Pana Marka J. (obecnie CNC) pamiętam jeszcze dobrze ze starszych czasów na forum. Zaczynał pod różnymi nickami jako niby zadowolony użytkownik Meetinga, a jedynym celem jego wypowiedzi było wtedy deprecjonowanie pomp Panasonic. Szybko okazało się jednak, że zajmuje się on również importem i sprzedażą Meetinga, a jego głównym hasłem reklamowym było "lepsze niż Panasonic" Potem wyczuł biznes i przestał walczyć z Pansem, a zaczął go montować i sprzedawać, a już za chwilę stał się największym znawcą tych pomp, z płatnym profilem i tysiącami popełnionych instalacji... Tak pokrótce wygląda historia Pana Marka (CNC), więc co do tego, że jest on krętaczem to nie mam wątpliwości, jak zresztą większość handlarzy Natomiast co do jego obecnej fachowości ciężko mi się wypowiadać, choć niektóre głoszone przez niego dogmaty nt instalacji budzą moje wątpliwości i przede wszystkim przeczą możliwości działania mojej instalacji, która jednakoż pracuje bezawaryjnie już od 5 lat...
Panie Marku, kto mieczem wojuje od miecza ginie Jeśli się Pan nie zgadza z którymkolwiek fragmentem mojej wypowiedzi służę uprzejmie archiwalnymi Pana Postami, ale chyba nie ma sensu w ten sposób kontynuować tego wątku... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!