Cytat Napisał henrykow Zobacz post
Domagasz się odpowiedzi to ja dostaniesz tylko problem jest taki że ty nie rozumiesz co piszesz i co oznaczają pewne skróty. Dwa razy powtarzasz jedno i to samo, w tych sowich kłamstwach zagoniłeś się w kozi róg.
Ale cóż, chcesz to masz, tylko wątpię aby coś to dało bo znając twoje kłamliwe podejście to powiesz że to nie twoje słowa albo że oznaczały co innego.

I był jeszcze jeden post w którym była wzm ia ka o likwidacji konta ale cóż moderacja zadziałała bo nie ostał sie jedynie takie coś

Czyli po tym powyższym bełkocie którego dostałeś na PW widać że było coś na rzeczy.
Ale z drugiej strony z kim tu dyskutować jak ktoś sam o sobie pisze że jest ćpunem i alkoholikiem.

I pytanie do redakcji, czy za ten post jest obrażający czy nie? bo sam już nie wiem jak mam pisać aby nie urazić.
W rzeczy samej są tu zamieszczone same stwierdzenia "poszkodowanego" o "oczernianego" człowieka który twierdzi że ja kłamię. Wyjaśniłem kto jest kłamcą a co do obrażania to czy przedrzeźnianie adwersarza nie jest to forma obrażająca??
Wyszło jak zwykle
Moderatorzy zlikwidowali post o "likwidacji konta" i nie możesz swego kłamstwa poprzeć stosownym cytatem
Ponieważ nie rozumiesz tego co czytasz, interpretujesz czyjeś wypowiedzi przez swoje uprzedzenia i rojenia. W konsekwencji więc Twoje obraźliwe odpowiedzi i bełkot nawet w Twoich PW które tutaj ujawniasz.
Co do reszty Twej bełkotliwej pisaniny mogę się jedynie odnieść odpowiedzią którą byłeś uprzejmy zacytować "Mam ciekawsze zajęcia niż odpowiadanie na próby obrażania mnie przez forumowych głupków"

ps -
To co powstaje w twojej wyobraźni niestety nie ma odzwierciedlenia w stanie faktycznym.
Zaczyna się powoli wyjaśniać skąd wzięli się "zmarli na zakrzepicę na zakładzie"