował, że namierzają właśnie wielki przekręt w banku, oszczędności są w niebezpieczeństwie, kazał natychmiast wypłacić - nie kontaktując się z nikim - i przekazać mu od razu po wyjściu z banku. Nie wiem, jak on to zrobił, że uwierzyła i zrobiła to - pani inteligentna, wykształcona, obyta, kierująca przez wiele lat dużą firmą. Poszło około 70 tys., okropne!

  16. #1076

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaja2 Zobacz post
    A propos oszukiwaczy...mama mojej koleżanki została niedawno naciągnięta "na policję" - zadzwonił pan z komendy stołecznej, poinformował, że namierzają właśnie wielki przekręt w banku, oszczędności są w niebezpieczeństwie, kazał natychmiast wypłacić - nie kontaktując się z nikim - i przekazać mu od razu po wyjściu z banku. Nie wiem, jak on to zrobił, że uwierzyła i zrobiła to - pani inteligentna, wykształcona, obyta, kierująca przez wiele lat dużą firmą. Poszło około 70 tys., okropne!
    Ewa, nie strasz, my już coraz bliżej tego wieku.
    ]

  17. #1077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Może i bliżej wieku, ale po budowie to ja raczej będę biedna jak mysz wietnamska.
    Oszust może mi fundnąć czekoladki co najwyżej.

    A tak poważnie, to moja teściowa też coś powiedziała, ale nawet potem nie wiedziała co. Zapamietała tylko, że była mowa o jakimś wypadku.

  18. #1078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Kurcze, dziewczyny i chłopaki (chociaż ostatnio tu nie zaglądają), jakie macie podłogi w salonach na podłogówce?

    Zdecydowaliśmy się na panele quick step (kilku naszych znajomych ma i są bardzo zadowoleni) ale tak mi jakoś smutno, że w salonie będą panele. Ogólnie nie lubię "plastiku". Mąż oczywiście zawziął się na te panele, bo twierdzi, że skoro sprawdzone to nie ma co kombinować.

  19. #1079

  20. #1080

    Domyślnie

    U mnie na podłogówkę idzie parkiet,tylko,że nie 22mm, a jedynie 16. Obgadałam to z panami od parkietu i z hydraulikiem, obaj panowie z dużym doświadczeniem. Spełniam tym samym swoje wieloletnie marzenie o parkiecie w jodełkę francuską. Amalfi linkowałaś wyżej płytki, które Ci się podobały, one wcale nie są cementowe, to normalne ceramiczne płytki dość popularne hiszpańskie "Vivesy". Też mi się podobają; właśnie odebrałam je od kuriera, kupiłam do łazienki. Dokładnie nazywają się" vives 1900 calvet gris".
    ]

Strona 54 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony