dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.100

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpuscion Zobacz post
    No dobra, trochę roboty po pracy od środy do piątku i efekt jest jak na załączonym zdjęciu.
    Efekt? Zasysa jak trzeba, woda jest napowietrzona aż miło patrzeć. Dysza rozbryzgowa nie jest przesadnie głośna.
    Gratulacje

    A teraz pytanie jak dopłukać złożę Ecomix C (butla 13", 75kg złoża, głowica Clack WS1 CI. Obecnie mam backwash 20min, rinse 60min, 2nd backwash 20min i rinse 25min ale złoże się nie dopłukuje niestety. Człowiek od którego kupowałem aspirator i dyszę rozbryzgową polecił jeszcze zrobić backwash powietrzem - co też uczyniłem - ale efektu nie widać.
    Te czasy są jakieś szalenie długie... I gdzie jest "DN brine"? W tej konfiguracji zużywasz mnóstwo wody zupełnie niepotrzebnie...

    Dodam tylko, że raz już po spuszczaniu wody ze zbiornika hydroforowego, także nie mogłem doczyścić złoża ale wtedy pomogła zmiana głowicy z 3 przyciskowej na 5 przyciskową i wydłużeniu trwania cyklu Rinse. Czy jest sens abym np. ustawił rinse na 1h?
    Nie ma sensu.
    Ostatnio edytowane przez qbek17 ; 25-07-2017 o 01:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony