dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 33
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 641
  1. #561
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    I TAK SIE TRUDNO ROZSTAC , dobrej nocki Wam zycze

  2. #562
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mmelisa, kontradmirał86 Wasze adresy wraz z nr telefonu potrzebnym do wysyłki kurierem, wczoraj podałam do Kosiu31

    Mmelisa
    mail do AgnesK z Twoim adresem dziś rano przesłałam.

  3. #563
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Jak tu się pięknie dzieje...adresy fruwają, dobre słowa płyną, dobre myśli serca rozgrzewają....a w grudniu....a grudniu tradycyjnie już powtórka z tej pożytecznej rozrywki. Zapraszamy w imieniu podopiecznych Ogniska Marymont


  4. #564
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    A BOGUSŁAW milczy

  5. #565
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Żelko kochana!
    Jak Ty to zrobiłaś, że ja już dziś otrzymałam przesyłkę od Ciebie??? Masz jakieś chody na poczcie?

    Pisanka jest cudna - masz dar w rękach! Cieszę się bardzo, że ją mam
    Dziękuję!

  6. #566
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Wszysko gra i bucy
    Zgodnie z zyczeniem bpis dzieło Franka (i nie tylko) poleci do Kliniki do Dominiki.
    Adres Mmelisy już mam od Żelki

    Melisko, czy chcesz, abym coś w książce napisała? Daj znać mailowo :*

    Redakcjo droga, także na sygnał czekam w sprawie przesyłki ksiazki. Jeno na maila nie na pw tutaj
    Ostatnio edytowane przez AgnesK ; 11-04-2017 o 09:02

  7. #567
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Aguś ,cytuję Redakcję:Na pewno można wysłać do kliniki Budzik w Warszawie, na nazwisko Dominika Kosek. Adres Kliniki Budzik:
    aleja Dzieci Polskich 20; 04-730 Warszawa

  8. #568
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    bpis, cieszę się ogromnie i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko!

    Prababko, też czekam na adres Bogusława. chciałam wczoraj wysłać na ten co mam od zeszłego razu - aukcji forumowej, ale nie wiem, to forum budowlane, ludzie się budują i przeprowadzają, więc czekam. W sumie komplet może poleżeć w pudełku, nie zepsuje się. Będzie okazja i adres, to wyślę.

  9. #569
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    AgnesK nie mam Twojego adresu e-mail wiec mam trudności z napisaniem.
    Moze po prostu dedykacje za wzięcie udziału w aukcji tutejszej w danym dniu Dzien moze byc wpisany ten co kończył ją.

  10. #570
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Widzę, że sporo się tu działo w niedzielę, ale musi być 8 z przodu więc domawiam 6 uśmiechów i "STAN KONTA - 7940zł + 60 = 8000 zł"

    artix1 - napisz do mnie proszę na [email protected] ws projektu
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  11. #571
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał SUSPENSER Zobacz post
    Widzę, że sporo się tu działo w niedzielę, ale musi być 8 z przodu więc domawiam 6 uśmiechów i "STAN KONTA - 7940zł + 60 = 8000 zł"

    artix1 - napisz do mnie proszę na [email protected] ws projektu
    MAMY 8000 zl.
    SUSPENSER
    dziekujemy pieknie

  12. #572
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Zelciu Kochana we wtorek ( u mnie jeszcze jest wtorek ) dotarly do mniePRZEPIEKNE pisanki od Zelki , oczywiscie z gratisem , sa tak piekne ze nawet nie wiem jak je opisac w jednym zdaniu . Moze napisze tak - kto jeszcze Zelkowych ozdob nie ma , nigdy nie wylicytowal czegos co Ta Kobieta swoimi spracowanymi recami zrobila to NIECH ZALUJE !!!!!! , te prace sa bezcenne .
    BARDZO , BARDZO dziekuje i z niecierpliwoscia czekam na grudzien oraz kolejna aukcje dla Ogniska Marymont na prace dzieciakow oraz naszych Kochanych FORUMOWYCH DARCZYNCOW ( na Twoje Zelciu tez )

  13. #573
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Edytko, Ty kochana jesteś bardzo! Cieszę się ogromnie, raz, że mogę pomóc, a drugie, że te moje tworki trafiają zawsze w Dobre Ręce. A widziałaś, że nie zmieścisz tego, tak jak chciałaś w tamtą miseczkę w kształcie jajka. Tam wejdzie tylko jedna sztuka. Koszyczek trzeba mieć. Do koszyczka serwetka naszej Prababki i dopiero pisanki i będzie super.

  14. #574
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    . Moze napisze tak - kto jeszcze Zelkowych ozdob nie ma , nigdy nie wylicytowal czegos co Ta Kobieta swoimi spracowanymi recami zrobila to NIECH ZALUJE !!!!!! , te prace sa bezcenne .
    BARDZO , BARDZO dziekuje i z niecierpliwoscia czekam na grudzien oraz kolejna aukcje dla Ogniska Marymont na prace dzieciakow oraz naszych Kochanych FORUMOWYCH DARCZYNCOW ( na Twoje Zelciu tez )
    Hmm już żałuję i czekam na zaproszenie do grudniowej aukcji, żeby to nadrobić

    Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów obecnej aukcji - było przemiło w niej uczestniczyć i z przyjemnością będę brał udział w kolejnych
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  15. #575
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Choroba Wnusi mnie zajęła,ale dzisiaj kasa pofrunęła Pozdrawiam. Dominikę opiece dobrych aniołów polecam.

  16. #576
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja czekam na adres EWBUD zebym mogla fanta wyslac. Do Meliski jutro pofrunie, przepraszam ale jestem ciagle w niedoczasie, wysle kurierem

  17. #577
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    Edytko, Ty kochana jesteś bardzo! Cieszę się ogromnie, raz, że mogę pomóc, a drugie, że te moje tworki trafiają zawsze w Dobre Ręce. A widziałaś, że nie zmieścisz tego, tak jak chciałaś w tamtą miseczkę w kształcie jajka. Tam wejdzie tylko jedna sztuka. Koszyczek trzeba mieć. Do koszyczka serwetka naszej Prababki i dopiero pisanki i będzie super.
    Mam wiecej miseczek roznej wielkosci , a koszyczkow rowniez caly zestaw i oczywiscie serwetki Prababki koniecznie musza tam byc

    Cytat Napisał SUSPENSER Zobacz post
    Hmm już żałuję i czekam na zaproszenie do grudniowej aukcji, żeby to nadrobić

    Pozdrawiam wszystkich uczestników i organizatorów obecnej aukcji - było przemiło w niej uczestniczyć i z przyjemnością będę brał udział w kolejnych
    To juz czuj sie zaproszony
    Pozdrawiamy cieplutko Wesolych Swiat

  18. #578
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Bogusławie -wysłałam Ci fanta na znany mi z poprzedniej aukcji To dobra,czy zła wiadomość?

  19. #579
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar JAGODA 51
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Otulina Parku Kampinoskiego
    Posty
    208

    Domyślnie

    Dziś dostałam piękną pisankę od Żelki
    Pieniądze przelane, dziękuje za udział w licytacji

  20. #580
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    To prawda, że ŻELKA tworzy arcydzieła, Prababka zresztą takoż. Kto nie ma, niech żałuje albo niech kasę zbiera na grudniową licytację


Strona 29 z 33

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony