Cytat Napisał goguś Zobacz post
No i co stracę gwarancję i co się stanie ? łeb mi urwie że nie mam gwary ??? daj że spokój wiem dbasz o swój interes ale ja też dbam o swój a co do tych sławetnych F-gazów za 400 zł online ja mogę ich nie mieć nawet ale mogę przecież zatrudnić fachowca do próźni i wypuszczenia czynnika do wymiennika to żadne przestępstwo bo wymiennik taki czy siaki każdy ma dopuszczenie do takich celów wszak stworzony , zabronione jest może kupno wymiennika płytkowego ? nie słyszałem a po co one i do czego służą ? paplanina zwykła bicie piany i dbanie o swoje interesy rączka rączkę myje
Skoro wszystko jest ok to dlaczego firma z Katowic juz nie przerabia (oficjalnie) klimatyzatorów na PC. Uprawnienia f-gaz maja, wymienniki tez kupują legalnie. Co sie stało ze taka super działalnosc musiała byc zakonczona. Dlaczego producenci przerabianych klimatyzatorów zdecydowali sie ukrócić ten preceder ?. Zatrudnic fachowca z f-gazami mozesz, szkoda tylko ze do nielegalnej działalnosci, nie dosc ze sam chcesz w niej uczestniczyc to jeszcze innym to proponujesz. Rozumiem ze działania typu zrób to sam są tansze dla inwestora, ale wszystko powinno byc w granicach prawa.